-
Wypad na północ
o dzięki! tego sokoła wpisuję na listę bo też planuję podobny wypad i nawet kilometry podobne jak u Ciebie (z Bydgoszczy). jak zaplanowałeś to kółko? bo rozumiem że z jednym noclegiem?
-
Przesiadłem się na skuter
gratulacje, życzę bezawaryjnej i bezpiecznej jazdy!
-
rozpoczecie sezonu '23
dzięki. byłem ciekaw jak to wygląda "od kuchni" taki wyjazd. opis tak dokładny że czuję się jakbym tam był 🙂
-
rozpoczecie sezonu '23
jak zwykle ciekawie i z przygodami... a jaka była logistyka- każda nocka w busie czy jakieś pensjonaty też były? a jak z jedzeniem na takim wyjeździe?
-
-
Jaki kask na duzy "baniak" ?
gratulacje. jaki motocykl kupiłeś? podany przez Ciebie HJC jest ok ale nie ma pinlocka i blendy przeciwsłonecznej. możnaby w tym przedziale cenowym (do 1000) poszukać coś z tymi właśnie dodatkami. ja mam airoh spark i też jeżdżę w okularach.
-
Silnik
na serio pytasz czy to forma ogłoszenia? minuta szukania w google i można się dowiedzić że x4km to silnik yamhay xj900
-
alpejska katastrofa '22
ostatnio jak widziałem jakąś Twoją wypowiedź w innym temacie to pomyślałem - ciekawe czy już poskładał moto?. poskładał. można powiedzieć, że znasz każdą śrubkę w tym silniku. ja tydzień temu odebrałem moto z serwisu i też mam już gotowy do sezonu
-
alpejska katastrofa '22
miesiąc minął i jak tam postępy? u mnie ciepły listopad, cały czas jeżdżę!
-
alpejska katastrofa '22
gdyby nie to cięcie łańcucha to można by jeszcze sie łudzić że może ktoś po złości lub dla zabawy przestawił moto na środek ulicy, np sąsiad którego wkurzasz tym że naprawiasz moto na parkingu... z Twojego opisu to ja wnioskuję że ktoś ich spłoszył. brak silnika powinni zauważyć szybciej już przy zdjęciu pokrowca. moim zdaniem takie kradzieże robią na części, czytałem że jak moto ma blokady tarczy albo kiery to wrzucają na taką niską platformę na kółkach i podjeżdżają do busa/przyczepki w sytuacji jak nie możesz zmienić miejsca postoju to ten alarm wydaje się sensownym rozwiązaniem. tylko żeby nie był zbyt czuły co by nie było fałszywych alarmów, no i żeby nie obciążał zbytnio aku. a wracając do moto to już skończyłeś ten "remont"😃 i motocykl jeździ?
-
alpejska katastrofa '22
nieprawdopodobna historia. miałeś szczęście w nieszczęściu... ale jak naprawisz to zmień miejsce postoju bo może przyjdą drugi raz 😉😃 ja też zostawiam na łańcuchu pod blokiem bo jeżdżę codziennie do pracy,
-
alpejska katastrofa '22
strasznie delikatny ten motocykl, a to łożysko, a to żeberko 😃 takie opisy wypadów są dla mnie inspirujące, i tak się zastanawiam jak Ty to wciskasz w "normalne życie" tzn jeździsz jak masz urlop czy pracujesz jakoś niestandardowo że masz dużo czasu wolnego? bo tam w UK to też pogodowo nie jest hiszpania żeby latać cały rok.
-
alpejska katastrofa '22
foty widać, historia ciekawie opowiedziana, zazdraszczam tego tygodnia co jeszcze pojeździłeś, szkoda tej awarii, ale z drugiej strony dobrze, że ta gleba na nawrotce była bez konsekwencji,
-
Ochraniacze
te ochraniacze to już połowa budżetu na tanią kurtkę letnią (np. ozone jet) a oprócz łokci będzie ochrona barków i pleców. są też opinie że takie ochraniacze w czasie nawet krótkiego ślizgu na asfalcie bedą się zsuwać, podwijać i niewielka z tego ochrona. wiadomo że jazda miejska na 125 to nie moto gp ale ja bym radził coś co w całości zasłania ciało
-
Skuter, przechowywanie
to zależy. ogólnie skuter pod pokrowcem i z jakimś zabezpieczeniem (blokada tarczy lub łańcuch do ławki/trzepaka/latarni) to spokojnie może stać. ale wiadomo są miejsca mniej lub bardziej bezpieczne. no i sąsiedzi. u mnie na przykład jak parkowałem przy samym budynku to sąsiadce z parteru śmierdziało paliwem. dopiero jak postawisz skuter to się dowiesz kto ma problem z przejściem, komu przeszkadza jak odpalasz itp. przymierzając się nawet do małego piździka uwzględnij coś z odzieży motocyklowej bo jak jest chłodno to nawet przy 40-50 km/h fajnie mieć kurtkę i rękawiczki. no i jest ryzyko że Ciebie lub syna wciągnie to bardziej i piździka 50 zmienisz na 125 a potem na 600 i koszty wzrosną lawinowo. ale przyjemność z jazdy też.[emoji3] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
robtem obserwuje zawartość Kącik Motocyklowy
-
klip Alpy 2019
@ulik87 masz jakieś patenty na załadunek/rozładunek motocykla do busa czy po prostu duży i silny jesteś? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
robtem
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta