Zawartość dodana przez lechita93
-
Ścinający się klin
dałem ostatnio do mechanika i potwierdził to co ja mówiłem... na początku sprawdzał śruby czy są dokręcone bo nie wierzył że to się dzieje i się dziwił jakim cudem to się stalo być może mam jakiś felerny silnik i nic na to nie poradze... i jeszcze jedno pytanie czy chevy wychodził w wersji wrc... bo u mnie na desce rozdzielczej jest emblemat wrc oraz na kołpakach
-
Ścinający się klin
kolego moim zdaniem jeśli silnik ma szybkie obroty to poprostu wałki puchną i coś musi walnąc a śruby są dokręcone kluczem dynamometrycznym nawet trochę mocniej niż jest dozwolone jak ściągnołem pokrywe zaworów to zauważyłem taki dziwny osad na wałkach, ściankach poprostu wszędzie... czy jest to możliwe że smok który jest w misce jest przytkany lub coś... ja już poprostu nie mam siły na to auto
-
Ścinający się klin
tak kolego o to chodzi raz się ściął na ssącym a cztery razy na wydechowym
-
Ścinający się klin
> Coś mi się wydaję że ktoś ci głupot nagadał. Pierwsze słyszę o czymś takim. > Sugeruję zacząć od zmiany mechanika. I podłączyć auto do kompa. > Gaz założony? Grzebał ktoś przy elektryce? Auto krajowe? kolego głupot nikt mi nie na gadał a mechanikiem od tego auta jestem ja... gaz a co to wgl jest ja nie uznaje silników w gazie.... auto z belgii... a z tego co mi wiadomo to silnik jest bezkolizyjny
-
Ścinający się klin
> Jak to się objawia? objawów praktycznie nie ma ponieważ gdy jadę powyżej 100 km/h i stanę np na podwórku to na drugi dzień już nie mogę odpalić wszystko działa pompka paliwa też kręci ale odpalić nie może
-
Ścinający się klin
Witam mam problem od czasu kupna lacetti 1.6l problem tkwi w ścinającym się klinie od wałków rozrządu... czy wy też macie takie problemy... auto to chevrolet lacetti 2007r i silnik 1.6l proszę o pomoc