> Jakie wady tych aut z silnikami 1.3 i 1.6? Ktoś jeździ tymi samochodami? wersja sport całkiem fajna
> Co czytałem to stosunkowo miękki lakier i coś ze skrzyniami było?
Ja mam 1.6 Sport.
Wady: blacha jak z puszki od coca-coli, ale jak nie bedziesz obijal, to na rdzy nie zobaczysz. Glosny przy wyzszych predkosciach i sporo pali, bo skrzynia 5-tka. Okazalo sie, ze nie kazdy producent robi tarcze na przód. Koniec narazie.
Zalety: przestronnie z przodu, mega wygodne fotele, zrywny, bardzo stabilny w zakretach, nie psuje sie (narazie) i zaparkujesz jak Smartem czyli wszedzie
Ja mam full opcje, wiec dla mnie jeszcze zaleta jest system bezkluczykowy, bo damska torebka to znany pozeracz przedmiotów. Biegi chodza topornie, ale po 60kkm narazie problemów ze skrzynia nie ma.