Skocz do zawartości

Pompka wody do mini fontanny


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może kupował i jest w stanie polecić jakąś pompkę do wody do małej fontanny na działce ?

Najlepiej żeby była zasilana z panela solarnego, ale żeby miała też jakiś aku wbudowany żeby po zachodzie słońca też działała ?

No i oczywiście czym mniejsza tym lepsza 😄 

Potrzebuję zasilić mniej więcej coś takiego:

PS: może też być w komplecie z jakimś ledem do podświetlenia.

image.png.04a86779779849b400d812cac77facf1.png

Edytowane przez Lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lukas napisał:

Ktoś może kupował i jest w stanie polecić jakąś pompkę do wody do małej fontanny na działce ?

Najlepiej żeby była zasilana z panela solarnego, ale żeby miała też jakiś aku wbudowany żeby po zachodzie słońca też działała ?

No i oczywiście czym mniejsza tym lepsza 😄 

Potrzebuję zasilić mniej więcej coś takiego:

PS: może też być w komplecie z jakimś ledem do podświetlenia.

image.png.04a86779779849b400d812cac77facf1.png

 

Kupiłem taką i jak na razie działa bez zarzutu

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/6d5c39f1-ede0-11eb-b914-0f37bbac49c0

Zależało mi aby była na 12V żeby zasilić ją z małego aku schowanego za krzakiem przy oczku żeby nie ciągnąć zasilania.

Aku motocyklowe (2 szt) mam po wymianie w quadzie i motocyklu - są nieco wysłużone (stąd zostały zastąpione nowymi) ale na pełnym naładowaniu pompka działa ok 2 dni - wtedy podmieniam aku - zrobiłem sobie wsówki w obu żeby nic nie odkręcać.

Odpięcie panela solarnego napewno wydłużyłoby pracę pompki a może i usunęło konieczność ładowania aku.

 

Pompka z linka ma wymiary dwóch paczek zapałek ale nie miała żadnego filtra z gąbki więc dorobiłem coś takiego i trytrytką pompkę przypiąłem do kamienia aby była stabilna.

Ona ma dość duże ciśnienie wody, a Tobie potrzebne "ciurkanie" w tej kaskadzie - zapewne jakimś prostym układem dałoby się zmniejszyć napięcie i obniżyć ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Marko33 napisał:

 

Kupiłem taką i jak na razie działa bez zarzutu

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/6d5c39f1-ede0-11eb-b914-0f37bbac49c0

 

Fajnie, fajnie ale link nie wyświetla produktu bo to do "twoje allegro" lina 😉 a chętnie zobaczę skoro tak małe wymiary ma.

Z aku to mi się nie chce bawić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie ale link nie wyświetla produktu bo to do "twoje allegro" lina  a chętnie zobaczę skoro tak małe wymiary ma.
Z aku to mi się nie chce bawić....
https://allegro.pl/oferta/pompa-pompka-do-wody-cieczy-240l-h-12v-10654935424

Teraz będzie lepiej

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.