Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Maniekvip20

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Maniekvip20

  1. Planujesz montaż modułu w celu przerobienia długich na dzienne czy coś w tym stylu? Czy zakładasz normalne światła dzienne?
  2. Maniekvip20 odpowiedział LuQ na temat - Skośnookie
    Jak mówiłem wcześniej polecam te Nokiany albo te Vredsteiny Ja używam osobiście Vredsteinów i jestem zadowolony trakcja jak i hamowanie na mokrym na bardzo dobrym poziomie. Szwagier w takim samym aucie jak ja korzysta z opon Nokian i zasadniczo w codziennym użytkowaniu nie odczuwamy różnicy. Jeśli chcesz oponę sztywną szukaj z wysokim indeksem prędkości ścianka opony jest wtedy twarda opona nie ugina się w zakrętach a wulkanizator ma problem założyć ją aby nie porysować alumek
  3. Maniekvip20 odpowiedział LuQ na temat - Skośnookie
    > Wlasnie wycyganilem dwie nowe yoko za 550 z wliczona przesylka i tak sie mocno zastanawiam. Ma sie rozumieć że opony kupione ?
  4. Maniekvip20 odpowiedział LuQ na temat - Skośnookie
    Polecam Nokiany, podaj maks kwote będzie łatwiej, no i może pytanie nie na miejscu ale letnie czy zimowe ?
  5. > A gdzie może być największy wybór przejściówek ? U mnie na przykład w sklepie Awans mają sporo, po za tym to szukaj głównie w sklepie co sprzedają radia samochodowe sprzęty RTV itp.
  6. Wszystko się da najlepiej by było znaleźć pasującą kostkę do tego radia a potem to już bułka z masłem . A tak z ciekawości to co to za radio?
  7. Wszystkie oprócz Alpina będą za mocne Ja w trzech autach miałem te Blaupunkty i byłem zadowolony
  8. > Denus dobrze radzi. > JBL seria CS lepiej się sprawdzi. Radzi dobrze a mimo wszystko 70W to za dużo pod samo radio 50W i nic więcej nie ma sensu. Moc podana na radiu to moc max rzeczywistej dokładnie tak jak napisał góra 25W
  9. Proszę bardzo http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-blaupunkt-gtx-693-mk-i3807605458.html
  10. Pod korkiem czystko brak nawet śladowych ilości majonezu Pod autem wycieków brak chyba że leje podczas jazdy musze na kanał podjechać i zobaczyć czy od spodu nie jest ulany.
  11. A czy jest taka możliwość że auto miało bum i było zalane po naprawie ale nie zagrzane. W drodze powrotnej się zagrzało i płyn wyssało i trzeba dolać. Jak z tą dolewką mogę dolać tego samego koloru mieszalnego z innymi ?
  12. > Odkręć korek wlewu oleju i zobacz czy nie ma: "majonezu"? > Będziesz wiedział . > Pozdrawiam. Będę wiedział że to uszczelka tak ? 100 km powrót do domu 20 km koło domu po 1,5 km na wyjazd z tego co wiem na krótkich odcinkach może tam być "majonez".
  13. Witam w sobotę 21.09.2013 zakupiłem Mazdę 6 z 2007 roku z silnikiem benzynowym 2.0 Przed zakupem sprawdzałem wszystkie płyny i było tak: Hamulce ok Wspomaganie ponad stan odessałem strzykawką Olej ponad stan będę na dniach wymieniał Płyn chłodniczy ok Ale patrze dzisiaj a płynu chłodniczego w zbiorniczku prawie nie ma jest ledwo widoczny na dnie. Wycieków brak czy dymi z rur nie wiem w lusterku nie widać jutro zrobię test z innym kierowcą. Na postoju parę kropelek z wydechu spadnie na posadzkę ale może to już para wodna ze względu na temperaturę powietrza. Autem zrobiłem od zakupu jakieś 120 km możliwe aby tyle "przepalił". W czym tkwi problem? Cieknie podczas jazdy? A może uszczelka pod głowicą? Czy mogę kupić na przykład litr innego płynu w tym samym kolorze mieszalnego z innymi płynami na dolewkę aby zaobserwować ewentualne dalsze ubytki? Oczywiście docelowo wymieniając na świeży. Z góry dzięki za odpowiedź Planowałem się ogólnie tutaj przywitać ale dopiero po zarejestrowaniu auta pozdrawiam.
  14. > No tak, ale jazda na prostej z taka predkoscia obrotowa to zle? > moze faktycznie zle jezdze:( zobacz czy problem występuje jadąc na prostej z obrotach minimum 1500. jedziesz pewnie z obrotami 1200 na biegu 6 ledwo muskając pedał gazu i komputer nie wie czy ty jedziesz czy hamujesz silnikiem i dodaje trochę gazu aby uratować się przed zduszeniem.
  15. 1200 rpm to nawet na diesla za nisko zacznij jeździć od co najmniej ! 1500 rmp Z tego co mnie pamięć nie myli już kiedyś pytałeś o to samo na tym forum
  16. > czy moglibyście mi poradzić na co uważać przy zakupie Mazdy 6 w dieslu z rocznika 2009-2010. Wiem że temat stary ale może przyda się to innym. Diesel 2.0 Mazdy pierwszej czy to drugiej generacji ma pewną wadę. Mianowicie siadają podkładki pod wtryskami a przez to do oleju dostaje się sadza która zalepia smok olejowy spada ciśnienie smarowania najbardziej dostaje wałek rozrządu (jeden wałek a 16 zaworów co i tak go obciąża mocno) w miejscu nad czwartym cylindrem. Jeśli usłyszysz trzaski to jest już za późno aby coś z tym zrobić. Walnięte podkładki da się wykryć podobno po odkręceniu korka oleju pokaże się dymek. Inni profilaktycznie co trzy wymiany oleju sprawdzają jak wygląda smok Są i tacy co wymieniają po kupnie podkładki pod wtryskami Olej zalecany przez Mazdę to DEXELIA Myślę że troszkę pomogłem pozdrawiam
  17. > Spróbuj ręką odciągnąć łapę sprzęgła przy skrzyni. Jesli ucichnie masz winnego. Spręzyna na łapę u > mnie pomogła. A sprzęgło wytrzymało 250 tys. a możesz troszkę więcej szczegółów jak to zrobić?
  18. > Jak cicho terkoli to czasem nawet nowe auta tsak mają. da się to usłyszeć wewnątrz przy zamkniętych szybach wyłączonym radiu i nawiewie. Co jeśli to zbagatelizuje i nic z tym nie zrobię ? poważne będą konsekwencje ?
  19. Ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł co to może być ? Jeśli to łożysko oporowe to czy koszty będą duże ? Czy trzeba to szybko wymieniać ? Czym grozi zaniedbanie tej usterki ?
  20. Witam posiadam Primerę z 2001 roku z silnikiem benzynowym 1.8. Dzisiaj przy przypadkowym prze gazowaniu na postoju usłyszałem klekot z okolic maski który jest tylko przy puszczonym sprzęgle jak wcisnę sprzęgło wszystko jest ok. Klekot słychać tylko gdy silnik startuje z wolnych obrotów trwa chwilkę 800-1500 obr/min Co to może być? Czy to coś poważnego? Z góry dzięki pozdrawiam.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.