-
Sprzedaż inaczej
Tak samo sie dzieje w przyadku jesli auto oyrzymasz w darowiznie, pol roku masz jezdzic jak sprzedasz wczesniej wlicza sie w podatek roczny tzw. Dochodowy :-)
-
Jazda próbna przed zakupem/sprzedażą??
Tak z lekkim zdumieniem czytam wasze historie, w zeszly poniedzialek sprzedawalem samochod zadbany uczciwy faktem jest ze ogladajacy jezdzili 3 razy z katowic przed zakupem :-). Raz przyjechali obejrzec bude, tydzien pozniej na skp gdzie wyszla uszczelka miski olejowej a w zwiazku ze byla na gwarancji serwis naprawil przed sprzedaza. W poniedzialek odstawilem na poprawke wieczoren auto bylo sprzedane. Bylem bez samochodu tydzien czasu, nastawiony na konkretny model i silnik. Pierwsze dwa ulepy mimo zapewnien sprzedajacych, i tylko od drugiego uslyszalem slowo PRZEPRASZAM za 400 jazdy na marne. Wkoncu w sobote spakowalem zone dziecko i w Pruszkow, sprzedajacy ok normalny wszystko przez tel potwierdzilo sie na miejscu. Szybki przeglad na skp papiery negocjacja i do domku. Bez zadnych kosmitow :-)
-
Wyścig po auto recepta na lepsza cenę zakupu?
I fl :-)
-
Wyścig po auto recepta na lepsza cenę zakupu?
Ok 9% wierzysz w cuda ze taki typek co targuje przez tel przyjedzie i wezmie bez marudzenia? Gdyby aut wymagalo jakiejs inwestycji finansowej ok bierz bo trzeba zrobic to tamto ale nie w tym przypadku. Mialem juz ogladaczy, znawcow marki w sumie mowia ladna ale przemysla... jechali z katowic godzine ogladali ja papierami macham pokazuje przeglady a oni tylko obejrzec przyjechali.
-
Wyścig po auto recepta na lepsza cenę zakupu?
Zapewne masz rację pewnie na koniec miesiąca dopiero wpływa i duszą na cenie
-
Wyścig po auto recepta na lepsza cenę zakupu?
Wyjściowa rośnie o te 500 i przyjeżdżaj
-
Wyścig po auto recepta na lepsza cenę zakupu?
Wysoko względem przeciętnej ceny.
-
Wyścig po auto recepta na lepsza cenę zakupu?
W związku iż noszę się ze zmianą samochodu wystawiłem lagunę na olx... i dzwoni już któryś ''klyent'' że daje 500 zł mniej i za godzinę będzie. Jakaś nowa moda na zakupy? Będzie za godzinę 500 mniej za pół 1000zł? Za 2 tygodnie dokłada do ceny dobrze kalkuluję?
- Jaka jest prawda z 2.0 130km?
-
Jaka jest prawda z 2.0 130km?
Mowa o benzynie w rocznikach 2001-2004 konkretnie w Passku po fl. Rozglądam się za 1.8T ale tego jak na lekarstwo, w podobnych pieniądzach mam ooogromny wybór właśnie w 2.0 130km. Po samych ilościach ogłoszeń mogę się domyśleć że coś jest na rzeczy, ale właśnie to tylko takie straszenie czy te motory rzeczywiście żrą olej powyżej normy. Mam w Garbusie 2.0 8v i szczerze mówiąc to dolewam na ile nie jestem określić bo był wyciek.
-
Auto ze Szwecji
Juz nie ma z czym pomagac auto w tragicznym stanie. Odpuscilem
-
Auto ze Szwecji
Pany mam może nie na oku ale w zainteresowaniu pewne auto ze Szwecji, i o ile mam numery blach po których mogę w necie sprawdzić przebieg to tyle zastanawia mnie ilość właścicieli bo rocznik 2003 miało 11. Kiedyś rozmawiałem z jednym handlarzem sprowadzającym auta ze Szwecji mówił że jakiś podatek co rok i rodzina przepisuje między sobą w papierach właścicieli. Dzisiaj rozmawiam ze znajomą która parę lat mieszka w Szwecji i twierdzi że to absolutna bzdura.... Miał ktoś do czynienia?
-
Jak sprzedać Passata?
Auto wyglada na uczciwe i taki tez dales opis, z tym ze skupiles sie tylko na wadach. Napisz cos o lpg jaka instalka na jak dlugo butla itd. Bede takiego szukal za 5 miesiecy ale w 1.8t. Pozdrawiam
-
Fiat Cinquecento Sporting - poszukiwania
Przedni zderzak ma inny odcien? Czy taka fota?
-
Drgania nadwozia...
Poduchy silnika posprawdzaj.