-
Czy któryś z kolegów mógłby sprawdzić historię auta z Niemiec?
Witam. Tak jak w temacie, czy któryś z Kolegów mógłby sprawdzić historię auta mam Vin mam numer rejestracyjny i nazwę serwisu w Niemczech. Pozdrawiam
-
Urwana linka od maski?
Witam! Urwałą mi się linka od otwierania maski w Cromie, prawdopodobnie zaraz przy tym uchwycie do otwierania w kabinie, jak się tam dostać żeby nic nie uszkodzić i druga sprawa jak otworzyć maskę bez dostępu do tej linki?
-
Fiat Croma 1,9jtd automat na co uwAzac
A moja żebym nie wiem jak cudował nie schodzi poniżej 8,5 - 60% miasto - 40% trasa
-
Fiat Croma 1,9jtd automat na co uwAzac
średnie spalanie 40% trasa 60% miasto 8,6 l
-
Navi a kierownica?
O dzięki właśnie o to mi chodziło, ta którą oglądałem jest identyczna.
-
Navi a kierownica?
Czy wszystkie 147 z Navi mają multifunkcyjne kierownice?
-
Osłona termiczna tłumika
a no nie wiem filozofia czy nie, ja tam raczej antytalent jestem potrafię nawet zepsuć metalową kulkę
-
Auto dla osiemnastki :)
Smart For four 1.5 CDI lub 1.3 Benzynka jakiś tekst
-
Osłona termiczna tłumika
Urwała mi się osłona termiczna końcowego tłumika da się z tym a właściwie bez tego "żyć" ???
-
Tablet w Corsie C
> Ciekawi mnie czy znalazłeś już materiały pomocne do wspomnianego montażu tableta. Ja także ostatnio > widziałem taki projekt i przyznam, że namieszał mi w głowie. > Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek informację. Pozdrawiam Pozbierałem elementy, wzmacniacz tablet kabelki ale sobie dałem na luz za dużo zabawy za mało czasu.
-
Kontrolka od klocków hamulcowych???
No i kabelek urwany co teraz zrobić żeby tę pomarańczową małpę zgasić???
-
Kontrolka od klocków hamulcowych???
a nie mam pojęcia, ten co zmieniał stwierdził że jest wszystko ok. a mnie ta kontrolka wkurza, bo jak jest ok. jak nie jest...
-
Kontrolka od klocków hamulcowych???
A no właśnie jest coś na rzeczy mam tarcze 305 obejrzałem już wszystko a ta cholera się cały czas świeci...
-
Kontrolka od klocków hamulcowych???
a dzięki muszę popatrzeć. Podejrzewam że nie dolali płynu bo wszystkie podłączenia sprawdzałem kilka razy.
-
Kontrolka od klocków hamulcowych???
Czy po wymianie klocków trzeba kasować w kompie błąd klocków? Bo jakoś tak dziwnie to działa, po wymianie około 24 godzin kontrolka się nie świeciła a teraz zapala się po około minucie po odpaleniu auta. Klocki i tarcze nowe wszystko podłączone jak trzeba.