Zawartość dodana przez pebepebe
-
majtanie anteną siatkową ale telewizor i dekoder włączony
straciłem sygnał i muszę go poszukac nic mnie nie kopnie?
-
wymiana tuleji belki tylnej 400 brutto 4 godziny roboty
Tyl w warsztacie krzyknęli Cena maks zalezy od skomplikowania. 1/Jak to wygląda 2/Gdzie to siedzi 3/Czemu to takie drogie 4/wybija się po jakims czasie czy od obciażenia
-
Wymiana lamp przód trzeba robic ten sam typ?
-
Wymiana lamp przód trzeba robic ten sam typ?
> Ale o co dokładnie Ci chodzi? > Że lewa i prawa tego samego typu w sensie H4 lub R2 żarówka? Czy co? Kiedys miałem dzwona wymieniłem 1 lampę a stara została. Diagnosta pokazywał mi jakieś oznaczenia na reflektorze na kloszu i bakał cos ,że powinny byc jakby z jednej serii jak np:glazura łazienkowa utkwilo mi to w pamieci jako jakis dziwolag Teraz mam to samo i nie wiem czy kupic komplet czy olac to.
-
Co to za strzałki na środku jezdni między pasami?
> Za granicami RP np. w Niemczech czy też Czechach, jest to standardowe oznaczenie znakiem poziomym > na jezdni zbliżającego się niebezpiecznego zakrętu w prawo/lewo coś jak nasze A-1/A-2 tak myślałem ale na tym filmie nie trzyma się kierunku skrętów więc pudło.
- Co to za strzałki na środku jezdni między pasami?
-
Wymiana lamp przód trzeba robic ten sam typ?
Kiedyś na stacji powiedział mi że muszą byc tego samego typu. Przegląd podbił ale zrobił mi wykład. Coś jest na rzeczy ?
-
Odporne i soczyste wisnie,czeresnie itp -gleba do bani.
Chce cos posadzic teraz i wcale nie licze na wielkie plony ale szkoda pustej działki. Gleba 40-60 cm ziemia reszta w dół konkret glina. Jakie rodzaje drzew owocowych sa najbardziej odporne. wisnia niskopienna czeresnia morela brzoskwinia
-
zamontowane już amortyzatory przód jak znalez marke
można jakos sprawdzic jakiej sa marki z poziomu glebowego tylko.
-
Palio rocznik 1998 bez korozji to realne??
zleciało do 1500 z bodajże 3300
-
Zdjęcie dowód osobisty,indeks,CV itp jak sie ubrac.
HP-ML-287166913-ML- nie ten kącik
-
Magazyn 997 z 1993 roku co to za auto w kolumnie
-
Wiecie,że HESTIA daje - 60% po 3 latach bez szkody.
> Aha > A to nie jest tak, że oni dają i uznają u siebie a jak zechcesz przejść do konkurencji to > konkurencja policzy po swojemu, bądź z ustawy? Oczywiście na dzień dobry będziesz zadowolony a > przedłużenie OC klasycznie, wyjdzie już nieciekawie. Tak jest każdy liczy jak mu pasuje. I tak miałem tam iśc bo wyszło najtaniej spytałem się tylko gdzie w umowie jest napisane ile mam procent odpowiedziała,ze nigdzie dają z automatu po 3 latach bez szkody full. A za rok oczywiscie nie musza byc wcale tańsi.
-
Wiecie,że HESTIA daje - 60% po 3 latach bez szkody.
> Phi Mi Axa dała 60% w pierwszym roku a nigdy wcześniej nie miałem AC. ale chodzi o OC
-
Wiecie,że HESTIA daje - 60% po 3 latach bez szkody.
tak mi oznajmiła pani u pośrednika. Pzu 650 Hestia 350 to prawda?czy kiwnęła mnie ,żeby zgarnąc prowizję.
-
Mocny test Daewoo Tico z Tirem z Biedroneczki
Auto często tutaj lansowane na pierwsze auto, dla młodego,dla studentki itp miazga
-
Montaż anteny satelitarnej w domu jednorodzinnym
Gdzie ją zamontowac. Są przeciwskazania formalne żeby to bylo na ścianie granicznej z działką obok tzn 1/Montuje głębiej i musze kogos prosic zeby mnie wpuscil do (konserwacji,ustawienia itp) 2/Montuje bliżej rogu sciany i wtedy jest na "terenie" sasiedniej dzialki ale mam dostep ze swojej po postawieniu drabiny. P.s.Dzilka nie zamieszkana z dziura w plocie od kilkunastu juz lat.
-
Montaż anteny satelitarnej w domu jednorodzinnym
mam taką sytuacje 1/Jaki kabel trzeba kupic? 2/Najpierw montuje hak do ściany i ustawiam antenę |tzn.jeden na drabinie kreci a drugi w domu "szuka"sygnału.? 3/czy jest jakiś rozdzielacz żeby puścic sygnał do 2 pomieszczeń jak na foto?
-
Te elektryczne packi na owady są skuteczne?
> nie kupuj, to shit nie rozwali grubej napasionej muchy?
-
Te elektryczne packi na owady są skuteczne?
> Zabijają owady - muchy i komary ale trzeba się namachać i trafić. > A nie lepiej lampę owadobójczą? a co to daje ta owadobójcza?
-
Te elektryczne packi na owady są skuteczne?
-
Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje sporo gruzu z PRL.
do wyborczej jest taki dodatek Komunikaty i tam duże szpalty z wyprzedażami -polonezy karetki -Żuki -stary -mikrobusy Lublin -samochódu noszowe TARPANY ITP Szczegóły pewnie na stronach AMW Jak znajde jutro to zrobię skan
-
Firma kurierska-pojedzie,zapakuje przywiezie jest taka?
Chodzi o drzwi do samochodu ,szrot nie wysyła takich dużych paczek. Czy jest firma kurierska która to zrobi i przywiezie. Z doświadczenia pracy z kurierami którzy na samą myśl że mają cos zrobić więcej niż wrzucić towar na pakę wnioskuje iż nie.
-
Ta blacha w futrynie to jakos się nazywa fachowo?
-
Palio rocznik 1998 bez korozji to realne??
o tu jakiś tekst