Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

saj

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. saj odpowiedział saj na temat - Motokącik
  2. saj dodał temat w Motokącik
    Witajcie, Mam pytanko odnośnie A4 konkretnie odcinek Kraków - Opole, Mam dostęp do google i patrzyłem na strone gddkia Może ktoś z Was jechał w tym tygodniu i może się podzielić spostrzeżeniem jak to wygląda gdzie kopią i jakie są utrudnienia, gdzie można utknąć w korku i jak na bramkach. Wyjazd w sobotę rano W drugą stronę w sumie też bo za tydzień będę wracał Dzięki serdeczne, pozdrowionka Artek
  3. Twarde to ono jest, ale o tym wie się przed zakupem. Plastikowe i trzeszczące tego nie zauważyłem, nic nie puka nic nie stuka. Co do szybki przed licznikami, fakt lepiej jest nie dotykać, jeśli już to totalnie sprawdzoną szmatką. Ale honda jeśli robisz przeglądy robi gest handlowy i wymieniają w ramach gwarancji, tak było w moim przypadku. Natomiast nie rozumiem żalu i rozgoryczenia które wylewa kolega Daniel, nie wiem czym auto mu podpadło, z tego co opisywał nic u mnie nie miało miejsce
  4. saj odpowiedział saj na temat - Motokącik
    Przepraszam że tak późno się odzywam a tu taki fajny wątek powstał i tyle odpowiedzi Dzięki serdeczne za pomoc. Faktycznie macie rację cena jest z kosmosu, wyposażenie żadne,bezpieczeństwo oczywiście też i to na pierwszym miejscu. Pójdziemy w kierunku segmentu B, Punto II, Corsa, Clio Ze względu na przebiegi myślę nieduże kierunkujemy się na benzyne i to bez LPG. Fajne Punto II było by idealne. Jeździliśmy Punciakiem dwójką dziesięć lat,nie mogę powiedzieć na niego złego słowa całkowicie bezawaryjny i jeździł świetnie (1,2 16V), no ale nie wiem czy w tej kasie coś sensownego się znajdzie. Być może będzie oferta z Kącika, zobaczymy. Dzięki serdeczne Pozdrowionka
  5. Witam serdecznie, Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika" Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ? Dzięki za pomoc SC
  6. saj odpowiedział saj na temat - Uno
    No też jesteśmy tego zdania cena z kosmosu i za dużo trzeba by w niego włożyć
  7. saj odpowiedział saj na temat - Uno
    No to jest właśnie dziwne Proponowałem wizytę w ASO, ale pan zarobiony co dzień do 19. Ewentualnie może podjechać na będącą koło niego stację diagnostyczną. W tym że drogo się zgadzamy, ile byście mogli dać za tą igłę
  8. saj odpowiedział saj na temat - Uno
    4
  9. saj odpowiedział saj na temat - Uno
    3
  10. saj odpowiedział saj na temat - Uno
    2
  11. saj odpowiedział saj na temat - Uno
    No jesteśmy po oględzinach z kolegą co miał uno kilka lat. Szału nie ma, przebieg na liczniku 53 tysiące, raczej nierealny patrząc na kierownicę i resztę, blacharka nie jest tragicznie, ale trzeba włożyć sporo, drzwi i próg wydaje się okej, ale błotniki lecą i dookoła wlewu paliwa.Mechanicznie to nie wiem, ale wydaje mi się ze przy tym przebiegu nie wymienia się uszczelki pod głowicą. Cała góra silnika jest "nowa". Cena 2600 i gość nie da się tknąć, wg nas raczej drogo. Co powiecie ?
  12. saj odpowiedział saj na temat - Uno
    Jesteśmy dzisiaj umówieni z gościem, porobimy foty i napiszemy
  13. saj odpowiedział saj na temat - Uno
  14. saj dodał temat w Uno
    Witajcie, Chce dla młodego kierowcy coś zakupić. Co do uno mamy podobne zdanie, może być. Znaleźliśmy fajne auto z opisu ogłoszenia oczywiście Uniaczek 1.4 99 rok przebieg aż niewiarygodny, podobno gość kupił od sąsaiada zza miedzy bo już przestał jeździć wiekowy Pan. Teraz po trzech latach sprzedaje. Mamy go zobaczyć, proszę powiedzcie na co mamy patrzeć, jako laicy nie mamy doświadczenia. Być może ktoś z nami pojedzie (gość miał uno), ale tego nie jestem jeszcze pewien. Dzięki za pomoc
  15. saj odpowiedział saj na temat - Uno
    Słuchajcie, można ktoś z Was zna to auto, jakoś nie chce mi się wierzyć za bardzo: http://moto.gratka.pl/tresc/fiat-uno-ii-16983507.html#3f2a57c6a42956a9,1 Co myślicie o nim ?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.