-
C4P Zupełny brak zasilania
Tak sprawdzany był miernikiem, bez obciążenia 12,6V a po podłączeniu klemy spadek do 5V. Już po temacie, dzisiaj wytargałem aku z auta, podłączyłem do prostownika totalny trup (aku 7 letni), prostownik pokazywał prawie zero. Długo nie myśląc, telefon do pogotowia akumulatorowego, w ciągu 1h przyjechał Pan zamontował nowy Varty, zainkasował 850 zł i auto działa. Sam aku w takiej usłudze policzyli 700 zł, usługa 150 zł. Niestety posiadam ten głupi system Start/Stop w aucie.
-
C4P Zupełny brak zasilania
Hehehehe, rozrusznikiem oczywiście:)
-
C4P Zupełny brak zasilania
Szanowne grono, Pacjent C4P 2014 1,6 eHDI, w piątek normalnie jeździłem, żadnych objawów ze słabym aku itd. wszystko działało prawidłowo. W sobotę schodzę do garażu otwieram auto, naciskam guzika Start i wszystko zgasło, totalnie brak prądu w aucie nic nie działa. Słyszałem jakby pod kierownicą pykał jakiś przekaźnik. Odpiąłem aku, posprawdzałem bezpieczniki pod maską wszystkie sprawne, bezpieczniki pod kierownicą wyglądają ok, nic nie wygląda na spalone/przypalonego. Posprawdzałem wtyki, po dociskałem, wyczyściłem klemę + bo był delikatny nalocik, i nagle auto ożyło, chwilkę pochodził, zgasiłem i poszedłem się przebrać bo miałem odebrać zakupy, otwieram auto wszystko się zaświeciło, naciskam guzik i dOOpa wszystko zgasło, podczas próby uruchomienia silnika było słychać tak jakby chciał zakręcić alternatorem. I teraz co jeszcze można sprawdzić oraz jeszcze jedna sprawa wydaje mi się ważniejsza, mam AC z holowaniem z pakiecie ale auto stoi w garażu z zaciągniętym automatycznym ręcznym (ręczny elektryczny) i pytanie jak wytargać auto z garażu. Aha skrzynia MCP to też ważne. Pozdrawiam
-
Sysio_SC obserwuje zawartość Aktualizacja map C4P
-
125 cm3 + V2
I został zakupiony Hyosung GV 125 z 2005 roku, jutro przerejestrowanie i myślę, że pierwsze objazd po okolicy .
-
125 cm3 + V2
No właśnie, dobrze napisane (powiedziane), nie ukrywam że się miotam troszkę
-
125 cm3 + V2
Dziś pojeździłem i po przymierzałem się , było kilka jazd i na chwilę obecną wszystko wskazuje że w poniedziałek pojadę zakupić Yamahę Drag Star. Maszyna spora, kanapa duża wygodna i jeździło się jak dla mnie świetnie. Model z 2000 roku za 7900, jak widzę to cena fajna bo są droższe w tym roczniku z podobnym wyposażeniem.
-
125 cm3 + V2
A mi namieszaliście teraz i zgłupiałem co mam zrobić.
-
125 cm3 + V2
Wygląda zacnie , choć ta CBRka to taki typowy mieszczuch i sam już trochę zgłupiałem co lepsze
-
125 cm3 + V2
Zmiana założenia :hmm: Dziś się przymierzyłem do Hondy CBR 125R Repsol i muszę powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem i bardzo mi się podobało. Nie wiem czy dobrą cenę udało mi się utargować, ale z przeglądem przed zakupowym, przeglądem technicznym 5100. Dostaję papiery gotowe do urzędu Komunikacji by zarejestrować. Oferta z firmy Armed Bike http://otomoto.pl/oferta/honda-cbr-cbr125-cbr-125-r-kat-b-i-a1-repsol-armed-bike-raty-ID6yjnOj.html#acfa71f3d7
-
125 cm3 + V2
Patrzyłem na tą ofertę
-
125 cm3 + V2
Bardzo ładne maszynki
-
125 cm3 + V2
W weekend podjade do Wawra tam mają na sprzedaż Virago w miarę rozsądnych cenach i zrobię przymiarkę.
-
125 cm3 + V2
Jestem wzrostu raczej skromnego 168 cm zas waga to piorkowa ok. 70 kg i ten Hyosung nie jest w sumie zlym wyborem
-
125 cm3 + V2
W sumie nie musi być V2, ale odnoszę wrażenie że te silniczki są bardziej elastyczne ale mogę się mylić, więc mnie poprawcie z błędu
-
125 cm3 + V2
Witam Szanowne grono Taki mam dylemat, postanowiłem przesiąść się na moto w ten sezon, powód auto przyda się Żonie (urodziły nam się bliźniaki ), i taki mam dylemat co wybrać. Budżet nie duży do 5000 no może maks 6000. Nie mem prawka na moto, nie zdążyłem zrobić, a jak poznałem aktualną Żonę to miałem zakaz a teraz zmienia zdanie :D Honda Shadow odpada ceny rozwalają system, jest kilka modeli w tej cenie "choperowatych". 1. Yamaha Virago 125 - ciekawe ceny z ciekawym wyposażeniem ale rocznikowo dość stare. Roczniki w tej cenie to jakies 2000-199X 2. Hyosung GV 125 - zaś tutaj rocznikowo można kupić 2004 może z gorszym wyposażeniem, ale wyglądają na "świeższe". Generalnie moto na miasto, ale na pewno pojawią się jakieś wypady poza miasto, a więc prędkość do utrzymania żeby była na poziomie ok. 100 byłoby miło. Trochę zgłupiałem z przeglądania ofert i sam już nie wiem w co uderzać ?? Prośba o poradę. Z góry dziękuję