Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Nieduch

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Nieduch

  1. Lepiej szukaj wyższy. Ja podkładam płytę chodnikową bo mam taką w garażu. Ale jak będziesz lewarował na "miękkim" to kaszana.
  2. Dlatego napisałem że coroczny dotyczy aut kupionych w Polskim salonie. Ktoś pokazywał niemiecką książkę i tam było co dwa lata.
  3. Jeśli auto jako nowe było kupione w Polsce, to musi przechodzić coroczny przegląd powłoki lakierniczej w serwisie. Jeśli raz odpuścisz to tracisz gwarancje na lakier.
  4. Garaż nie ogrzewany, więc temperatura tylko kilka stopni większa niż na zewnątrz. Zasilanie 230V jest. Dam programator czasowy. Ciekaw jestem do ilu stopni nagrzeje taka grzałka olej i czy coś to da.
  5. Witam Do mojego auta znalazłem ogrzewanie postojowe. Ponieważ mam garaż nie było by problemu podłączyć coś takiego. Czy ktoś spotkał się z tego typu urządzeniem. Jak się to sprawdza. Wygląda na urządzenie zewnętrzne, bez ingerencji w układ chłodzenie silnika. Można to samemu zainstalować ? http://www.motointegrator.pl/produkty/236111-grzalka-silnika-defa-412891
  6. Hmm... A ja tego nie rozumiem. Zawieram umowę OC na rok. Po roku powinna umowa wygasnąć i koniec, ale nie. Muszę wcześniej wysłać wypowiedzenia umowy z dniem jej zakończenia, bo jak nie to mi ją ubezpieczyciel automatycznie przedłuża. Dla mnie to jest bez sensu. Wyciąganie kasy i tyle.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.