Zawartość dodana przez Mrowa
-
co to za Daewoo?
> Co to za model? Wczoraj widziałem przy sklepie. Ligier
-
Czas garażowy czyli
> Dodatkowe pytanko do znawców gum > Czy tak strasznie się te nasze gumy odkształcają po 2 miesiącach stania ? Od kilku lat nigdy nic się nie stało podczas zimowania.
-
prostownik
Ja mam CTEK 5.0 i bardzo sobie chwalę. Też ma funkcje do moto i samochodu jak i regeneracje aku. O taki: A tu dyskusja z elektrody klik.
-
Yamaha MT 09
> to nie znaczy, ze trzeba powielac kiepawe wzorce, 14l to za malo, hornet ma 18 Dokładnie, mój też ma 18 a to za mało wg. mnie jak na litra co lubi wypić bo jednak moto wciąga swoje i zasięgi są za małe niestety
-
Yamaha MT 09
> ile ma zbiornik paliwa? 14l. tylko
-
Przegląd na skuter?
> Siema. Czy na skuter trzeba robic przegląd techniczny? Trzeba co 2 lata, w sensie, że na motorower
-
Nowy Mercedes S-klasa 2014
> jak dla mnie jest mega ok, jeszcze tylko srodka jestem ciekawy... Wnętrze
-
Używa ktoś Nolana z Bluetooth Kit3?
> Poszukuję opinii o tym zestawie. W internecie najczęściej mogę go sobie tylko kupić > Interesuje mnie jak toto działa, ile działa na jednym ładowaniu oraz ogólne wrażenia z użytkowania. > Wiem, że są inne, cenowo atrakcyjniejsze, ale ten jest tak jakby "dedykowany" Ja mam Interphone cellular line od kilku lat i to urządzenie sprawdza się znakomicie zarówno do rozmów przez telefon jak również jako interkom kiedy latam z kolegą który ma taki sam sprzęt. Zasięg w mieście jest trochę mniejszy niż poza miastem. W praktyce czasem jak lecimy tracę go z oczu a go słyszę. Daje to drugie tyle radochy z jazdy we dwóch i wpływa na bezpieczeństwo bo możemy się ostrzegać o niebezpieczeństwach jak również omawiać zjawiska przydrożne w postaci łań . Polecam. Teraz są dużo nowsze i ulepszone wersje tego co ja mam TU można oblukać na przykład.
-
Można zerknąć by mieć wyobrażenie jak to jest za steramiTIRa
No tak tylko, że ciągnik jest trochę już "wyłamany" czyli "manewruje". Na drodze jak jedzie prosto to wszystko pięknie widać.
-
Nowe modele Hondy
> Jeśli kogoś interesuje, Honda będzie miała nowe modele w ofercie: > - rodzina 500-tek (CBR500R, CB500F i CB500X) > - Goldwing F6B > - NSS 300 Forza (skuter) > - Odswieżona CBR600RR (zmienione owiewki, zawieszenia, koła, inne drobiazgi) > - CB1100 (już było wcześniej wiadomo) > - pewnie coś jeszcze się znajdzie. > Jeśli ktoś chce szczegółowych informacji to proszę pytać Tu można poczytać.
-
Zimno, mokro...
> Aha... młody, niewyżyty... > Ty sie synek nałoblekaj porządnie, co by ci gnyków nie przewioło. > Potem bydziesz haj do dochtórów łaził, aby ci tabletków nawypisywali i czopka w dupa wrazili > Ci godom ...
-
Parowanie kasku
> Weź wyczyść dobrze szybkę a potem wypoleruj ją szamponem rumiankowym. Nie koniecznie rumiankowym. Może być np. płyn do mycia naczyń lub inny detergent "tłustawy" w płynie. Jedna kropelka na wizjer i do sucha wytrzeć.
-
Co to jest
> Tak, są tam dwa niezależne zaciski. Jeden obsługiwany klasycznie, prawą nogą, drugi lewą ręką. W > stuncie potrzebna jest kontrola tylnego hamulca, a nie zawsze noga jest na podnóżku. > Nie jest to wyposażenie standardowe. No i jest patelnia z tyłu, nawet większa niż tarcza.