Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tiomek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Tiomek

  1. W jakich autach nie wymieniales???
  2. Tiomek odpowiedział Tiomek na temat - Motokącik
    Dzisiaj jezdzilem IS250. Maly przebieg, ladne wnetrze. Jest tylko jedno ale - nie czuje tego samochodu. Strasznie cichy i komfortowy.
  3. Tiomek odpowiedział Tiomek na temat - Motokącik
    Na dyskoteki jestem troche za stary... Nie kupuje auta na pokaz ani dla sasiadow, tylko dla siebie - zeby miec przyjemnosc z jazdy.
  4. Tiomek odpowiedział Tiomek na temat - Motokącik
    Dzieki
  5. Tiomek odpowiedział Tiomek na temat - Motokącik
    To moze zejsc do e46??
  6. Tiomek odpowiedział Tiomek na temat - Motokącik
    Dzieki za odpowiedz. W BMW to ten silnik. Jak sam piszesz to jest auto dosc porzadne. Jaki wiec radzisz silnik (benzyna)? O Volvo slyszalem i czytalem lepsze opinie od BMW. Jednak BMW zdecydowanie bardziej mi sie podoba (jezdzilem Volvo SE Lux z jasnym drewnem w srodku - troche dziadkowoz) Jezeli chodzi o Lexusa to mam mieszane uczucia - naprawy beda prawdopodobnie kosztowac worek zlota.
  7. Tiomek odpowiedział Tiomek na temat - Motokącik
    Masz racje - 325i. Mea culpa...
  8. Witam, Mam maly dylemat z wyborem. Otoz potrzebuje samochodu na weekendy, mocnego i dobrze wyposazonego oraz z automatem Moi faworyci to: BMW e90 525i Volvo S40 2.4 benzyna Wady BMW to: wyzsza awaryjnosc, mniejszy Wady Volvo to: wyzsza cena, gorsze osiagi Story byscie wybrali oraz ewentualnie jaki inny byscie polecili (mocny, dobrze wyposazony, benzynowy i najchetniej wolnossacy automat) Audi odpada (wysoka awaryjnosc, kiepski wyglad) Mercedes nie ma za wielkiego wyboru w takich autach (moze C 3drzwiowy...) i w silnikach. Mazda RX8 - mocno mieszane uczucia...
  9. Tiomek odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    > 1 - Vectra 1.9 CDTI 150KM > 2 - Insignia 2.0 CDTI 163KM > Ta sama trasa. Lipa nie ? Nowszy samochód mniej oszczędny od starszego. A tak trąbią o ekologii... Ekologia to nie to samo co ekonomia
  10. Tiomek odpowiedział Toost na temat - Opel
    Witam Tydzień temu odebrałem mój nowy nabytek - Astrę III, nówka z salonu, wersja specjalna Breeze, silnik 1.4... Po lagunie to duża odmiana - pozytywna (prowadzenie) i negatywna (rozmiar)

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.