> Zawsze mozesz pobawic sie wloknina,troche szpachli i spray.
> Efektow mega nie ujrzysz ale cos zawsze podratujesz. Istnieja tez reperaturki,
> zadnej filozofii w ich wstawieniu nie ma jak masz warunki oczywiscie.
> Jest tez opcja kupna zdrowych drzwi i polakierowania w dany kolor,osobiscie
> wybral bym ta ostatnia opcje. Z reperaturkami bywa to roznie...
ale co,kupuję używane drzwi na Allegro i moge je sam polakierowac?czy do lakiernika trzeba oddac.
jakiś tekst