Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Jacobekal

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jacobekal

  1. Wyskoczył mi błąd czujnika parkowania ,ale po sprawdzeniu przybliżając rękę do każdego z nich każdy wydaje sie być sprawny ,ponieważ sygnał buzera zmienia się z pikania na ciągły . w MES.-ie pokazuje błąd centralki chyba C100A. po skasowaniu błędu nieraz przez parę dni błąd się nie pojawia.Zastanawiam się co może być przyczyną?
  2. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Chciałem zrobić kalibrację sprzęgła ,ale w opisie po prawej ( w programie) pisze że silnik ma być wyłączony, następnie uruchomić procedurę kalibracji i następnie włączyć silnik .Pytam więc jakim sposobem mam to zrobić ,jeśli na pewno zerwie połączenie z ecu skrzyni.
  3. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Chciałem zapytać czy podczas uruchomienia samochodu też zrywa wam połączenie z połączonym (kluczyk w pozycji MAR) już ecu.interfejs to ELM 327 1.3
  4. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Niestety nie ma Może te parametry zostaną dodane w następnych wersjach
  5. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Panowie czy w płatnej wersji jest może podgląd korekt LTFT I STFT w abarcie są akurat dwa banki bank1 i bank3 i do każdego banku potrzebuję podglądnąć korekty
  6. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Masz rację że za swoją pracę powinien mieć wynagrodzenie ,ale powinien zrobić dostęp lub blokadę do wszystkich centralek silnika ,a nie tylko do wybranych.
  7. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Dzięki ,ale Ja mam alternatywę w postaci programu scanXL i nie mam z tym żadnego problemu.Tylko myślałem że fajnie by było auto obsługiwać jednym programem , a tu niestety kolega Yani przyciął w kuleczki
  8. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > OK czyli masz 1.3A ja mam 1.2 trzeba nowy kabel kupić Tylko jest jeden problem bo do podłączenia do naszej "abarthowskiej" centralki trzeba mieć płatną wersję FES-a To jawna dyskryminacja
  9. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Tak włączyć test beeper Taa Mnie też się to udało
  10. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    >Natomiast spokojnie połączyłem sie z centralką skrzyni biegów MM Selespeed CFC209F Miałeś odwagę robić coś więcej niż tylko podgląd parametrów
  11. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    >Faktycznie, wyszedł nowy elm http://elmelectronics.com/new.html . Więc możliwe, że w przyszłości wystarczy najnowszy elm Myślę że i tak większość ELM-ów sprzedawana na Allegro to podróbki na scalaku PIC . I tu może leżeć przyczyna złej współpracy z FES 2.0 Sam kupiłem kiedyś wer. 1,3 a w środku siedzi ładniutki PIC ,chociaż w programach diagnostycznych typu scanXL widzi go jako ELM
  12. Jacobekal odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    >W tym nie ma nic do przerabiania No niestety chyba dalej trzeba będzie przełączać się między pinami http://forum.fiatecuscan.net/viewtopic.php?f=4&t=468#p1065 A tak przy okazji po przez CAN można zażądzać tymi centralkami: centralka pod deską rozdzielczą; zestaw wskaźników; centralka sterowania drzwiami; centralka bagażnika; centralka Passive Entry; centralka blokady kierownicy; sterowniki radioodbiornika na kierownicy; zintegrowany zespół radio - telefon - system nawigacji; centralka czujników parkowania; centralka klimatyzacji (lub centralka dodatkowej nagrzewnicy) centralki sterowania siedzeniami
  13. Jacobekal odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > tekst po hiszpansku ale niestety nie mam worda exela i lipa nic nie > moge zobaczyc wordpad tego nie czyta chyba ze ktos skopiuje > tekst i wysle mi na priv albo na emaila Możesz pobrać triala office 2007 np. z http://dobreprogramy.pl/
  14. Jacobekal odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > kontrolka oczywiście się nie zaświeciła Może sie to komuś przyda http://rapidshare.com/files/92539785/Cruise-Control-Stilo.doc.html

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.