Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

richardo

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez richardo

  1. richardo odpowiedział richardo na temat - Motokącik
    > jeśli kemping to tym bardzej pomyśl o 13pin - stałe 12V w przyczepie np do lodówki czy oświetlenia > wewnątzr > czytałem że ludzie mieli problemu z przeglądem po montażu jak nie było wstecznego > więc może dowiedz sie na stacji gdzie będziesz robił przegląd ? Przyczepa ma wlasne zasilanie , nie potrzebuje 13 pinowego zlacza. Dziekuje wszystkim za opinie.
  2. richardo odpowiedział richardo na temat - Motokącik
    > co będziesz ciągnął ? > jeszcze jedna kwestia, jak masz zamiar wyprowadzić wsteczne ? > warto się więc zastanowić nad gniazdem 13pin Mam zamiar kamping ciagnac - raz do roku , wiec obejdzie sie bez wstecznego.
  3. richardo odpowiedział richardo na temat - Motokącik
    > Wypnij kostki zasilające z tylnych lamp i sprawdz, czy zapali się jakaś kontrolka lub wyświetli > komunikat o uszkodzonych żarówkach. Zadnego komunikatu, ani kontrolki, wiec ok. Przy okazji znalazlem wypuszczony kabel masowy z wiazki, ktory wykorzystam do podpiecia gniazda 7 pinowego.
  4. richardo odpowiedział richardo na temat - Motokącik
    2005 / 2.0 hdi Jak sprawdzic, czy ma detekcję przepalonych żarówek ? Jak sie przepalila H4 to nie bylo zadnego komunikatu.
  5. richardo odpowiedział richardo na temat - Motokącik
    > a w tym samochodzie nie trzeba stosować modułu elektronicznego ? > jakis te4kst Mam nadzieje, ze nie. Przy zakupie haka dostajesz tylko 7 pinowa koncowke - z tego wnioskuje, ze wystarczy sie wpiac w instalacje auta.
  6. richardo odpowiedział richardo na temat - Motokącik
    Mysle, ze najlatwiej bedzie sie wpiac w kable lamp. Dziekuje za informacje
  7. Witam. Sam chce zalozyc hak holowniczy do Xsary Picasso. Ktos moze mi podpowiedziec jak podlaczyc elektryke gniazda 7pinowego z instalacja auta.
  8. Witam. Sam chce zalozyc hak holowniczy do Xsary Picasso. Ktos moze mi podpowiedziec jak podlaczyc elektryke gniazda 7pinowego z instalacja auta. Czy trzeba stosować moduł elektroniczy?
  9. richardo odpowiedział Toost na temat - Opel
    Witam uzytkownikow Opli i Vauxhalli. To moja trzecia astra, tym razem 1,7 DTI. Pozdro!!!

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.