Skocz do zawartości

Peugeot 308 (T7) 3d 1.6 THP 150KM- opinie


NobSon

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zmienic auto, początkowo planowałem na włoszczyzne, ale zainteresował mnie owy Peugeot, a przede wszystkim silnik(dla mnie ideał PB+turbo) 

 

Potrzebuje opini na temat samochodu, zawieszenia, ogólnej eksploatacji na co trzeba uważać, na co zwrócić uwagę. Jaki komfort jazdy, wyciszenie, jakie audio(boje sie ze będzie słabe jak w 307fl).

 

I najważniejsze opinie o tym silniku, jak z żywotnością, eksploatacją, kosztami utrzymania. No i czy jest podatny na jakieś modyfikacje żeby go trochę wzmocnić. Wszelkie za i przeciw wysłucham ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NobSon napisał:

Zamierzam zmienic auto, początkowo planowałem na włoszczyzne, ale zainteresował mnie owy Peugeot, a przede wszystkim silnik(dla mnie ideał PB+turbo) 

 

Potrzebuje opini na temat samochodu, zawieszenia, ogólnej eksploatacji na co trzeba uważać, na co zwrócić uwagę. Jaki komfort jazdy, wyciszenie, jakie audio(boje sie ze będzie słabe jak w 307fl).

 

I najważniejsze opinie o tym silniku, jak z żywotnością, eksploatacją, kosztami utrzymania. No i czy jest podatny na jakieś modyfikacje żeby go trochę wzmocnić. Wszelkie za i przeciw wysłucham ;)

 

THP....  MEGA syf od BMW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.