Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

maniac

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez maniac

  1. > Lozyskow oporowe przecie jest takie samo Teraz już wiem
  2. > a jesli o takie cos to nie > mialem zamach 1,2 16 v i sprzeglo z dosciskiem 16v i oporowe 1,1 8 v Ja własnie poskładałem setup taki jak pisałem i wydaje się być ok, co prawda testy odbywały się na koziołkach, ale biegi wchodziły bez problemu. Jutro testy na drodze, pozdrawiam
  3. > ja zostawilem z 8v i dawalo rade Czyli miałes zestaw- zamach 1.1, oporowe 1.1, tarcza i docisk 1.2 16v i grało wszystko?
  4. Witam. Założyłem tarcze i docisk z 16v i pytanie mam, czy łożysko oporowe muszę założyć z 16v czy może zostać z 8v?
  5. maniac odpowiedział maniac na temat - Centomania
    > kumplowi tak stukało -sie okazało że tloki miały jakiś luz No u mnie na 99% też tłoki.
  6. maniac odpowiedział maniac na temat - Centomania
    > http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/31/63/98/53/3163985354 cycek w dół po prawej,jest na > nim zaslepka Ok, mam taki zaworek. Teraz mi powiedz jaka końcówka ma być do tego? Masz jakieś informacje o tej końcówce wymiary, gwint itp?
  7. maniac odpowiedział maniac na temat - Centomania
    > Mierzyłeś u siebie czy mówisz o moim? > Jak coś to trójnik i już O Twoim, u siebie nie mierzyłem bo lało cały dzień
  8. maniac odpowiedział maniac na temat - Centomania
    > jak listwa ma zaworek do pomiaru to nic nie trzeba trojnikowac (S.C. mpi) jak nie to trza Który to zaworek na listwie, możesz pokazać na zdjęciu np. z allegro?
  9. maniac odpowiedział maniac na temat - Centomania
    > Tak samo jak teraz tylko w ruchu Czyli trójnik w zasilanie, jeden wężyk do listwy, a drugi do manometra i w drogę?
  10. maniac odpowiedział maniac na temat - Centomania
    > Takie mierzenie na zgaszonym silniku nic nie daje, musisz zmierzyc pod obciazeniem Jakim urządzeniem to zrobić?
  11. maniac dodał temat w Centomania
    Witam! Jak sprawdzić sprawność pompy paliwa? Podłączyłem manometr pod wężyk zasilający listwę, no i po przekręceniu zapłonu nabiło tylko 2 bar. Czy to oznacza że pompa jest kapota?
  12. maniac odpowiedział maniac na temat - Centomania
    > Jaki miales przebieg jesli mozna wiedziec? Wole wiedziec kiedy mi moze byc to potrzebne U mnie rowne 194tys, gaz od poczatku.
  13. maniac odpowiedział maniac na temat - Centomania
    > Miałem takie odgłosy, również w egzemplarzu z 2003 roku. > Długo szukałem aż skończyło się rozbiórką silnika. > Przycierucha na tłokach. Podobno była jakaś akcja serwisowa ale nie znalazłem nic oficjalnego. > Objaw stukającego zaworu, nasilony zwłaszcza na zimnym silniku. > Na ciepłym słyszalne ale znacznie mniej, po zdjęciu nogi z gazu cisza. Dokladnie tak jak piszesz, luzy sprawdzilem sa w normie, takze zostaja tloki. No nic, trzeba bedzie swapowac. Dzieki wszystkim za pomoc.
  14. maniac odpowiedział maniac na temat - Centomania
    > TTTM > mój też stuka, 1.1 mpi z 2003 roku. Ja wiem, że mpi cyka ale ten klekota jak by się miał rozlecieć, jutro rano nagram film i wrzucę.
  15. maniac odpowiedział maniac na temat - Centomania
    > ja bardziej obstawiam przytarte tloki czyli normalka w mpi z tego okresu. Ulala, jest szansa to zdiagnozować?
  16. Witam! Gdzie szukać przyczyny stuków silnika? Moje typy to, luzy zaworowe i czujnik spalania stukowego. Luzy zaworowe sprawdze na dniach, co do czujnika nie mam doswiadczenia i pytanie do was, wystarczy podmienić na inny sprawny? czy trzeba go jeszcze jakos kalibrowac? Może ktoś mam inne pomysły, co moze stukać? Dodam tez że, na biegu odpuszczając gaz stukanie trochę cichnie. Pacjent sc 1.1 mpi 2003r b+g przebieg 190tys, olej syntetyk.
  17. > Wyjmij wybierak i go przestaw. Źle ustawiłeś po prostu to w środku Wyjmowałem przestawiałem, przy wybieraku wszystko ustawione tak jak na zdjęciu poniżej. W skrzyni te blachy ustawione na równo a tak chyba nie powinno być. Nie wiem czy dobrze kombinuje, ale gdybym znalazł "luz" na tych blachach i wybierak ustawił w pozycji "luz" to powinno grać wszystko?
  18. Witam! W skrzyni ze sportinga wyciągany był wybierak, po założeniu go z powrotem brakuje 2,5 i wsteczny z oporem wchodzi. Trzeba jakoś wybierak ustawić względem tych blach w skrzyni?
  19. maniac odpowiedział marcinc6 na temat - Gaz na ulicach
    > Jakie masz spalanie? Dopiero dzisiaj tego dinozaura odkopałem regularnie 15l elpidzi mi żarło
  20. maniac odpowiedział marcinc6 na temat - Gaz na ulicach
    > Mam do wyboru: > Stag 4 ECO, wtryskiwacze OMVL REG, reduktor AC R01 za 2300 > STAG 4 ECO, wtryskiwacze HANA H2000, reduktor AC R01 za 2500 > STAG 300 Premium, Wtryskiwacze HANA H2000, reduktor AC R01 za 2800 > Którą opcję wybrać? Gaz będzie montowany w firmie PITEC w Poznaniu. Z tego co wyczytałem to mają > dość dobre opinie i znają się na rzeczy. Mam 3 zestaw w tym silniku i na razie wszystko w porządku
  21. > A u mnie zmieniarka chodzi bez problemu Jaki model zmieniarki masz? coś przerabiałes żeby zagadała?
  22. > TO napisz swoje wrażenia. Obiektywnie. Poprzednio miałem ccr600 w porównaniu do niego gra dużo czyściej, wysokie tony odżyły i to bardzo. Ładny czysty niski ton też sie pojawił. Tak że po przesiadce z ccr600 jest dużo klarowniejszy i dynamiczniejszy dzwiek, tylko nie działa zmieniarka Ps. juz drugie zakupiłem do vw z niebieskim podswietleniem vdo cd 531b i tu w porównaniu z radiem oryginalnym z golfa 4 jest kosmiczna przepaść oczywiście na korzyść vdo
  23. > ha,ha,ha,ha,ha,haaa,haaa > P.S. mam nadzieję że temu panu nie chodziło o to, że oryginalny wyświetlacz opla nie wyświetla > danych z tego radia. > pzdr Radio działa w 100% i do tego pięknie gra
  24. > Witam, > Dla zainteresowanych tematem podzielę się moim ostatnim rozwiązaniem CAR AUDIO i spostrzeżeniami > dotyczącymi rozwiązania. > Zakupiłem Astrę G z Radiem Kenwood KDC 4034. > Radio chyba znane moc 4x45watt bez MOSFET'a MP3 ze standardowymi głośnikami 4 przód i 2 tył w > Astrze G grało naprawdę przyzwoicie > Brakowało mi jednak sterowania w kierownicy i informacji na oryginalnym wyświetlaczu. > Poszukałem na necie i zakupiłem radio VDO CD 441 XED dedykowane do OPLA. > Oczekiwałem małego spadku jakości dźwięku za cenę wyświetlacza oryginalnego i komfortu sterowania w > kierownicy. > Ale jak po montażu VDO szczęka mi opadła. > Powiem tak KENWOOD się może schować. > 1. MOC bez porównania VDO gra głośniej i nie traci dynamiki. > Dla mnie dziwna sprawa ale fakt VDO gra mocniej. > Niewierzących zapraszam na odsłuch. > 2. Ustawienia barwy dźwięku. > - VDO ma 3 ustawienia Loudness OFF/LOW/MID/HI (+) > - KENWOOD TYLKO ON/OFF. (-) > - VDO BASS -7/+7 TREBLE -7/+7 (-) > - KENWOOD LOW -8/+8 MID -8/+8 HI -8/+8 (+) > 3.TUNER > - VDO RDS PŁYNNIE PRZECHODI POMIĘDZY NADAJNIKAMI (+) > - KENWOOD TRAGEDIA NAJPIERW GUBIŁ SYGNAŁ I PO CHWILI ŁAPAŁ NOWY NADAJNIK. (-) > 4. Zmieniarka > - VDO obsługuje zmieniarki VDO CDC 601 A/T (+) > - KENWOOD nie ma wyjścia na zmieniarkę. (-) Trzeba dokupić interfejs cena ??? podobno drogo > 5. Wzmacniacz > - VDO brak możliwości podłączenia wzmacniacza. (-) > - KENWOOD WYJŚCIE 1XRCA. (+) > Radio bez żadnych przeróbek wchodzi w oryginalną kieszeń OPLA tylko trzeba w setup'ie uruchomić > sterowanie w kierownicy. > Ogólnie polecam Radyjko jak Ch.......ra. > SIEMENS VDO CD500 którego miałem w poprzedniej Astrze również może się schować przy VDO CD 441 XED. > Teraz będę przerabiał temat podłączenia zmieniarki VDO CDC 601 A. > Moja Astra posiada oryginalną instalację - kostkę do zmieniarki mam pod schowkiem. Jeżeli ktoś ma > taki zestaw niech się odezwie. > Pozdrawiam A ja sie pochwale nabyłem cd441 za jedyne 80zł bo Pan z aukcji stwierdził że wyświetlacz nie działa . Mam bedzieje że zagra lepiej niż ccr600. Jak zamontuje to pochwale sie jak prezentuje sie w VB
  25. > Witam, > Dla zainteresowanych tematem podzielę się moim ostatnim rozwiązaniem CAR AUDIO i spostrzeżeniami > dotyczącymi rozwiązania. > Zakupiłem Astrę G z Radiem Kenwood KDC 4034. > Radio chyba znane moc 4x45watt bez MOSFET'a MP3 ze standardowymi głośnikami 4 przód i 2 tył w > Astrze G grało naprawdę przyzwoicie > Brakowało mi jednak sterowania w kierownicy i informacji na oryginalnym wyświetlaczu. > Poszukałem na necie i zakupiłem radio VDO CD 441 XED dedykowane do OPLA. > Oczekiwałem małego spadku jakości dźwięku za cenę wyświetlacza oryginalnego i komfortu sterowania w > kierownicy. > Ale jak po montażu VDO szczęka mi opadła. > Powiem tak KENWOOD się może schować. > 1. MOC bez porównania VDO gra głośniej i nie traci dynamiki. > Dla mnie dziwna sprawa ale fakt VDO gra mocniej. > Niewierzących zapraszam na odsłuch. > 2. Ustawienia barwy dźwięku. > - VDO ma 3 ustawienia Loudness OFF/LOW/MID/HI (+) > - KENWOOD TYLKO ON/OFF. (-) > - VDO BASS -7/+7 TREBLE -7/+7 (-) > - KENWOOD LOW -8/+8 MID -8/+8 HI -8/+8 (+) > 3.TUNER > - VDO RDS PŁYNNIE PRZECHODI POMIĘDZY NADAJNIKAMI (+) > - KENWOOD TRAGEDIA NAJPIERW GUBIŁ SYGNAŁ I PO CHWILI ŁAPAŁ NOWY NADAJNIK. (-) > 4. Zmieniarka > - VDO obsługuje zmieniarki VDO CDC 601 A/T (+) > - KENWOOD nie ma wyjścia na zmieniarkę. (-) Trzeba dokupić interfejs cena ??? podobno drogo > 5. Wzmacniacz > - VDO brak możliwości podłączenia wzmacniacza. (-) > - KENWOOD WYJŚCIE 1XRCA. (+) > Radio bez żadnych przeróbek wchodzi w oryginalną kieszeń OPLA tylko trzeba w setup'ie uruchomić > sterowanie w kierownicy. > Ogólnie polecam Radyjko jak Ch.......ra. > SIEMENS VDO CD500 którego miałem w poprzedniej Astrze również może się schować przy VDO CD 441 XED. > Teraz będę przerabiał temat podłączenia zmieniarki VDO CDC 601 A. > Moja Astra posiada oryginalną instalację - kostkę do zmieniarki mam pod schowkiem. Jeżeli ktoś ma > taki zestaw niech się odezwie. > Pozdrawiam To jeszcze pokaż jak sie prezentuje zamontowane w dzien i w nocy

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.