-
lexus is350 jest sens ?
Witam Mam do kupienia takiego lexusa z 2008 r wyczytałem, że te silniki posiadają bezpośredni wtrysk benzyny i potrzebna instalacja która jednocześnie pali troszkę benzyny ( no właśnie ile tej benzyny % spala na każde 100 km? ) żeby schładzać wtryskiwacze. I teraz pytanie bo na forum lexusa ostatnie wątki są z 2013 roku i piszą , że nikt nie chcę się jeszcze tego podjąć. FSI już robią od dawna wiec podejrzewam , że te też się da ? Był bym wdzięczny za jakiekolwiek informacje -cena instalacji -ile to to wytrzyma ( robię jakies 3-4 tyś kilometrów miesięcznie ) - spalanie dodatkowego PB - i wszystko inne co powinienem wiedziec Możecie zniechęcać z góry dziękuje
-
ELM327 Bluetooth
W Toyotach zazwyczaj działa dużo prostszy sposób 1.Wyłącz zapłon 2.wciśnij i trzymaj pokrętło (przycisk) to po lewej stronie (odpowiedzialne za trip meter) 3.włącz zapłon -> po ok 5 sekundach zgaśnie kontrolka zmiany oleju a wskaznik kilometrów wyzeruje się 4. puść przycisk 5. wyłącz zapłon
-
Żarówki LED - jest sens?
Kiedy ostatni raz policjant sprawdzał Ci wsteczne światła ? równie dobrze pewnie nie mogę w lampkę od rejestracji wsadzić ledów ,a w tej chwili ma co drugie starsze auto . Zresztą pytanie było czy będzie lepiej oświetlać a tu jak zwykle odpowiedź , że to nie legalne ...
-
Mazda RX8- cool czy ból?
Zgodzę się ,że propozycja sprawdzenia się na torze zalatuje podstawówką . Tylko na szybko taki miałem pomysł żeby Cie troszkę odbiec od tego że auto służy mi tylko do robienia zachwytu na przechodniach. Bo wcale tak nie jest .
-
Mazda RX8- cool czy ból?
> poza tym którym chcesz startować? do którego mojego? Mnie jest obojętne bo na tym torze nadmiar mocy wcale nie zawsze pomaga jeśli próba jest techniczna . Czasem jeżdżę tam nawet fabia 1.2 i nie ma większej przepaści. Pozatym nawet nie wiem czym dokładnie jeździsz .. ta rozmowa chyba już do niczego nie zmierza ,chodzi mi tylko żebyś nie oceniał z góry ludzi .
-
Mazda RX8- cool czy ból?
> ale skoro Ty mierzysz frajdę z jazdy ilościami zdziwionych przechodniów... to pewnie dlatego skomentuję tak .. zapraszam w niedziele na tor Kielce - Miedziana Góra około 15 możemy sprawdzić czy tylko do "lansu " mam samochód będę czarna celicą
-
Mazda RX8- cool czy ból?
> zawsze fajniejszy wybór niż toyota coupe. często jeżdżę mx 5 tylko niestety z silnikiem 1.6 i o jakiej kolwiek frajdzie z jazdy można zapomnieć . Kwestę dachu pomijam
-
Mazda RX8- cool czy ból?
nikogo nie chce przekonywać że scion to zajebiste torowa wyścigówka bo nią nie jest > padały fajne przyklady s2000, mx5 nawet, poza tym można poszukac 350z. padła tez cena 25-30 tys za tą cene ma tylko mx 5 z silnikiem 1.8 > także zachwyt nad momentem Sciona > osiąganym z 2.4 litra jest dla mnie zupełnie niezrozumiały. ale gdzie ja napisałem o jakimś zachwycie ? Przeczytaj dobrze napisałem 230 KM w rx8 szału nie robi i w dodatku ze mnie objeżdża więc czym mam się zachwycać? Jak narazie to widzę że ty nie widzisz nic prócz renault i ok to jest Twoja prywatna sprawa
-
Mazda RX8- cool czy ból?
> o mocy 2l diesla. nie samą mocą auto jedzie a również momentem a tu już jest w miarę spory > i proponujesz to w zamian a prawdziwe sportowe auto, budowane od podstaw... nie proponuje tylko napisałem na swoim przykladzie bo 3/4 ludzi nawet nie wie ze taki dziwolong istnieje Jak dla Ciebie prawdziwe sportowe auto moc ma tylko na papierku, żywotnośc silnika na poziomie smarta i w dodatku nie możesz go zgasić zanim się nie rozgrzeję to pogratulować .. > to juz w takim wypadku lepiej kupic zwyklego hothatcha, przynajaniej silniki ciekawsze. których jest miliard na polskich drogach
-
Mazda RX8- cool czy ból?
Jeździłeś? siedziałeś? macałeś? Z tego co się orientowałem to toyota traktuje ten model jako skierowany do młodzieży . Silnik jest z nowej camry . Zgodzę się że plastiki mogą być troszkę gorszej jakości chociaż dużo jest takich samych jak w avensis czy corolli . Do tej pory nie miałem problemu bo auto kupiłem od znajomego z przebiegiem 30 tys wiec wymieniałem tylko klocki i olej - klocki pasowały od celicy zrobiłem nim drugie 30 tys i na razie nie mam zastrzeżeń .
-
Mazda RX8- cool czy ból?
> Miał ktoś styczność z tymi wynalazkami? Kiedyś strasznie się napaliłem na ten samochód ale równie szybko niestety sobie go odpuściłem Koledzy wyżej napisali chyba większość istotnych problemów wiec nie ma co powielać.. Jeśli chodzi o odczucia z jazdy to pozycja za kierwonicą mistrz (do tej pory byłem zakochany w celicy VII ) ale tu jest jeszcze lepiej Jeździłem 230 KM wersją czyli najmocniejsza - szału nie ma dla porównania mój scion 160 KM jest do 3 biegu pierwszy potem mazda zaczyna mnie powoli doganiac i lekko odchodzić > Co ewentualnie jeśli nie RX8? Jak chcesz egzotyczne nietuzinkowe auto to ja zamiast rx8 kupiłem sciona tc ( amerykanska toyota) i nie żałuję . Musiał byś się tylko przyzwyczaić do paru pytań w tyg typu "panie co to za marka" jasne że wolał bym s2000 ale niestety za zadbana trzeba dać wedlug mnie grubo ponad 30 K a tu za niecałe 30 jak dobrze trafisz możesz mieć nawet 2008 r
-
Moduł świateł długich 30%
czekałem na to
-
Moduł świateł długich 30%
Mam takie coś fabrycznie w celice VII z USA może od niej sobie podpasujecie przynajmniej nie będzie zakłócać ? Działa to razem z czujnikiem zmierzchu, światła załączają się dopiero jak spuszczę ręczny i oczywiście świeci się tylko przód na "pół gwizdka" i nie ściemnia się podświetlenie zegarów na desce . Osobiście korzystam tylko w tedy gdy zapomnę włączyć światła bo wygląda jak bym miał wypalone klosze albo jechał na mocnych postojówkach. Wolę jeździć na chińskim xenonie
-
fotoradar od ITD - zdjęcie. Dostał ktoś ?
Podpinam sie pod pytanie Dostałem sam kwitek z zeszłego roku ( już dawno temu ) zadzwoniłem i w końcu miła Pani powiedziała że zdjęcie jest zrobione od tyłu i nie widać kierowcy . Powiedziała ze wniosek do sądu wysyłają 8 stycznia . Płacić skoro wiem że nie widać kierowcy ?
-
Samochód do 5 tyś.
Civic 6 gen 1.4 - bezawaryjny , mało pali co do rdzy bywa różnie