Zawartość dodana przez Maniekvip20
-
mazda 3 2010r
Planujesz montaż modułu w celu przerobienia długich na dzienne czy coś w tym stylu? Czy zakładasz normalne światła dzienne?
-
opony 195/50
Jak mówiłem wcześniej polecam te Nokiany albo te Vredsteiny Ja używam osobiście Vredsteinów i jestem zadowolony trakcja jak i hamowanie na mokrym na bardzo dobrym poziomie. Szwagier w takim samym aucie jak ja korzysta z opon Nokian i zasadniczo w codziennym użytkowaniu nie odczuwamy różnicy. Jeśli chcesz oponę sztywną szukaj z wysokim indeksem prędkości ścianka opony jest wtedy twarda opona nie ugina się w zakrętach a wulkanizator ma problem założyć ją aby nie porysować alumek
-
opony 195/50
> Wlasnie wycyganilem dwie nowe yoko za 550 z wliczona przesylka i tak sie mocno zastanawiam. Ma sie rozumieć że opony kupione ?
-
opony 195/50
Polecam Nokiany, podaj maks kwote będzie łatwiej, no i może pytanie nie na miejscu ale letnie czy zimowe ?
-
Podłączenie radia /nietypowe/ ?
> A gdzie może być największy wybór przejściówek ? U mnie na przykład w sklepie Awans mają sporo, po za tym to szukaj głównie w sklepie co sprzedają radia samochodowe sprzęty RTV itp.
-
Podłączenie radia /nietypowe/ ?
Wszystko się da najlepiej by było znaleźć pasującą kostkę do tego radia a potem to już bułka z masłem . A tak z ciekawości to co to za radio?
-
Głośniki pod konkretne radio.
Wszystkie oprócz Alpina będą za mocne Ja w trzech autach miałem te Blaupunkty i byłem zadowolony
-
Głośniki pod konkretne radio.
> Denus dobrze radzi. > JBL seria CS lepiej się sprawdzi. Radzi dobrze a mimo wszystko 70W to za dużo pod samo radio 50W i nic więcej nie ma sensu. Moc podana na radiu to moc max rzeczywistej dokładnie tak jak napisał góra 25W
-
Głośniki pod konkretne radio.
Proszę bardzo http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-blaupunkt-gtx-693-mk-i3807605458.html
-
Mazda 6 problem
Pod korkiem czystko brak nawet śladowych ilości majonezu Pod autem wycieków brak chyba że leje podczas jazdy musze na kanał podjechać i zobaczyć czy od spodu nie jest ulany.
-
Mazda 6 problem
A czy jest taka możliwość że auto miało bum i było zalane po naprawie ale nie zagrzane. W drodze powrotnej się zagrzało i płyn wyssało i trzeba dolać. Jak z tą dolewką mogę dolać tego samego koloru mieszalnego z innymi ?
-
Mazda 6 problem
> Odkręć korek wlewu oleju i zobacz czy nie ma: "majonezu"? > Będziesz wiedział . > Pozdrawiam. Będę wiedział że to uszczelka tak ? 100 km powrót do domu 20 km koło domu po 1,5 km na wyjazd z tego co wiem na krótkich odcinkach może tam być "majonez".
-
Mazda 6 problem
Witam w sobotę 21.09.2013 zakupiłem Mazdę 6 z 2007 roku z silnikiem benzynowym 2.0 Przed zakupem sprawdzałem wszystkie płyny i było tak: Hamulce ok Wspomaganie ponad stan odessałem strzykawką Olej ponad stan będę na dniach wymieniał Płyn chłodniczy ok Ale patrze dzisiaj a płynu chłodniczego w zbiorniczku prawie nie ma jest ledwo widoczny na dnie. Wycieków brak czy dymi z rur nie wiem w lusterku nie widać jutro zrobię test z innym kierowcą. Na postoju parę kropelek z wydechu spadnie na posadzkę ale może to już para wodna ze względu na temperaturę powietrza. Autem zrobiłem od zakupu jakieś 120 km możliwe aby tyle "przepalił". W czym tkwi problem? Cieknie podczas jazdy? A może uszczelka pod głowicą? Czy mogę kupić na przykład litr innego płynu w tym samym kolorze mieszalnego z innymi płynami na dolewkę aby zaobserwować ewentualne dalsze ubytki? Oczywiście docelowo wymieniając na świeży. Z góry dzięki za odpowiedź Planowałem się ogólnie tutaj przywitać ale dopiero po zarejestrowaniu auta pozdrawiam.
-
nierowna praca=egr?
> No tak, ale jazda na prostej z taka predkoscia obrotowa to zle? > moze faktycznie zle jezdze:( zobacz czy problem występuje jadąc na prostej z obrotach minimum 1500. jedziesz pewnie z obrotami 1200 na biegu 6 ledwo muskając pedał gazu i komputer nie wie czy ty jedziesz czy hamujesz silnikiem i dodaje trochę gazu aby uratować się przed zduszeniem.
-
nierowna praca=egr?
1200 rpm to nawet na diesla za nisko zacznij jeździć od co najmniej ! 1500 rmp Z tego co mnie pamięć nie myli już kiedyś pytałeś o to samo na tym forum
-
zakup Mazdy 6 Kombi, ok 2009r, 2.0 ON - na co uważać?
> czy moglibyście mi poradzić na co uważać przy zakupie Mazdy 6 w dieslu z rocznika 2009-2010. Wiem że temat stary ale może przyda się to innym. Diesel 2.0 Mazdy pierwszej czy to drugiej generacji ma pewną wadę. Mianowicie siadają podkładki pod wtryskami a przez to do oleju dostaje się sadza która zalepia smok olejowy spada ciśnienie smarowania najbardziej dostaje wałek rozrządu (jeden wałek a 16 zaworów co i tak go obciąża mocno) w miejscu nad czwartym cylindrem. Jeśli usłyszysz trzaski to jest już za późno aby coś z tym zrobić. Walnięte podkładki da się wykryć podobno po odkręceniu korka oleju pokaże się dymek. Inni profilaktycznie co trzy wymiany oleju sprawdzają jak wygląda smok Są i tacy co wymieniają po kupnie podkładki pod wtryskami Olej zalecany przez Mazdę to DEXELIA Myślę że troszkę pomogłem pozdrawiam
-
Nissan Primera dziwny terkot
> Spróbuj ręką odciągnąć łapę sprzęgła przy skrzyni. Jesli ucichnie masz winnego. Spręzyna na łapę u > mnie pomogła. A sprzęgło wytrzymało 250 tys. a możesz troszkę więcej szczegółów jak to zrobić?
-
Nissan Primera dziwny terkot
> Jak cicho terkoli to czasem nawet nowe auta tsak mają. da się to usłyszeć wewnątrz przy zamkniętych szybach wyłączonym radiu i nawiewie. Co jeśli to zbagatelizuje i nic z tym nie zrobię ? poważne będą konsekwencje ?
-
Nissan Primera dziwny terkot
Ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł co to może być ? Jeśli to łożysko oporowe to czy koszty będą duże ? Czy trzeba to szybko wymieniać ? Czym grozi zaniedbanie tej usterki ?
-
Nissan Primera dziwny terkot
Witam posiadam Primerę z 2001 roku z silnikiem benzynowym 1.8. Dzisiaj przy przypadkowym prze gazowaniu na postoju usłyszałem klekot z okolic maski który jest tylko przy puszczonym sprzęgle jak wcisnę sprzęgło wszystko jest ok. Klekot słychać tylko gdy silnik startuje z wolnych obrotów trwa chwilkę 800-1500 obr/min Co to może być? Czy to coś poważnego? Z góry dzięki pozdrawiam.