takie kiedys uzywalem:
http://www.tirerack.com/tires/tires.jsp?tireMake=Michelin&tireModel=Pilot+HX+MXM4
opona cicha, do jazdy rekreacyjnej, spokojnej, miekka
ale nic ciekawego - nie nadaje sie do jazdy agresywnej, w cale
wyglada prawie jak zimowka
takie opony ujezdzam w lecie:
http://www.tirerack.com/tires/tires.jsp?tireMake=Kumho&tireModel=Ecsta+SPT
co moge powiedziec - w miare ciche, dobrze trzymaja na zakretach- opona nie plywa, dobry start spod swiatel - nie piszcza ( jak nie musza ), na deszczu - przewidywalne zachowanie auta - tez polecam
jedyne jakich nie kupie wiecej to matador - raz kupilem, przejechalem 10 kkm i wywalilem do smieci - totalna kupa
kleber dynaxer hp2
ciche, dobrze trzymaja w zakrecie,
bardzo dobrze na wodzie - auto idzie jak po sznurku - polecam
zreszta wybralem je - po przeczytaniu opini innych uzytkownikow na www.opony.com.pl
zrobilem na nich z 30 kkm i polecam!!!
ul. REJA 10 (skład opałowy)...
panie i panowie - naprawde super zaklad - to co robi - wykonuje profesjonalnie i male narzuty stosuja co do robocizny...
co wykonuja - wymiana oleju, wszystkich filtrow ( w tym paliwowych) , swiec, plynu hamulcowego... - tarcz i klockow...
proponuje zadzwonic wczesniej i umowic sie na wymiane... - naprawde dobrzy sa i bardzo konkurencyjne ceny - polecam
stronka:
http://www.grojz.com.pl/
mozna polecic w ciemno:
Rzeszow i okolice:
mechanika fiatow oczywiscie B/B/M tez i 2.0 expert
Marian Boczar, Rzeszow, Krakowska 100a
(17)8538133
blachar :
Krzysztof Lew, Kraczkowa 67, tel.(17) 2266194