> jeśli kemping to tym bardzej pomyśl o 13pin - stałe 12V w przyczepie np do lodówki czy oświetlenia
> wewnątzr
> czytałem że ludzie mieli problemu z przeglądem po montażu jak nie było wstecznego
> więc może dowiedz sie na stacji gdzie będziesz robił przegląd ?
Przyczepa ma wlasne zasilanie , nie potrzebuje 13 pinowego zlacza. Dziekuje wszystkim za opinie.
> co będziesz ciągnął ?
> jeszcze jedna kwestia, jak masz zamiar wyprowadzić wsteczne ?
> warto się więc zastanowić nad gniazdem 13pin
Mam zamiar kamping ciagnac - raz do roku , wiec obejdzie sie bez wstecznego.
> Wypnij kostki zasilające z tylnych lamp i sprawdz, czy zapali się jakaś kontrolka lub wyświetli
> komunikat o uszkodzonych żarówkach.
Zadnego komunikatu, ani kontrolki, wiec ok.
Przy okazji znalazlem wypuszczony kabel masowy z wiazki, ktory wykorzystam do podpiecia gniazda 7 pinowego.
> a w tym samochodzie nie trzeba stosować modułu elektronicznego ?
> jakis te4kst
Mam nadzieje, ze nie.
Przy zakupie haka dostajesz tylko 7 pinowa koncowke - z tego wnioskuje, ze wystarczy sie wpiac w instalacje auta.
Witam.
Sam chce zalozyc hak holowniczy do Xsary Picasso.
Ktos moze mi podpowiedziec jak podlaczyc elektryke gniazda 7pinowego z instalacja auta.
Czy trzeba stosować moduł elektroniczy?