Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Jasiu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Jasiu dodał temat w BMW
    Witam, Poczytałem trochę instrukcji i nigdzie nie mogę znaleźć co oznaczają ikonki w ustawieniach kluczyka. Jeżeli ktoś wie, to proszę o informację Zdjęcia poniżej:
  2. Jasiu dodał temat w BMW
    Witam wszystkich forumowiczów, Od kilku dni posiadam E87 w najsłabszej wersji 1.6 - 85 KW. Interesuje mnie sprawa rozrządu. Podobno trzeba wymienić napinacz łańcucha zanim się rozwali. http://motofocus.pl/technika/9166/naprawa-wadliwego-lancucha-w-bmw-serii-1-zestaw-febi Mój VIN: WBAUE11010PZ45017 Silnik: N45T lub N45N (w zależności od dekodera VIN ) Jak mogę sprawdzić czy w ramach akcji serwisowej (o ile taka była) zostało to usprawnione czy też nie? Póki co mam przebieg 75kkm, ale latka swoje już ma. A tak przy okazji: ma ktoś instrukcję obsługi w .pdf ? Pozdrawiam
  3. Jasiu odpowiedział listoor na temat - Motokącik
    > Czesc > Pytanie co do zasady proste - kto korzystał z takie rozwiązania i jaka ma opinię ? > Czyta się skrajne - ze jest super fajne Vs nie da się tym dobrze wyczyścić auta. > Cel - postawienie tego w budynku biurowym i zrobienie z tego usługi komercyjnej. > Mieście - Warszawa Śródmieście. > Z góry dzięki za opinie Korzystam od 2 lat i jestem za. Zero rysek. "Zółtych" felg nie szło domyć żadnymi myjkami, chemikaliami itd itp.... parowa załatwiła sprawę i teraz mam felgi w kolorze srebrnym (oryginalnym). Para w myjkach czyści dokładnie w "porach" i auto jest super czyste. Ja polecam.
  4. > nawet nie bardzo wiem gdzie to wszystko jest zainstalowane wiec sie nawet nie specjalnie stresuje > jak leja z lancy po aucie U mnie raday są w miejscu lamp przeciwmgłowych... z bliska wygląda to jak atrapa halogenów, jakiś plastik
  5. > a to one nie są przystosowane do tego że właściciele myją samochody albo jeżdżą nimi w deszcz? Pogadaj z ASO i przeczytaj instrukcję... napisane jest, że nie można myć w temperaturze większej jak 60 stopni, a lancą od myjki utrzymywać minimum odległość 60 cm,..... Kiedyś pamiętam w Nubirze jak się przeleciało myjką po oryginalnych kołpakach to bardzo ładnie odchodziła farba
  6. Witam, Posiadając w samochodzie kamery na zewnątrz, czujniki radarowe do odległości poprzedzających samochodów itd. itp. jeździcie na myjnie parowe, automatyczne, ręczne ? I czy mówicie panom od mycia, żeby nie traktowali ciśnieniówką kamer i czujników z odległości 5-10 cm??
  7. Jasiu odpowiedział Jasiu na temat - Motokącik
    > Alarmy to montowało się w latach 90. Kup dobre AC (ewentualnie z ochroną zniżek) i olej alarm. Ubezpieczyciel wymaga 2xzabezpieczenie elektroniczne......
  8. Witam, Warto montować takie cudo ??? Liczę na negatywne opinie, bo plusy mnie nie interesują Pozdrawiam
  9. Jasiu odpowiedział Jasiu na temat - Motokącik
    > Wszystko praktycznie jest tańsze od mazdy. Poza tym liczy się nie cena salonowa, tylko już po > rabatach, a te są różne dla różnych marek. > No i przejedź się tym najpierw, żebyś później nie zastanawiał się, gdzie te konie pouciekały. > Kolega ma nową 6, ale 2.0 manual - jedyne co mi się w tym samochodzie podobało, to niskie spalanie > - zarzekał się, że średnie ma 5.9. > I przyznał, że jakiś bolid wyścigowy, zwłaszcza na niskich i średnich obrotach, to to na pewno nie > jest. > Osobiście patrzyłbym na nowe modele: > mondeo > superb > passat Dzisiaj znowu byłem w salonie po wycenę itd. itp.... Odpuściłem sobie Mazdę..... cena 147 tysi i rabat 2200 zł i termin maj/czerwiec 2015. Dodatkowo brak domówienia okienka w tylnych oparciach na narty w kombiaku !! Zamawiając auto za tyle kasy dostaje się opony 225/45 R19 i opony jakie akurat producent wrzuci, ostatnio wrzuca TOYO lub Bridgestone ! W takim rozmiarze jest mało opon do wyboru, ale po jakiego grzyba pchają TOYO i na dodatek brak możliwości wyboru innych opon A jedna oponka kosztuje 1200-1900 zł Brak możliwości oglądania DVD na wyświetlaczu
  10. Jasiu odpowiedział siwydaniel na temat - Volkswagen
    > Panowie, pomoże ktoś rozkodować??. Sprzedający podesłał VIN a mam zbyt daleko aby pojechać w > ciemno, szczególnie proszę o info o przebiegu i wizytach w serwisie. Dzięki i pozdrawiam > WVWZZZ3BZ4E028366 I mamy kogoś na kąciku ? Mam chętne VIN WAUZZZ4G8............. do zweryfikowania
  11. Jasiu odpowiedział Jasiu na temat - Volkswagen
    > Polux? jeśli tak to omijaj szerokim łukiem, wykonanie i awaryjność gorsza niż tych z Chin trafiłeś
  12. Jasiu odpowiedział Jasiu na temat - Motokącik
    > w outbacku masz CVT i które potrafi symulowac "szarpniecia" jak komus pzreszkadza "tramwajowe > przyspieszenie" Mazda 6 dobrze zmieniała, dało się czuć i fajnie brzmi ten silnik 2.5 przy rozpędzaniu W Audi trochę przeszkadza jednostajne wycie, podobno w nowych już tego nie ma....
  13. Jasiu odpowiedział Jasiu na temat - Motokącik
    > przejedź się tym ... nie jedzie , zmienia biegi jak by przysypiała > nie wierze w to co pisze ale ... NIE WARTO jeździłem i szybkość kickdowna jest porównywalna z multitronickiem w Audi.... chwilkę trwa, ale cóż redukcja ręczna też trwa, a tu możesz jak chcesz pobawić się łopatkami przy kierownicy
  14. Jasiu odpowiedział Jasiu na temat - Volkswagen
    > pewnie za jakiś czas się pojawia tanie chińskie zamienniki nie dziękuje.... Nie tak dawno kupiłem jakieś żarówki led do domu.... niby polskie, ale zalatują czystą chińszczyzną i co ? Pierwsza puściła dymek po 2 tygodniach, druga po 3, a trzecia jeszcze działa...
  15. Jasiu odpowiedział Jasiu na temat - Volkswagen
    > czas pokaże No właśnie.... jak fabryczne mają mieć żywotność 200kkm i potem trzeba za nowe beknąć 10tysi to nie wesoło....

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.