-
Szarpanie na niskich obrotach
> BTW. A wszystko przez to, że kilka razy mnie objechałeś na torze - sprzęt walnął focha i stąd > problemy Przepraszam!
-
Szarpanie na niskich obrotach
aby się nie bujać z problemem miesiącami oddaj maszynę do Kosy - http://kosamotocykle.pl/
-
Zmiana moto. Co wybrać dla dużego chopa?
Bierz "K1200S" Sam taką nabyłem w Lutym tego roku i jestem bardzo zadowolony (jak na niecały 1000 km przelotu)
-
Był ktoś na wystawie motocykli w Warszawie?
Quote: Opracowaliśmy ciekawe rozwiązanie do parkowania motocykli i z zadowoleniem stwierdzilismy, że brak tego na rynku Zatem macie konkurencje. Masz dostępne jakieś "materiały promocyjne" ? Sam pewnie będę tym zainteresowany, tyle że na koniec sezonu...
-
Był ktoś na wystawie motocykli w Warszawie?
to ty tak cichaczem swoje wizytówki wtykałeś zwiedzającym ?
-
Nasze "pierdzidełka"
> piękny, jaki komis, jak wrażenia z obsługi klienta? Tak jak kolega niżej napisał, komis na "M" z Podkowy Leśnej. W zasadzie podjechałem tam aby utwierdzić się w przekonaniu że kupuję Hondę VFR1200, ale ....wyszło jak wyszło Obsługa rzeczowa i raczej nie ściemniająca - takie przynajmniej odniosłem wrażenie. Dostałem na sprzęt gwarancję trochę dłuższą niż w ofercie - spokojnie na ten sezon wystarczy. Obejmuje ona wszystko poza oponami, klockami/tarczami hamulcowymi . Większość motocykli z ich oferty jest objęta taką samą gwarancją, pozwala to sądzić że ich oferta jest raczej sensowna.
-
Nasze "pierdzidełka"
-
Gdzie w Warszawie Prawko A
- MB W111 coupe '66
Niestety nie. Czekam na końcówkę chromów. Silnik gotowy ale czeka na budę, buda na szyby,szyby na chromy- MB W111 coupe '66
Sorry ze to tak długo trwało, ale czasu nie miałem za bardzo na wklejenie fotek..dlatego też, zapraszam do lektury wątku oryginalnego z forum MB/8: (nie trzeba się logować ) Odbudowa W111- MB W111 coupe '66
> a jakiego auta i w jakim zakresie? No więc właśnie, 10 tys E to możne starczy na blachę lakier i wnętrze w przypadku aut o których tutaj piszemy.- MB W111 coupe '66
> Co do MB zastanawiam się tylko nad jedną sprawą. Buda była czyszczona szlifierką i mam takie > pytanie czym kolega równał potem powierzchnie bo raczej taka porysowana się nie nadaje do > malowania podkładem. Nie mam zielonego pojęcia...nie jestem aż tak zdolny aby samemu przeprowadzić profesjonalną odbudowę takiego autka. Za chwilkę w odpowiedzi na OZiego zapytanko wrzuce troszke fotek..moze coś rozjaśnią. Wiem że był podkład reaktywny, później każdy element szpachlowany, zdzierany i równany do prawie zera szpachli aby wyrównać wszystkie dołki, później jeszcze coś i jeszcze coś. Się nie znam, ale podobno soli ma się nie bać (sprawdzać nie mam zamiaru ! )- MB W111 coupe '66
Czy on zrobił z coupety kabriolet ? W115 ze zdjęcia powyżej...troszkę sporo sobie pan za nią krzyczy...i te gustowne pokrowce- MB W111 coupe '66
> wszystko fajnie ale co to za kolor kolega wybral ???? bo jak dla mnie to masakra Wszystkim nie da się dogodzić...słyszałem już że to kolor Daewoo, poloneza ...czy skody :D Dla mnie to kolor z palety MB z tamtych lat z tego modelu (270 blue green (blaugrün) ) - będzie się świetnie komponować z orzechową skórą Biały który był w oryginale..to dopiero masakra.- MB W111 coupe '66
> Masz wiecej [pstyrk] z postepu prac? . Jesli masz czas to mozesz wrzucic? Mam, sporo :D ....mogę po prostu wrzucić link co tu był na początku ? do forum na którym opisuje na bieżąco postępy prac. > BTW OT: > Co go tu ciagnie, Toyota HiAce?* > * Myslalem, ze Hi Ace jest nieobecny w EU -stad pytanie. (jesli to HiAce poczywscie Tak, to HiAce jakaś szalona wersja 4x4 ,ale widzę że już poniżej uzyskałeś odpowiedź - MB W111 coupe '66
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.