Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

art32sc

nowicjusz
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  1. a możesz dokładniej o który warsztat chodzi?to ten na 1000lecia?
  2. > Jak często masz problemy z wtryskiem? Ile bierze za naprawę serwis? z serwisem jest problem bo fachowcy od k-jetroników już chyba nie żyją,a tak serio to nikt nie chcę się brać za to.A bo to za dużo dłubania,szukania przyczyny a na koniec nic nie wskórają to głupio gościa skasować itp.Obecni mechanicy chcą podłączyć wtyczkę do kompa i problem sam wyskakuje lub przez ten czas poświęcony mojemu k-jetowi zmienić w trzech samochodach klocki i dniówka jest,a nie myśleć specjalnie. Problem miałem z wtryskiem ,dawką paliwa ciepłego/zimnego i gdzieś ciągnął lewe powietrze.Problemy obecnie pokonane ale obawiam się że może powrócą i będę miał problem dlatego myślałem o zmianie na gażnikowy.
  3. > A nie prościej sam układ wtryskowy na jakiś stand alone, np EMU ? > gaźnik to zawsze zabawa z obsługą, zużywająca się mechanika, wyższe zużycie paliwa i konieczność > regularnego serwisu. Dobry układ wtryskowy to lepsze osiągi, bezobsługowość i lepsza > ekonomika. A koszty podobne. EMU to ciekawa opcja ale niestety auto juz zabytkowe i raczej nie należy ingerować w układ wtryskowy. A auto nie jest gratem mimo trzydziestki na karku.
  4. witam.mam porsche 911sc na k-jetroniku ale ze względu na dość skomplikowany układ wtryskowy a raczej obsługę jego przy ewentualnych problemach które występują w moim przypadku i brak umiejętności naprawiania go samemu zacząłem zastanawiać się nad zmianą tego auta na starsze 912 gaźnikowe.dokładnie dwa.silnik podobno bezproblemowy a ponad to prosty w obsłudze.co o tym myślicie,czy to dobry pomysł?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.