- Oleje
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
> mam pytanie odnosnie elementu uzytego do kontrolek. co to jest ta > folia transparentna?? gdzie ja mozna kupic?? czy nie jest to > zwykła folia do robienia" folii na rzutnik"?? tak, to zwykła folia do rzutników/druakrek laserowych/kserokopiarek
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
> Śmiać się nie będziemy, bo niektórzy z nas... mieli tak samo > Kiedy drukuje się z pdf'a ta franca ustawia skalowanie 95% No i > wychodzi mniejsze. Trza po kliknięciu w "drukuj" w rozwijalnym > pasku ustawić "bez skalowania" Racja, jak się drukuje w Acrobat Readerze to ten cholernik domyślnie skaluje wydruk :/ Jak za pierwszym razem wydrukowałem pod windowsem to się mocno zdziwiłem przy dopasowywaniu (a wcześniej spędziłem kupę czasu przy sklejaniu folii :/ Zaraz tą uwagędopiszę w generatorze
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
> Witam,. > A możecie sie pochwalić jakim klejem sklejacie warstwy folii ? ja uzywałem Cyjanopanu, ale zwykła kropelka też może być
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
> a zna Kolega może numer tej części ? 90 346 055 12 38 401
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
> podziękował :-) > i jeszcze jedno pytanie - gdzie mogę dostać czujnik poziomu płynu w > zbiorniczku spryskiwacza - na przykład taki jak w tym manualu - > klik (Astra F) ??? albo w ASO, ~70 pln
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
> A mam jeszcze jedno pytanko - jak Kolega rozdzielił kontrolkę od > płynu hamulcowego (niski poziom) i od ręcznego ? W oryginale > oba urządzenia są podpięte pod jedną kontrolkę... > Co prawda jeszcze nie robię, ale pomału przymierzam się do pracy i > chciałbym zebrać jak najwięcej info... u mnie są fabrycznie oddzielne ikonki
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
hej, dodałem dwie nowe ikonki - zasilanie LPG i zasilanie noPB/pompa paliwa. Dodałem też możliwość generowania wydruku z dodatkowymi foliami (czyli tak jak dotychczas) lub bez nich (wtedy generują się po 3 a nie jak dotąd po 2 szablony z ikonkami).
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
> ma ktos moze oryginalny rozklad ikonek? bo teraz nie mam dostepu do > auta, a szablon bym sobie zrobil jak wejdziesz na stronę generatora, to ten układ który jest wyświetlany to własnie oryginalny
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
no kurna genialne lelek jako ze niedługo planuję lekką przebudowę zegarów to może też się zaopatrzę w takową wtyczkę (za dużo kabli mi się narobiło za zegarami
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
hmmm...tak sobie właśnie pomyślałem, że gdybym miał wzory /wymiary do innych modeli (np. G) to i do nich dałoby się kontrolki zrobić ktoś zainteresowany?
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
> Pytanie do kolegi pzajaca: > U Ciebie naprawdę dodanie folii z koszulki nie powoduje, ze tło się > zaczyna błyszczeć? Naprawdę ikonki znikają? troszkę się błyszczy, ale koszulka rozprasza ładnie światło (jest taka porowata). Czy ikonki widać? Ledwo co, może jutro jak będę miał za dnia aparat to zapodam fotkę.
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
nic tylko się cieszyć, że moje wypociny się komuś przydały
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
> Od jakiego autka kolega wyttzasnął te piktogramy - ikonki jak to od jakiego od astrolota część przerysowałem z oryginalnych, część zaprojektowałem sam
-
Kontrolka świateł mijania...i nietylko :)
> Jeżeli możesz to zrób kontroli kierunkowskazów każda strona > oddzielnie. Lewa stronamiga- strzałka w lewo i analogicznie, > prawa strona miga- strzałka w prawo. zestaw ikonek zaktualizowany o w/w , plus ikonka rezerwy dla dieseli