Jump to content

Mocowanie saperki i innego szpeju

Marko33
 Share

Recommended Posts

Suzuki Jimny

Nie mam bagażnika dachowego jeszcze, z koła na klapie boję się że ukradną

Chciałbym wewnątrz zamontować bezpiecznie saperkę, może niewielką siekierę, może trapy z tworzywa.

Nie chcę po prostu wrzucić do bagażnika bo ten jest maleńki ale umocować jakoś żeby były a nie zajmowały miejsca

Myślałem o mocowaniu do oparcia tylnej kanapy/do klapy od strony bagażnika rzecz jasna 🙂

Jakieś ciekawe rozwiązania ?

na allegro masz quick fit , uchwyty na rzepy, taśmy zaciskujące. Albo skrzynia do bagażnika - ale to chyba w jimny nie przejdzie. 

Ważne, żeby nie leżały luzem i nie przeleciały do kabiny na wybojach.

rozpałka, patyk metalowy do kiełbasy, kalosze

• Like 2

Przyjedź do mnie to zrobimy profi bagażnik dachowy, będzie bardzo użyteczny. Dostaniesz rabat za użyczenie samochodu na pomiary i do zdjęć. Skończą się kłopoty ze szpejem w bagażniku, nie będziesz woził saperki tylko pełnowymiarowy szpadel - takim się lepiej wachluje. Normalny hilift sobie wrzucisz na dach i do tego jakieś fajne skrzynki zamykane. W małym Jimny każda dodatkowa przestrzeń jest na wagę złota.

Edited by zejk

Przyjedź do mnie to zrobimy profi bagażnik dachowy, będzie bardzo użyteczny. Dostaniesz rabat za użyczenie samochodu na pomiary i do zdjęć. Skończą się kłopoty ze szpejem w bagażniku, nie będziesz woził saperki tylko pełnowymiarowy szpadel - takim się lepiej wachluje. Normalny hilift sobie wrzucisz na dach i do tego jakieś fajne skrzynki zamykane. W małym Jimny każda dodatkowa przestrzeń jest na wagę złota.
Dziękuję ale walczę ze sobą żeby tak długo jak się da utrzymać Jimny w cywilnej wersji.
Wiem że jak tylko wejdzie wyciągarka i bagażnik to skończy się zmotą

Na razie kupiona składana saperka. Trafi do jakiejś torby z rzepem i wyląduje w bagażniku obok fotela wędkarskiego

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

5 godzin temu, Marko33 napisał:

Dziękuję ale walczę ze sobą żeby tak długo jak się da utrzymać Jimny w cywilnej wersji.
Wiem że jak tylko wejdzie wyciągarka i bagażnik to skończy się zmotą emoji23.png

Na razie kupiona składana saperka. Trafi do jakiejś torby z rzepem i wyląduje w bagażniku obok fotela wędkarskiego emoji23.png

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Zmota zaraz. Bagażnik dachowy akurat to takie wyposażenie ogólnoużytkowe. Można przewieźć drewno z tartaku czy choinkę na święta, a nie tylko szpadel, liny i trapy. 

• Like 1