> Rozglądam się za samochodem do maks 13-14 tys w oko wpadło mi takie oto ogłoszenie -
> http://otomoto.pl/chevrolet-nubira-klima-alumy-C33399558.html
> Silnik 1.8 , wyposażenie ok, w zasadzie to i z wyglądu nie najgorsze.
> Podjadę zobaczyć, jesli tylko nie będzie to 8 życie kurczaka być może się skuszę.
> Dziękuję za wszystkie informacje
Widziałem, jeździłem.
Wersja bogata z climatronikiem, ale żadna tam igła. Malowany zderzak przedni - lakier zaczyna odchodzić w szparze między zderzakiem a lampa lewą, źle spasowany reflektor prawy z błotnikem - lampa była ruszana bo uszczelka jest przycięta. Slady malowania (pyłu lakierniczego) w nadkolach tył. Purchel na lewym przednim błotniku.
Do zapłacenia recykling i opłaty. Stare opony. Brak 2-go kompletu. Felgi do wyczyszczenia z pyłu po klockach. BRAK LPG.
Na plus: klima działająca, silnik 1.8, w bardzo dobrym stanie tapicerka.
Jak dla mnie żadna rewelacja. W tej cenie można dostać krajowego od 1. właściciela z udokumentowaną historią, choc nie tak wypasionego, ale w pełni sprawnego z 2. kpl ogumienia.