Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Prezo

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Prezo zmienił swoje zdjęcie profilowe
  2. Prezo obserwuje zawartość Turystyka
  3. Myślę, że może nie być tak źle. Wydaje się być całkiem nieźle wyceniona patrząc oczywiście na obecne realia. Spora część sprzedanych zapewne będzie dla obecnych klientów Hondy, którzy będą szukali nowego pojazdu.
  4. To musisz wybrać inny model lub markę.
  5. Teraz Tipo tyle kosztuje 🤣🤣🤣
  6. Dzisiaj miałem okazję pooglądać, pomacać oraz przejechać się nową Hondą HR-V. Silnik oczywiście 1,5 z układem hybrydowym e:HEV Wykończenie środka, ilość miejsca na tylnej kanapie, obsługa klimatyzacji, wykończenie czyli detale w środku zdecydowanie na plus. Niestety nie miałem za dużo czasu, nie zrobiłem zdjęć środka. Co do jazdy - wg mnie bardzo ok. Te 131 KM naprawdę przyjemnie jedzie... Jeździłem co prawda najbogatszą wersją za ponad 150 tys. zł, ale zaczyna się niecałych 130.000 zł. Kilka zdjęć poniżej.
  7. Generalnie chyba mało kto ogarnia naprawę tego. Chyba niestety częściej "wyłączają" układ....
  8. Prezo odpowiedział awruK na temat - Motokącik
    Mam już Yanosika od dłuższego czasu w AA, ale rzadko korzystam... wolę uruchomić w samym telefonie. Niestety zacina się... tzn. wiesza przy podłączonym AA.
  9. To takie półlifty można powiedzieć 😄 Aczkolwiek jest, zgadza się. Lampy z tyłu niby nowe, z przodu stare, ALE ksenony. Radio i wnętrze stare.
  10. Generalnie powinno działać to tak, że jeśli mocznik nawet zamarznie to układ nie powinien funkcjonować. Niestety w autach PSA to chyba tak właśnie nie działa....
  11. Który? Ten z rejestratora? Czy od MarekDrives? Ten z rejestratora to przed lift, od Marka - polift.
  12. https://www.motofakty.pl/artykul/citroen-c4-po-liftingu-najwieksze-zmiany-pod-maska-zdjecia.html?14l16_1&zdjecie=2#galeria
  13. Dla mnie lift to ten, który ma nowe lampy z tyłu.
  14. Nie zmienia to faktu że nie widziałem C4 po 2015 roku z xenonami.
  15. 2015 lub 2016
  16. Śmiem twierdzić, że takowych po lifcie nie ma.
  17. Nigdy w życiu nie widziałem polifta z ksenonami... a widziałem ich sporo.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.