Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

gdanio

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  1. Witam Panowie ! Chciałbym odgrzać temat, u mnie chyba poszła z przodu poduszka lewego amortyzatora Teraz pytanie jaką i jakiej firmy kupić? Ted-gum ? moze oryginał? ale gdzie za ile ? a moze chinski zamiennik za 40zł? Jak jest z trwalościa zeby razy nie wyciagac McPhersona Doradzcie cos sensownego jak macie czas. Pozdrawiam
  2. > U mnie kiedyś mechanik wyczyścił i pomogło Tak? a co tam wyczyścił? nagar?
  3. Witam ! Panowie ciągle pojawiający się problem.. EGR skasowałem CHECK i po 2 miesiącach znowu świeci... Da się wyczyścić ten zawór? Co zrobić żeby znowu kontrolka się nie zaświeciła? Pozdrawiam
  4. > Rzeczywiscie - jakoś od razu pomyślałem o czujniku zużycia, a nie o ilości plynu > Mea culpa Panowie DOT 4 dolany i po problemie Temat do zamknięcia
  5. > Jednak zajrzyj do hamulców. > Może być wyciek. Dobrze a jak już zajrze to odpowiecie mi coś na temat tego co pytałem DOT 3 czy DOT4?
  6. > A moze klocki trzeba sprawdzic. Kontrolka zapala sie jak jest wyciek, albo klocki sa na limicie. > W ukladzie jest DOT3 lub DOT4 instrukcja tego nie precyzuje. > Kiedy ostatnio wymieniales plyn? Czyli mogę dolać DOT 3 lub DOT 4 ( niezależnie czy w układzie już mam DOT 3 DOT 4)? Kontrolka też sie zapala jak jest mało płynu... i jak się buja samochodem czy coś to też się zaświeci. Płynu z ponad rok nie wymieniałem, klocki jeszcze są.
  7. Witam ! Panowie zaczęła mi czasem mrygać kontrolka od płynu hamulcowego, mam go za mało. Muszę dolać ale zastanawiam się jaki DOT 3 czy DOT 4? Pozdrawiam
  8. > Może tak być, że jak już akumulator siada, to dawka się nieco zmniejsza. Niższe napięcie przy > rozruchu niby ma być kompensowane przez sterownik wydłużeniem czasu otwarcia wtryskiwaczy, ale > algorytm tej funkcji może nie być idealny. > Mój akumulator ostatnio zaczął już lekko klękać przy zimnym rozruchu i też zauważam, że rozrusznik > dłużej kręci zanim silnik załapie. No i mamy winowajce padający akumulator BOSCH przez pół roku męczył mi silnik i rozrusznik, czas odpalania skrócił się o połowę, zakręci ze 2 razy i pali. W lanosie kiedyś palił jeszcze krócej niz Lacetti na pół raza prawie.. więc średnio jestem zadowolony ale zdecydowana poprawa
  9. > Udajesz, ze nie czaisz czy zartujesz? > Koledze chodzilo o zbiornik benzyny. Wiem,żartuje przecież Koledzy wymienilem aku i pali lepiej... a wydawalo mi sie ze dobrze wtedy krecil na starym. Za pare dni napisze czy to akurat wina akumulatora
  10. > ale wskaznik dzialal, przy LPG zbiornik musi byc wypelniony MIN 1/3 LPG mialem pół zbiornika
  11. Nie świeciła sie rezerwa... więc moze kontrolka padla czy cos nie wiem...
  12. dobra juz działa... Paliwa brakło, ta kontrolka źle sygnalizuje... bo nie świeciła. Czyli nie ma problemu
  13. Panowie no i lipa, dzisiaj wcalem nie odpalil rano i na hol.. Tym razem to ja już nie wiem od czego...
  14. > Wszystko co tanie ma niska trwalosc, a Landi do nich nalezy, a jakosc gazu na naszych stacjach Landi Renzo Omegas należy do NIE trwałych instalacji?? Wtryskiwacze są droże 2 sztuki, od niektorych calych listew, więc nie wiem czemu mowisz że to tanie.. Auto jest z niemiec już gaz ma parę lat, koszt instalacji w niemczech w ASO chevroleta był 4 tys euro. Po przyjeździe wymieniłem butle na nowa i jezdze tutaj ok 1,5 roku. Wydaje mi się że mapy sie rozjechały i tyle, gazownik nic nie mówił o wtryskiwaczach. Jest jeszcze jedna mała uwaga zmienił mi przełączanie z Pb na LPG z temperatury 50 st. C na temp. 25 st. C to też mogło mieć na coś wpływ? teraz zimą czuję delikatne szarpnięcie jak się przełacza z Pb na LPG.
  15. > Na moje oko wtryskiwacze LPG do wymiany lub regeneracji, bo w przypadku Landi jest to chyba > możliwe. a co mają do tego wtryskiwacze? i czemu do wymiany?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.