A na tył też polecacie KYB.
Bo kupiłem na Aledrogo po 100 za sztukę ale jeden
koleś mi mówił,że w oryginale siedzą olejowe i na gazowych będzie twardo.
Przecieka przewód na górze na złączce, a właściwie przeciekał uszczelniony.Jak będzie dalej ciekło to wymiana tej części plastikowej przewodu paliwowego.
Sprzęgiełko wymienione na LuK
Teraz jestem na etapie wyboru amorków na tył
> 51894246 - Filtr oparów paliwa się to zwie :-) koszt detal dla klienta 189,62 brutto .
Już wiem,czemu tak śmierdzi paliwem w środku.
Mam wyciek-kapie z baku na dole.Jutro będę wiedział gdzie.Tak też myślałem, tak intensywny smród paliwa nie może być spowodowany jakimś tam pochłaniaczem.
Jako palacz mam dużo szczęścia bo już zacząłem śmierdzieć,jak szejk naftowy
U mnie np. w/g ASO była wymiana oprogramowania.
Podczas startu nie był zsynchronizowany zapłon z rozrusznikiem.
Nie wiem na ile w tym prawdy było ale zrobiłem już ponad 100 000 km i zero problemów.
Natomiast pojawił się ostatnio smród oparów paliwa w kabinie.Niebezpieczne na dłuższych przejazdach w korkach.
Znajomy kowal wskazał na uszkodzenie odpowietrzacza baku,więc to pewnie jest to.
Czyli jak rozumiem nie można tego naprawić tylko zdemontować ?