Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PioruNUNO

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Zawartość dodana przez PioruNUNO

  1. PioruNUNO odpowiedział PioruNUNO na temat - Uno
    temat można zamknąć. wymieniłem dziś wszystko i dobrze bo okazało się, że susza była prawie.. wlałem 15w40 platinum i jakiś tam do skrzyni.
  2. PioruNUNO odpowiedział PioruNUNO na temat - Uno
    > Witam. > Ja proponuję abyś pozostał na 15W40( nie jest zalecani gdy temperatura spada poniżej -15,ale > ostatnio ciężko o takie temp.). > Ja polecam osobiście olej Castrol 15W40 Milage. Ja wcześniej lałem 15W40 VS Europa lecz ciężko już > go kupić wiec, teraz dolałem 0,4 Castrola i powiem ze jest różnica, oczywiście na plus. Cena > jest przyjazna. chyba tak zrobie PS jechałem dziś Twoją okolicą Sosnowiec-Częstochowa-Sosnowiec
  3. PioruNUNO odpowiedział PioruNUNO na temat - Uno
    > Hmmmm....dowolny ? > 1.0 fire to nie jest kosmiczna technologia - lej to co lałeś do tej pory. to wleje rzepakowy:D
  4. cześć. Zbliża mi się wymiana oleju w silniku i przekładni przy okazji.. aktualnie w silniki mam 15w40. w skrzyni nie wiem co jest wlane. jakie polecacie? jaka firma itp? będę wdzięczny za radę.
  5. > samemu, ale to sporo roboty; lakiernik skasuje 300 za element Fenix co Ty gadasz, jakie sporo roboty Patrz jak "Pan Władzio" z Rumunii sobie radzi i jest w tym lepszy niż 3/4 polskich lakierników YOUTUBE
  6. PioruNUNO odpowiedział Oscar_ na temat - Uno
    > Nie w każdym typie pióra da się gumę przesunąć. no to w moim się da w takim razie
  7. > Mam Fiata Uno 900cm3. z 2000r. > Od kilku mieśięcy mam z nim spory problem. Otóż, gdy odpalam autko ma ono strasznie niskie osiągi, > żeby rozpędzić się do 50km/h muszę cisnąć na dwójce,a gdy wrzucę trojkę i przytrzymam gaz na > maxsa to i tak auto zamiast przyspieszać zwalnia. Dopiero po ok. 10minutach jazdy, auto > zaczyna pracować normalnie i moge już nawet przy 50km/h wrzucić piątkę i śmiga. > Do tego auto ma bardzo wysokie spalanie, jak na silmik 900cm3. Ponad 8l/100km. > Wie ktoś w czym może być problem? zanim Cię wszyscy zjedzą to uzupełnij profil
  8. PioruNUNO odpowiedział Oscar_ na temat - Uno
    > Ja skróciłem nieco ramię przez jego podgięcie i taka się doskonale mieści > zbierając prawie do uszczelki szyby. I silnik bez problemów wyrabia. a po co od razu podginać i modzić z ramieniem, jak można samą gumę wycieraczki lekko cofnąć w tej prowadnicy? sam tak dziś zrobiłem wymieniając bo miałem taką, która zachodziła na uszczelkę. złapałem za gumę, lekko przesunąłem i gra gitara.
  9. Uno 1.0 Fire czyli 999ccm MW 710kg DMC 1200kg z hamplem 800 kg bez hampla 370kg max. nacisk na osi 6kN nic więcej w dowodzie nie mam

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.