Skocz do zawartości

czy koła się zmieszczą?


Micoo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję dostać opony 175/70 R13, 2017r, całoroczne. Czy jest jakakolwiek szansa że zmieszczę je do sejo na standardowym zawiasie? Może inne felgi o mniejszym ET i szerokości 5,5? Czy to auto będzie się jeszcze jakoś sensownie rozpędzać?

aktualnie mam 145/70 R13 - fi533,2mm

nowe miałyby fi575,2mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Micoo napisał:

Mam okazję dostać opony 175/70 R13, 2017r, całoroczne. Czy jest jakakolwiek szansa że zmieszczę je do sejo na standardowym zawiasie? Może inne felgi o mniejszym ET i szerokości 5,5? Czy to auto będzie się jeszcze jakoś sensownie rozpędzać?

aktualnie mam 145/70 R13 - fi533,2mm

nowe miałyby fi575,2mm

Czy się zmieszczą ci nie powiem, powiem tylko że w Uniaku takie miałem i 1.0 nie jechał na nich gorzej niż na "rowerówkach". Nawet na autostradzie miałem dało się go bardziej rozpędzić ;)

Tylko przy większych kołach, licznik przekłamywał. O ile prędkościomierz względem gps pokazywał to samo (standardowo zawyża), to licznik kilometrów troszkę zaniżał - na każdym obrocie koła dobrych parę centymetrów, więc na trasie z Gliwic nad morze wyszło ze 30 km ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.