-
problem z pozycjami fiat CC
witam, mam taki problem. Podczas wymiany żarówek podświetlenia tablicy rejestracyjnej nagle przestały świecić prawa pozycja przednia i lewa tylna oraz podświetlenie w desce rozdzielczej, co może być tego przyczyną? próbowałem zmieniać bezpieczniki oraz żarówki (zamontowane były nowe) i niestety nie świeci img/smilies/sad Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
-
jakie amortyzatory do Audi 100C4?
Witam, na prośbę kolegi. On ma Audi 100C4 '92 Jakie polecicie amortyzatory (które się nie wyleją np. po 10 000km tylko wytrzymają kilka sezonów) do tego samochodu? Samochód będzie na seryjnych sprężynach (nowe) Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
-
małe kołpaczki z malucha w CC/Sc
> to co bylo nie tak? Śruby ciągle przechodziły przez otwory. jakoś je założyłem i trzyma się
-
małe kołpaczki z malucha w CC/Sc
> właśnie o to chodzi że mocowania mam całe... sprawa załatwiona, kołpaczki założone
-
małe kołpaczki z malucha w CC/Sc
> bo masz polamane - mocowania te pod sruby właśnie o to chodzi że mocowania mam całe...
-
małe kołpaczki z malucha w CC/Sc
cześć, kombinował ktoś z kapslami z malczana by je wsadzić do CC/SC? bo jak chcę je przykręcić to śruby przechodzą przez otwory
-
Wyrejestrowanie samochodu
Witam, ostatnio zezłomowałem swojego cieniasa Teraz jak mam kwit, to czy mogę wyrejestrować samochód w dowolnym Wydziale Komunikacji czy muszę w tym co rejestrowałem samochód? Z góry dziękuję za odpowiedź
-
problem z odkręceniem śruby błotnika Fiat CC
Witam, nie mogę odkręcić śruby zaznaczonej na zdjęciu, cały czas się obkręca, jak mogę to odkręcić by bezproblemowo zdemontować błotnik? Dodam że z prawym błotnikiem nie było żadnych problemów. Z góry dziękuję za odpowiedź
-
gaźnik z fiata 126p w CC 704
witam. potrzebuję opinii. tzn jak pracuje silnik, spalanie oraz jak sprawuje się podczas jazdy? Pozdrawiam
-
co to za felga?
> te twoje maja plaskie koncowki ramion , w mancie jest to poprowadzone do konca na prosto kolegi bo to on znalazł lecz konta na AK nie ma
-
co to za felga?
> kumpel ma u siebie takie w cc jak będę miał okazję to cyknę Ci fotkę dzięki
-
co to za felga?
> manta to nie jest, ale podobne no właśnie widzę że łatwo je pomylić. ciekawe jak by leżały w CC. tylko stan (foto które podałem) jest niezbyt...
-
co to za felga?
dzięki Koledzy za odpowiedzi
-
co to za felga?
witam. kolega znalazł dziś taką felgę. w czym one były montowane? foto https://www.dropbox.com/s/7e2462dxwe4qtgs/IMAG1156.jpg
-
CC 700 dużo pali
W necie bez problemu znajdziesz manual. dzięki czemu zaoszczędzisz trochę. a co do spalania to niemożliwe by tyle palił. mój (też z tym skośnookim szajsem) pali 6l/100 km. teraz nawet mniej