Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

lechita93

nowicjusz
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Zawartość dodana przez lechita93

  1. dałem ostatnio do mechanika i potwierdził to co ja mówiłem... na początku sprawdzał śruby czy są dokręcone bo nie wierzył że to się dzieje i się dziwił jakim cudem to się stalo być może mam jakiś felerny silnik i nic na to nie poradze... i jeszcze jedno pytanie czy chevy wychodził w wersji wrc... bo u mnie na desce rozdzielczej jest emblemat wrc oraz na kołpakach
  2. kolego moim zdaniem jeśli silnik ma szybkie obroty to poprostu wałki puchną i coś musi walnąc a śruby są dokręcone kluczem dynamometrycznym nawet trochę mocniej niż jest dozwolone jak ściągnołem pokrywe zaworów to zauważyłem taki dziwny osad na wałkach, ściankach poprostu wszędzie... czy jest to możliwe że smok który jest w misce jest przytkany lub coś... ja już poprostu nie mam siły na to auto
  3. tak kolego o to chodzi raz się ściął na ssącym a cztery razy na wydechowym
  4. > Coś mi się wydaję że ktoś ci głupot nagadał. Pierwsze słyszę o czymś takim. > Sugeruję zacząć od zmiany mechanika. I podłączyć auto do kompa. > Gaz założony? Grzebał ktoś przy elektryce? Auto krajowe? kolego głupot nikt mi nie na gadał a mechanikiem od tego auta jestem ja... gaz a co to wgl jest ja nie uznaje silników w gazie.... auto z belgii... a z tego co mi wiadomo to silnik jest bezkolizyjny
  5. > Jak to się objawia? objawów praktycznie nie ma ponieważ gdy jadę powyżej 100 km/h i stanę np na podwórku to na drugi dzień już nie mogę odpalić wszystko działa pompka paliwa też kręci ale odpalić nie może
  6. Witam mam problem od czasu kupna lacetti 1.6l problem tkwi w ścinającym się klinie od wałków rozrządu... czy wy też macie takie problemy... auto to chevrolet lacetti 2007r i silnik 1.6l proszę o pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.