Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Czocher

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Zawartość dodana przez Czocher

  1. Czocher odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > No to kolejne może Może jak sie ustawi w kompie (navi) limit > prędkości to tempomat jej nie przekroczy ? Chociaż tak po > zastanowieniu myślę Lisek że to jakieś bajdy i że tempomat > pójdzie ile mu ustawisz, przecież to jest ręczna robota. Oczywiście, najpierw trzeba w kompie ustawić limit prędkości, bo faktycznie jak maszustawione ograniczenie w kompie na 170 KM/h, to już dalej nie pójdzie, po przestawieniu limitu, tak!!!
  2. Czocher odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > To żeby jeszcze coś wnieść do dyskusji napisz czy to fabryczny czy > aftermarket? Sam go wstawiałem i podpinałem do kostki fabrycznej
  3. Czocher odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > Może fabryczny ma ograniczenie a montowany na dziko nie ? Nie wiem Panowie, ale ja wczoraj jechałem 170 na tempomacie i działało
  4. Czocher odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    Dokładnie tak, kupiłem samą manetkę, natomiast plastik samemu wyciełem i powiem, że nie wygląda to tak źle!!!
  5. Czocher odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    Poszukaj na allegro kogoś, kto chce sprzedać przełączniki zespolone znajdz taki ze stilona i niech ci wymontuje koleś, ja kupiłem swój za 100PLN Oczywiście manetkę samą!!! z kablami i kostką.
  6. Czocher odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > Dziwi mnie tylko fakt, ze nie miałeś tempomatu - manetki masz tak > wypasione Stilo, że oczywistą oczywistością dla mnie było, ze > posiadasz tempomat > Ale przynajmniej kostka była.... kontrolka sie zaświeciła ? Hehehe, ja też miałem kostkę i wmontowałem wszycho tylko i teraz pomykam sobie, ale kontrolka mi się nie świeci, niestety, ale najważniejsze, że działa, tak więc Lisek, wizyta u Ciebie nie będzie konieczna.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.