Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

albatros66

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  1. > Mimo to zamek można otworzyć awaryjnie (jak w każdym PSA) > Po dostaniu się poprzez fotele do bagażnika w dziurkę widoczną na zamku trzeba wsadzić szpiczasty > śrubokręt i biały element przesunąć w lewo. zamek się otworzy Jutro się przyjrzę ... Dzięki. Czy w ten sposób też mogę zamknąć ??? Bo jak nie dam rady, to nie chciałbym zostawić otwartego auta .. AL
  2. > Ale zrobiłeś to ? I mówisz z własnej praktyki ? > Oj chyba nie, bo w C4GP tapicerkę można zdjąć tylko na otwartej klapie Serio serio O żesz,motyla noga Jakby dwie zaślepki od nitów tapicerki widać .. AL
  3. Ja w temacie. C4 Grand Picasso z 2007r Centralny otwiera wszystkie drzwi OK, ale bagażnika nie. Nie słychać też "stukania" zamka w klapie tylnej ... Co gorszenie wiem, czy da się ręcznie od środka otworzyć ? Elektryka z tyłu działa (światła, oświetlenie rejestracji, wycieraczka) Ktoś powróży co to może być? I jak się do tego zabrać ? Dzięki za sugestie AL
  4. > a byleś lub dzwoniłeś na ul. Pańska 100? Ta firma się jakoś nazywa? Jakiś nr telefonu ?? Dzięki AL
  5. > Moze padl mikrostyk w pilocie odpowiedzialny za otwieranie? > Podjedz do magikow co sie zajmuja takimi rzeczami to bedziesz wiedzial. Gdzie znajdę takich w Wa-wie (Ochota/Mokotów/Ursynów)??? > Nowy w kluczyk w ASO ok 500 PLN kosztuje... Kawałek metalu i odrobina elektroniki ... AL
  6. Hej! No jak w temacie .. Pilot od centralnego zamka w C4 z 2007/2008 (w komplecie z kluczykiem-scyzorykiem). Pilot 3-przyciskowy (zamknij-lokalizacja-otwórz). Zamknąć na odległość zamknie, ale otworzyć nie ; przycisk zlokalizuj działa. Trzeba otwierać zamkiem w klamce. Co można z tym zrobić? Czy są oddzielne baterie do zamknij i otwórz? Ktoś coś takiego naprawia? Można kupić i zaprogramować nowy kluczyko-pilot (w ASO - za ile)? Drugi kluczyk jest zwykły (bez pilota).... Poradzicie towarzysze ? AL
  7. > Jak to środkowy się nie składa, z tego co wiem, to sa takie same fotele jak u mnie w Pugu, wiec > ciągniesz za taka sama linke jak fotele boczne i oparcie sie składa, Masz wtedy płaską > podłogę. > ewentualnie ciagniesz za widoczna na zdjeciu czewona linke Masz 100000000% racji - czerwone wstążeczki jest dokładnie tak jak na twoich zdjęciach ... Dzięki za AL
  8. Panie i Panowie Mam ci ja C4GP z 2008 roku - taki mikro autobus. Muszę przewieźć na odległość ok 20km kanapę/wersalkę (niespecjalnie dużą ale 2-osobową rozkładaną klasycznie). I teraz zastanawiam się jak to zrobić.... Trzeci rząd chowa się w podłogę, ale i tak przestrzeń będzie zdecydowanie za krótka (niewiele więcej niż pół kanapy wejdzie). W drugim rzędzie skrajne fotele (lewy i prawy) można złożyć i dosunąć do przodu do foteli kierowcy i pasażera. Ale co zrobić z fotelem środkowym w drugim rzędzie??? Da się go złożyć?? A może da się go jakoś wyjąć? Jeśli tak to jak ??? Jest przy nim jakaś linka, ale jak pociągam to się fotel tylko pochyla ( nic się nie składa ani przesuwa)??? Jeśli się nie da nic zrobić z środkowym (pewnie w ogóle się da, ale czy nie trzeba rozkręcać pół samochodu???), to za przeproszeniem kicha. A jak się da, to czy dodatkowo można w prosty sposób wyjąć te dwa złożone fotele (lewy i prawy w drugim rzędzie)??? Ktoś to trenował z sukcesem?? Jakieś podpowiedzi??? Opcjonalnie zastanawiam się nad transportem na dachu. Relingi mam, ale belek nie ... No i czy dach wytrzyma (kanapa waży ok 70kg). No i dźwigać wysoko trzeba ... AL P.S. Kanapa używana, 6-letnia. Transport bagażówką co najmniej podwoiłby jej wartość ... AL
  9. Aaaaa, ten 2.0i z automtem to pewnie ma spore spożycie ??? Ale może się dobrze gazuje ????? AL
  10. > chyba że kupi od pierwszej właścicielki z polskiego salonu to będzie miała 150000 km No taki jest plan Nie spieszy się, przegląd przedzakupowy itd. A jako mechanik, co powiesz o 1.8i ??? AL
  11. > tak, 2.0 HDi z Boschem pod maska to tam nie ma silnika tylko siedzi sam Bosch pod maską ???? AL
  12. > wlasnie byle nie 1.8 ktore zlopie olej, ot taka wada fabryczna... Ekhem, to może zdecydujcie się , 1.8 tak czy nie?? A z HDI z tego okresu ???? AL
  13. Może p. Piórek ??? Włochy, okolice Szyszkowej (ma stronę WWW więc znajdziesz namiar) AL > Mam wyciek płynu chłodniczego w Citroenie C5 kombi 2.0 HDI. Na moje oko wygląda, że gumowe rury się > zestarzały i trzeba je wymienić. Cieknie (bardzo powoli kapie) z dwóch miejsc z czego jedno > zlokalizowałem. > Sam tego nie ogarnę i potrzebuję namiary na serwis w Warszawie, najlepiej Włochy/Ochota, w > najbliższej okolicy względem przystanku PKP WKD Jerozolimskie, ewentualnie Mokotów w okolicach > Sadyba Best Mall. Chciałbym to załatwić w ciągu jednego dnia. > Gdzie polecacie wykonać taką robotę? > I czy koniecznie w serwisie zajmującym się Citroenami?
  14. Panie i Panowie Kolega szuka dla żony Citroena Xsara Picasso - WAŻNE - z lat 2002-2006 (taki budżet) i pyta Was który z produkowanych wtedy silników w CXP jest najbardziej bezproblemowy (czyli najmniej problemowy). Wiadomo, że może już być spory przebieg, więc także trwałość?? Czy HDI z lat 2002-2006 (1.6 i 2.0) są godne uwagi? A z benzyn która (gaz niekoniecznie ale jak się trafi z gazem): brać 1.6 czy 1.8 ? Ewentualnie typowe sprawy na które należy zwrócić uwagę??? Belka ??? AL
  15. > przecież nie zmienia na 15W40 więc w czym problem > chyba na pierwszej stronie (wewnetrznej) instrukcji obslugi samochodu będą wymienione klasy oleum > jakie producent zaleca do danego typu samochodu Jak bym już na siłę chciał coś zmieniać, to przy tym przebiegu szukałbym jakiegoś MaxLife/LongLife o np takiego A jak nie żre oleju i silnik dobrze pracuje, to bym nie zmieniał .... AL

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.