-
[L] Poduszka amortyzatora przód.
Witam Panowie ! Chciałbym odgrzać temat, u mnie chyba poszła z przodu poduszka lewego amortyzatora Teraz pytanie jaką i jakiej firmy kupić? Ted-gum ? moze oryginał? ale gdzie za ile ? a moze chinski zamiennik za 40zł? Jak jest z trwalościa zeby razy nie wyciagac McPhersona Doradzcie cos sensownego jak macie czas. Pozdrawiam
-
EGR Lacetti 1,6 16V + LPG
> U mnie kiedyś mechanik wyczyścił i pomogło Tak? a co tam wyczyścił? nagar?
-
EGR Lacetti 1,6 16V + LPG
Witam ! Panowie ciągle pojawiający się problem.. EGR skasowałem CHECK i po 2 miesiącach znowu świeci... Da się wyczyścić ten zawór? Co zrobić żeby znowu kontrolka się nie zaświeciła? Pozdrawiam
-
Lacetti 1,6 Płyn hamulcowy DOT 3 czy DOT 4?
> Rzeczywiscie - jakoś od razu pomyślałem o czujniku zużycia, a nie o ilości plynu > Mea culpa Panowie DOT 4 dolany i po problemie Temat do zamknięcia
-
Lacetti 1,6 Płyn hamulcowy DOT 3 czy DOT 4?
> Jednak zajrzyj do hamulców. > Może być wyciek. Dobrze a jak już zajrze to odpowiecie mi coś na temat tego co pytałem DOT 3 czy DOT4?
-
Lacetti 1,6 Płyn hamulcowy DOT 3 czy DOT 4?
> A moze klocki trzeba sprawdzic. Kontrolka zapala sie jak jest wyciek, albo klocki sa na limicie. > W ukladzie jest DOT3 lub DOT4 instrukcja tego nie precyzuje. > Kiedy ostatnio wymieniales plyn? Czyli mogę dolać DOT 3 lub DOT 4 ( niezależnie czy w układzie już mam DOT 3 DOT 4)? Kontrolka też sie zapala jak jest mało płynu... i jak się buja samochodem czy coś to też się zaświeci. Płynu z ponad rok nie wymieniałem, klocki jeszcze są.
-
Lacetti 1,6 Płyn hamulcowy DOT 3 czy DOT 4?
Witam ! Panowie zaczęła mi czasem mrygać kontrolka od płynu hamulcowego, mam go za mało. Muszę dolać ale zastanawiam się jaki DOT 3 czy DOT 4? Pozdrawiam
-
Problem z odpalaniem latem jak i zimą Lacetti LPG
> Może tak być, że jak już akumulator siada, to dawka się nieco zmniejsza. Niższe napięcie przy > rozruchu niby ma być kompensowane przez sterownik wydłużeniem czasu otwarcia wtryskiwaczy, ale > algorytm tej funkcji może nie być idealny. > Mój akumulator ostatnio zaczął już lekko klękać przy zimnym rozruchu i też zauważam, że rozrusznik > dłużej kręci zanim silnik załapie. No i mamy winowajce padający akumulator BOSCH przez pół roku męczył mi silnik i rozrusznik, czas odpalania skrócił się o połowę, zakręci ze 2 razy i pali. W lanosie kiedyś palił jeszcze krócej niz Lacetti na pół raza prawie.. więc średnio jestem zadowolony ale zdecydowana poprawa
-
Problem z odpalaniem latem jak i zimą Lacetti LPG
> Udajesz, ze nie czaisz czy zartujesz? > Koledze chodzilo o zbiornik benzyny. Wiem,żartuje przecież Koledzy wymienilem aku i pali lepiej... a wydawalo mi sie ze dobrze wtedy krecil na starym. Za pare dni napisze czy to akurat wina akumulatora
-
Problem z odpalaniem latem jak i zimą Lacetti LPG
> ale wskaznik dzialal, przy LPG zbiornik musi byc wypelniony MIN 1/3 LPG mialem pół zbiornika
-
Problem z odpalaniem latem jak i zimą Lacetti LPG
Nie świeciła sie rezerwa... więc moze kontrolka padla czy cos nie wiem...
-
Problem z odpalaniem latem jak i zimą Lacetti LPG
dobra juz działa... Paliwa brakło, ta kontrolka źle sygnalizuje... bo nie świeciła. Czyli nie ma problemu
-
Problem z odpalaniem latem jak i zimą Lacetti LPG
Panowie no i lipa, dzisiaj wcalem nie odpalil rano i na hol.. Tym razem to ja już nie wiem od czego...
-
Problem z odpalaniem latem jak i zimą Lacetti LPG
> Wszystko co tanie ma niska trwalosc, a Landi do nich nalezy, a jakosc gazu na naszych stacjach Landi Renzo Omegas należy do NIE trwałych instalacji?? Wtryskiwacze są droże 2 sztuki, od niektorych calych listew, więc nie wiem czemu mowisz że to tanie.. Auto jest z niemiec już gaz ma parę lat, koszt instalacji w niemczech w ASO chevroleta był 4 tys euro. Po przyjeździe wymieniłem butle na nowa i jezdze tutaj ok 1,5 roku. Wydaje mi się że mapy sie rozjechały i tyle, gazownik nic nie mówił o wtryskiwaczach. Jest jeszcze jedna mała uwaga zmienił mi przełączanie z Pb na LPG z temperatury 50 st. C na temp. 25 st. C to też mogło mieć na coś wpływ? teraz zimą czuję delikatne szarpnięcie jak się przełacza z Pb na LPG.
-
Problem z odpalaniem latem jak i zimą Lacetti LPG
> Na moje oko wtryskiwacze LPG do wymiany lub regeneracji, bo w przypadku Landi jest to chyba > możliwe. a co mają do tego wtryskiwacze? i czemu do wymiany?
gdanio
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
nigdy