Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NobSon

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. NobSon odpowiedział NobSon na temat - Centomania
    Widziałem, chodzi mi o cos bardziej zadbanego i dopieszczonego 😅 jak nie znajde to kupie dobrą baze i zacznę od nowa 😄
  2. Nie ma ktoś fajnego cento za sprzedaż? Może są jakieś pochowane po garażach 😁
  3. NobSon odpowiedział leatz na temat - Motokącik
    Powiem tak, pracuje w wulkanizacji, każdy preparat da sie wyczyścić. I czyścimy go bez wymówek :D a co do zapachu, owszem niektóre śmierdzą tragicznie, a niektóre nie, więc to zależy od producenta
  4. NobSon odpowiedział vtorek na temat - Ford
    Haha :D no było ciężko, w godzinach szczytu korki sięgały kilku kilometrów, ale teraz jest juz elegancko zrobione :D
  5. NobSon odpowiedział vtorek na temat - Ford
    jeśli to focus II to temp powinna byc w granicach 3st +-2st. oczywiscie przy pełnej dawce gazu. Natomiast FOCUSY III maja juz mniej wydajna klime i to w granicach 8st się trzyma
  6. NobSon odpowiedział vtorek na temat - Ford
    do poprawnego działania układu zaleca się wymianę osuszacza chyba co 3-4 lata. On pochłania wilgoć z układu . Jak będzie stary to nie bedzie tego robił. juz dawno ja zrobili :D teraz to śmiga się elegancko caly czas cos remontują w tym mieście
  7. Może nie tyle co poprowadził, a poprostu puszczają po paru latach np. Astra H, w zeszłym roku ok 20 wymienionych skraplaczy, Citroeny C5 też kilkanaście sztuk, i pojedyncze jakies egzemplarze mondziaki, ceedki, renówki
  8. nikt nie napisal ze to lanos :D podałem pi razy oko cenę
  9. NobSon odpowiedział leatz na temat - Motokącik
    pracuje w wulkanizacji i powiem wam szczerze ze jeszcze żadne auto nie przyjechało o własnych siłach po wlaniu zestawu. Gdy dziura jest duza, opona przecieta, rozerwana to takie cos nigdy nie zadziała. Pomoże tylko wtedy gdy wbity jest wkręt i siedzi on ciągle w oponie. A jak sa czujniki to już w ogóle nie wlewać bo wtedy to nawet i czujnik jest do wymiany producenci o tym wiedzą jestem tego zdania ze w dłuższe trasy bezpieczniej zainwestować w koło zapasowe, w razie w zmieniasz i jedziesz dalej w spokoju. A z naprawczym niekoniecznie pojedziesz dalej
  10. skraplacz i osuszacz do wymiany. Do tego oringi i Ew. Zaworki skoro ci tam cieknie. Najlepiej podjechac Tam gdzie robią klimatyzacje i ci to zrobią. Ale musisz sie liczyć z dużymi kosztami. Sam skraplacz to koszt średni 600zl
  11. NobSon odpowiedział vtorek na temat - Ford
    Powiem tak. Te focusy mają bardzo wydajną klimę. Nasz rekordzista miał temp 1.6st! po uzupelnieniu czynnika. Ale do rzeczy. Przestała mu chłodzić gdyż najprawdopodobniej zamarzł układ i rozłączyło klimatyzację. W parowniku jest czujnik który mierzy temperaturę, jeśli spadła poniżej 0st to ja rozłączyło. A stanęło się to dlatego że ma wilogoć w układzie recepta na to to wymiana osuszacza i nabicie nowego czynnika Ale lepiej podjechać gdzieś do serwisu gdzie ogarniają klime, żeby dokładnie sprawdzili, bo tak przez neta to wiesz. Jakby z czewy był to bym zobaczył, no ale nie ma sensu jechać takiej drogi, skoro w krk jest troche serwisów
  12. bo w niektórych sa zamontowane czujniki wody w filtrze paliwa. Filtr do zmiany, a jak nie pomoże to jakas usterka czujnika
  13. rozjechane* literę mi wsysło :D
  14. Dębice lubią pękać siatki, wiec to trzeba skontrolować, kola miałeś wyważone. 5g różnicy, tego nawet nie odczujesz, ale 10g i wiecej juz tak. skontroluj układ kierowniczy i zawieszenie, mam podobne drgania, opony nowe, felgi proste wszystko gra, s czasem przy ostrym przyspieszaniu mam drgania na kierownicy, a dlatego ze mam lekki luz na maglu. Wywazanie dynamiczne ci nic nie da jak bedziesz mial cos mechanicznie rozjehane

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.