Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

szuro

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez szuro

  1. szuro odpowiedział szuro na temat - Zrób to sam
    > Bo jest tam jakis plastik w otworze centrujacym? > Mam takie felgi gdzies w garazu ale bede mogl sprawdzic dopiero za tydzien Nie ma pierscien centrujacy zostal wyjety i wsadzony w dystans. Zastanawiam sie nad oddaniem dystansow do przetoczenia, zeby wszedl w ten rant. Ewentualnie sprzedam te dystanse i kupie o mniejszej srednicy.
  2. szuro odpowiedział szuro na temat - Zrób to sam
    > Sama felga bez dystansu idealnie dolega do tarczy? > Felga czasem nie była kiedyś przez kogoś przetaczana na środku? felga bez dystansu tak, tyle ze sie nie da jechac bo kolo sie zapiera o amortyzator. Felgi RH z wysokim ET sa robione pod fabryczne dystanse ( takie wlasnie jakie posiadam) poniewaz posiadaja specjalne "wypustki" i nie sa centrowane przed otwor centrujacy a przez obrzeza dystansu.... felga bez dystansu wyglada tak tylko wlasnie nie rozumiem czemu niby ori dystans robiony pod ta felge nie pasuje
  3. Witam, posiadam felgi rh cup oraz oryginalne dystanse rh, jednak mam pewien problem, ponieważ po zamontowaniu dystansu tak jak na obrazku poniżej felga nie styka sie z dystansem na całej powierzchni tylko jest coś takiego..... ma ktos pomysl co jest nie tak ?? czy moze tak ma byc, chociaz watpie....
  4. musisz podzwonic po blacharzach i sie spytac moj nie wiem jaka metoda to robil ale wyszlo mu to bardzo fajnie w Łodzi znam jeden zaklad ktory ma taka maszynke i koszt to 100 zł za parę błotników. Ja u siebie miałem najpierw 2 komplety 15 a ostatnie 2 sezony przejeździłem na 16" które miały et 37 a szerokość 7". Teraz mam 16" szerokość przód 7,5 i ET50 natomiast tył szerokość 9" i ET 45. O ile tył dzięki poszerzonym błotnikom wszedł idealnie to na przód potrzeba dystansu bo ET jest na wysokie i koło ociera o amor Zamówiłem już dystanse 6 mm i dłuższe śruby które załatwią problem Prezentuje się to tak:
  5. wiem, dlatego uwazam ze najlepsza opcja jest zrolowanie nadkoli ja mam tylne blotniki poszerzone o ok 2 cm na strone i zmiescily sie fele 16" o szerokosci 9"
  6. ile wystaja ?? moze wystarczy troche blotniki wypchnac ? od strady bedzie ciezko, wiem ze duzo osob stosuje poszerzenia od nissana 200 sx w roznych autach
  7. szuro odpowiedział jozekuno na temat - FIAT
    > Przy jakich obr jest odcięcie zapłonu w 1.6 16V bo wczoraj przy ok 6.5tyś obr czułem jakby odcinało > zapłon - jazda na lpg sekwencja benzyna bez gazu przy 7000. Wskazowka obrotomierza waha sie do 7200
  8. wypowiedzialem, pani tylko poinformowala ze przy wypowiedzeniu od jutra nie mam OC. Stwierdzilem ze juz wykupilem w innym TU i spokoj
  9. chyba tak wlasnie zrobie, zeby pozniej za jeden dzien fundusz mi nie dowalil paru stowek
  10. > A masz OC swoje czy przejęte po kupnie samochodu? przejete po zakupie
  11. Zamierzam wypowiedzieć obecne OC. Powiedzmy, że wypowiem umowę jutro (04.09). Czy ta wypowiedzenia umowa będzie obowiązywać do końca dnia czyli 23;59 04.09, czy 04.09 muszę już mieć wykupioną nową polisę ?
  12. > Dwa cale to jest 50mm i tyle to ma chyba każdy normalny samochód osobowy Chyba, że masz na myśli > cale rurowe? tak mam na mysli 50 mm to moj seryjny jest dziwny bo zaczyna sie od 48 a konczy na 43 dlatego szukam jakiegos koncowego ktory ma 50 mm, ewentualnie 55
  13. Znacie seryjne auta, których końcowe tłumiki posiadają 2" na wlocie ? Mój "sportowy" końcowy jest dla mnie już trochę za głośny i chciałbym go trochę wyciszyć. Reszta wydechu jest zrobiona od podstaw na 2" dlatego chciałem spasować jakis seryjny końcowy od innego auta Dzięki za pomoc.
  14. szuro odpowiedział Gripen na temat - FIAT
    > Taka z okolic roku 1999 za 2500 zł. Stoi zaraz obok Nubiry i rozważam co kupić na jazdę po mieście. > Co taka Siena może przysporzyć użytkownikowi ? 1,6 ma fajnego kopa ale i swoje potrafi spalic beny ponad 10 spokojnie bierze ale odwdziecza sie dobrymi osiagami sprawdz blachy ( tylne nadkola, progi i podloge ) i podobnie jak kolega wyzej sieny z 1,2 albo 1,4 bym chyba nie wzial
  15. z dolu mam tylko fotke w trakcie prac
  16. > szuro, z tego co widzę podłoga w Twoim jest nawet w gorszym stanie niż w mojego Ojczulka Sienie... > Szczególnie okolice tylnego mocowania wahacza. > Rozpinałeś przednie zawieszenie i zdejmowałeś belkę, żeby wyciąć i wspawać te mocowania? > Okolice poduszek do podnoszenia auta również nie istniały, u mnie z prawej strony też tego nie ma.. > . > Po wspawaniu objechałeś blachogumem miejsca spawów, bez żadnego podkładu? Przynajmniej tak to > wygląda... > Robiłeś wszystko na kanale? Widzę, że podnośnik i stojaki profi z lidla takie jak moje oddalem auto do blacharza, bo ruda byla ogarniana przy okazji robienia tylu po lipcowym dzwonku na szczescie podloga jest juz ogarnieta, a fakt ze przy mocowaniu wahacza byl niezly sajgon...wyszlo to po tegorocznej zimie. Zawias byl rozpinany bo pozniej profilaktycznie wiem ze byla ustawiana zbieznosc miejsca gdzie sie podklada lewarek faktycznie nie istnialy, teraz sa zrobione na nowo i dodatkowo wzmocnione wiec moze troche posluza
  17. > no nie pamiętam, ale chyba nie dalej jak 2 lata temu pisaliśmy o tym, bo w lipcu bedzie 2 lata jak > ja robiłem podłoge. no ale nie ważne > widze, ze u mnie było znacznie lepiej niż u Ciebie w środku, a i na zewnątrz chyba też, bo ja > błotników nie dotykałem i nadal są zdrowe. ale nie pociesze Cie. ruda wygra i za jakiś czas > znowu sie pokaże. ja ostatnio przez dziure w wykładzinie zauważyłem nalot rdzy. nie wiem w > jakim stopniu, ale boje sie zaglądać, bo juz nie uśmiecha mi sie znowu z tym walczyć. z > drugiej strony 14 letnie auto, to już szrot. i tak planuje w tym roku kupic cos młodszego, > więc siena najwyzej pójdzie na żyletki przod blotnik byl wymieniony bo w 2001 r sienka miala lekkiego dzwonka i zostal wstawiony zamiennik ktory teraz zaczal gnic tylne reperaturki zostaly wspawane bo zaczela ruda wyskakiwac po klepaniu rantow zeby felgi zmiescic ze 3 lata temu ja mam do swojej mega sentyment bo 15 lat w rodzinie i powiedzialem sobie ze zostaje do konca hehe. Gosciu mi dal 2 lata gwarancji na robote, takze jak cos wyjdzie bede jezdzil
  18. > no a z tego co pamiętam, to kiedys chwaliłeś sie, ze Twoja jest bez rdzy? dobrze ze dodales ze kiedys autko sie bdb trzymalo blacharsko do 11-12 roku, teraz ma 15, wczesniej wykladzina byla zdejmowana kilkukrotnie i podloga byla zdrowa, teraz bylo troche gorzej....
  19. hmmm, realne w przypadku gdy byl przeprowadzony remont blach i podlogi ja jutro swoja odbieram po takiej robocie wlasnie, rocznik 98 i bylo kiepsko z tym, chociaz na pierwszy rzut oka wcale nie wygladalo zle powiniennem miec fotki, bo blacharz mowil ze robil fotorelacje przy okazji
  20. > w 1.6 były największe i wentylowane, w pozostałych modelach mniejsze i niewentylowane, aczkolwiek > słyszałem, ze mieszali i zakładali jak chcieli ja i moj kumpelw sienie mielismy fabryczne 240. Najczesciej 257 trafialy sie w palio 1,6
  21. > A rozumiem, że w obydwu miałeś tę samą żarówkę, tzn. producent, model, wiek żarówki - a tylko typ > był inny, tak? > Bo jeśli nie to moim zdanie Twoja uwaga niewiele wnosi. no i widzisz, jednak wnosi bo i w jednej i drugiej lampie byla zarowka tungsram sportlight +60%, H7 nowki , H4 mialy ze 3 miesiace
  22. mialem h4 teraz mam h7/h1 na gladkim szkle i roznica w swieceniu jest ogromna
  23. > Tak jeszcze z ciekawości dopytam, po którym roku były już lampy dwużarówkowe? moj kumpel ma siene z 99 i juz mial standardowo H7 ja mam 98 i mialem h4
  24. ja zmienialem, operacja bez problemowa jedynie skoluj sobie wtyczki od lamp H7 mnie sie akurat udalo je zdobyc na kaciku bbm bodajze mozesz tez na szrotach poszukac
  25. kola raczej wykluczam bo bardziej jest to zalezne od obrotow a nie predkosci niedlugo sie bede musial wybrac do swojego mechanika na po zimowy przeglad moze cos znajdzie, ogolnie problem z poduchami jest taki ze jak sie pytalem kilku osob to mowily ze po wymianie poduszki moze byc jeszcze gorzej niz przed wymiana ( podobno takie cudowne zamienniki tego robia )

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.