Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Sysio_SC

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak sprawdzany był miernikiem, bez obciążenia 12,6V a po podłączeniu klemy spadek do 5V. Już po temacie, dzisiaj wytargałem aku z auta, podłączyłem do prostownika totalny trup (aku 7 letni), prostownik pokazywał prawie zero. Długo nie myśląc, telefon do pogotowia akumulatorowego, w ciągu 1h przyjechał Pan zamontował nowy Varty, zainkasował 850 zł i auto działa. Sam aku w takiej usłudze policzyli 700 zł, usługa 150 zł. Niestety posiadam ten głupi system Start/Stop w aucie.
  2. Hehehehe, rozrusznikiem oczywiście:)
  3. Szanowne grono, Pacjent C4P 2014 1,6 eHDI, w piątek normalnie jeździłem, żadnych objawów ze słabym aku itd. wszystko działało prawidłowo. W sobotę schodzę do garażu otwieram auto, naciskam guzika Start i wszystko zgasło, totalnie brak prądu w aucie nic nie działa. Słyszałem jakby pod kierownicą pykał jakiś przekaźnik. Odpiąłem aku, posprawdzałem bezpieczniki pod maską wszystkie sprawne, bezpieczniki pod kierownicą wyglądają ok, nic nie wygląda na spalone/przypalonego. Posprawdzałem wtyki, po dociskałem, wyczyściłem klemę + bo był delikatny nalocik, i nagle auto ożyło, chwilkę pochodził, zgasiłem i poszedłem się przebrać bo miałem odebrać zakupy, otwieram auto wszystko się zaświeciło, naciskam guzik i dOOpa wszystko zgasło, podczas próby uruchomienia silnika było słychać tak jakby chciał zakręcić alternatorem. I teraz co jeszcze można sprawdzić oraz jeszcze jedna sprawa wydaje mi się ważniejsza, mam AC z holowaniem z pakiecie ale auto stoi w garażu z zaciągniętym automatycznym ręcznym (ręczny elektryczny) i pytanie jak wytargać auto z garażu. Aha skrzynia MCP to też ważne. Pozdrawiam
  4. Sysio_SC obserwuje zawartość Aktualizacja map C4P
  5. I został zakupiony Hyosung GV 125 z 2005 roku, jutro przerejestrowanie i myślę, że pierwsze objazd po okolicy .
  6. No właśnie, dobrze napisane (powiedziane), nie ukrywam że się miotam troszkę
  7. Dziś pojeździłem i po przymierzałem się , było kilka jazd i na chwilę obecną wszystko wskazuje że w poniedziałek pojadę zakupić Yamahę Drag Star. Maszyna spora, kanapa duża wygodna i jeździło się jak dla mnie świetnie. Model z 2000 roku za 7900, jak widzę to cena fajna bo są droższe w tym roczniku z podobnym wyposażeniem.
  8. A mi namieszaliście teraz i zgłupiałem co mam zrobić.
  9. Wygląda zacnie , choć ta CBRka to taki typowy mieszczuch i sam już trochę zgłupiałem co lepsze
  10. Zmiana założenia :hmm: Dziś się przymierzyłem do Hondy CBR 125R Repsol i muszę powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem i bardzo mi się podobało. Nie wiem czy dobrą cenę udało mi się utargować, ale z przeglądem przed zakupowym, przeglądem technicznym 5100. Dostaję papiery gotowe do urzędu Komunikacji by zarejestrować. Oferta z firmy Armed Bike http://otomoto.pl/oferta/honda-cbr-cbr125-cbr-125-r-kat-b-i-a1-repsol-armed-bike-raty-ID6yjnOj.html#acfa71f3d7
  11. Patrzyłem na tą ofertę
  12. Bardzo ładne maszynki
  13. W weekend podjade do Wawra tam mają na sprzedaż Virago w miarę rozsądnych cenach i zrobię przymiarkę.
  14. Jestem wzrostu raczej skromnego 168 cm zas waga to piorkowa ok. 70 kg i ten Hyosung nie jest w sumie zlym wyborem
  15. W sumie nie musi być V2, ale odnoszę wrażenie że te silniczki są bardziej elastyczne ale mogę się mylić, więc mnie poprawcie z błędu
  16. Witam Szanowne grono Taki mam dylemat, postanowiłem przesiąść się na moto w ten sezon, powód auto przyda się Żonie (urodziły nam się bliźniaki ), i taki mam dylemat co wybrać. Budżet nie duży do 5000 no może maks 6000. Nie mem prawka na moto, nie zdążyłem zrobić, a jak poznałem aktualną Żonę to miałem zakaz a teraz zmienia zdanie :D Honda Shadow odpada ceny rozwalają system, jest kilka modeli w tej cenie "choperowatych". 1. Yamaha Virago 125 - ciekawe ceny z ciekawym wyposażeniem ale rocznikowo dość stare. Roczniki w tej cenie to jakies 2000-199X 2. Hyosung GV 125 - zaś tutaj rocznikowo można kupić 2004 może z gorszym wyposażeniem, ale wyglądają na "świeższe". Generalnie moto na miasto, ale na pewno pojawią się jakieś wypady poza miasto, a więc prędkość do utrzymania żeby była na poziomie ok. 100 byłoby miło. Trochę zgłupiałem z przeglądania ofert i sam już nie wiem w co uderzać ?? Prośba o poradę. Z góry dziękuję

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.