> Mam Fiata Uno 900cm3. z 2000r.
> Od kilku mieśięcy mam z nim spory problem. Otóż, gdy odpalam autko ma ono strasznie niskie osiągi,
> żeby rozpędzić się do 50km/h muszę cisnąć na dwójce,a gdy wrzucę trojkę i przytrzymam gaz na
> maxsa to i tak auto zamiast przyspieszać zwalnia. Dopiero po ok. 10minutach jazdy, auto
> zaczyna pracować normalnie i moge już nawet przy 50km/h wrzucić piątkę i śmiga.
> Do tego auto ma bardzo wysokie spalanie, jak na silmik 900cm3. Ponad 8l/100km.
> Wie ktoś w czym może być problem?
zanim Cię wszyscy zjedzą to uzupełnij profil