Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

blondas

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Kiedy skrzynie montujesz?
  2. no i oto mi chodziło. teraz kto ma coś takiego na sprzedaż. chodzi mi tylko o nową część
  3. to może inaczej zapytam. poszukuję części o nr 467 672 16 lub ta sama część o innym numerze 552 716 45 to jest nr obudowy skrzyni o numerze 551 815 88
  4. mam pytanie do kolegów bardziej doświadczonych modami. jaka jest różnica w obudowie skrzyni biegów 6 biegowej 55 181 588 którą mam aktualnie w aucie a taką z punto I lub II 1,2 8V ale z 5cio biegową skrzynią??
  5. blondas odpowiedział blondas na temat - Centomania
    A na moim namalowane 1.4. Nie za dużo?
  6. blondas odpowiedział blondas na temat - Centomania
    Przy okazji. Korek zbiorniczka wyrównawczego ile powinien mieć bar?
  7. blondas odpowiedział blondas na temat - Centomania
    Problem zdiagnozowany. Upg.
  8. blondas odpowiedział blondas na temat - Centomania
    Tak. Ten mały.
  9. Po odpaleniu gdy zimny chodzi na 3 garach aż się nie rozgrzeje. przewody WN nowe, świece nie były złe ale też wymieniłem profilaktycznie. Cewki pożyczone z innego sc i to samo. Nadal na zimnym chodzi na 3 gary. Co dalej proponujecie sprawdzić? SC 1.1 mpi 2001 rok.
  10. blondas odpowiedział blondas na temat - Centomania
    Ten z cc ma właśnie 1 pin Do tej pory był czujnik od matiza (po przeróbkach) i pokazywał idealne ale ma już 9 lat i chcę go zastąpić nowym innym.
  11. czy czujnik temperatury ten dający sygnał na deskę z cc 1,1 spi będzie pasował do sc 1,1 mpi biorąc pod uwagę że w sc jest zegar autogauge ??
  12. blondas odpowiedział Matiq na temat - Centomania
    Obie poduszki są takie same ale prawdopodobnie od wersji bez wspomagania. Co do wachaczy to są fabryczne.
  13. blondas odpowiedział Matiq na temat - Centomania
    Amory sprężyny końcówki i wachacze nowe. Poduszki prawdopodobnie założone od wersji bez wspomagania a auto takowe posiada. Na starym oryginalnym zawieszeniu było wszystko ok. Po wymianie Wszystkiego na nowe jest mały problem.
  14. blondas odpowiedział Matiq na temat - Centomania
    A czy jest możliwe aby po założeniu do sc ze wspomaganiem poduszki do wersji bez, auto stało lekko krzywo? Tzn jedno koło przednie stoi na lekkim minusie a drugie prawie na plusie.
  15. blondas odpowiedział Matiq na temat - Centomania
    A co się stanie jeżeli ktoś założy do wersji ze wspomaganiem poduszki od wersji bez?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.