Skocz do zawartości

zbiorniczek płynu do spryskiwaczy cc a sc ?


sebaso

Rekomendowane odpowiedzi

W cc mam na 100 % dwa, w moim pierwszym seju (99r) też mam na 100% dwa, ale trzeba będzie sprawdzić ile jest w tym sc z którego chcę ten zbiornik przełożyć (MPI 2001 r).

 

Dzięki za info

 

Czyli wyglądem się nie różnią, poza tym że ewentualnie jest wejście na dwie, albo jedną pompkę ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z EPERA wynika że w SPI były zbiorniczki z dwoma pompkami po jednym króćcu (osobno na przód i tył) i były to zbiorniczki zamienne z tymi z CC (wyjątek stanowią bieda wersje bez tylnej wycieraczki mające inny zbiorniczek - prawdopodobnie z jedną pompką z jednym króćcem). Od MPI jest zbiorniczek z jedną pompką z dwoma króćcami (jeden na przód, jeden na tył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, yahoo73 napisał:

Z EPERA wynika że w SPI były zbiorniczki z dwoma pompkami po jednym króćcu (osobno na przód i tył) i były to zbiorniczki zamienne z tymi z CC (wyjątek stanowią bieda wersje bez tylnej wycieraczki mające inny zbiorniczek - prawdopodobnie z jedną pompką z jednym króćcem). Od MPI jest zbiorniczek z jedną pompką z dwoma króćcami (jeden na przód, jeden na tył)

Dzięki :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.