-
UCIĄG BALASTOWY TATRA 813T
Już nie 😕.
-
Elektryczne ogrzewanie podlogowe
Przepraszam, ale nie znam tej instalacji,nie będę się wypowiadał.
-
Elektryczne ogrzewanie podlogowe
Ogrzewanie podłogowe jest super, mam w łazience i aneksie kuchennym, tam gdzie jest terakota (zasilanie z co). Natomiast na poddaszu zainstalowałem maty elektryczne przy zachowaniu wszystkich procedur. Było super do pierwszego rachunku za prąd. W następnym roku na górze zainstalowałem dodatkowe kaloryfery. Pieniądze zainwestowane w maty, jak t o się mówi, psu d...😒
-
Nasze "pierdzidełka"
Zgadzam się z tobą kolego. Ale wez pod uwagę kilku małolatów ze zrytymi łbami, NSU BMW ZUNDAPP SCHUTOFF BSA AJS ROYAL ENFIELD- i tak każdemu marzył się HARRY. Koles z DŻUNAKIEM nie miał szans. Dlatego podziwiam i szanuję ludzi , którzy powracają do korzeni. Przyznam nieskromnie-stać mnie teraz na zakup Harleya, ale wolę poturlać się swoim popapranym ruskiem😉
-
Nasze "pierdzidełka"
@Pyrekcb
-
Nasze "pierdzidełka"
Gdy zacząłem swoje bikers-owanie 70/80 WS-uczka była obiektem kpin . Obciach , żenada , wiesniactwo ( bez urazy ) syf z gilem itp. Dzisiaj jest inaczej , sam jestem tego przykładem. Twój sprzęcik to cudeńko . Chwała bohaterom 👍
-
Nasze "pierdzidełka"
Tak cos czułem , że poczujesz blues,a . To , że stare , nie znaczy na złom ! Odnowione może być fajne . Wybieram się na zlot dwusuwów w lipcu pod Białystok , oczywiscie nie na kołach bo na tych rolkach turlałbym się ze trzy dni . Zapraszam .
-
Nasze "pierdzidełka"
To mój grzdyl . Ruski , 90 rok , 200 ccm , 13 km , dwusuw . Może nie za piękny , ale na pewno inny . Ja i moja wnuczka uwielbiamy go 😀 . Podczas miejskiego lansu najpierw nas słychać , potem nas widać
-
Jakie drzwi wejsciowe do mieszkania?
Najwięcej wskazówek uzyskasz oglądając skecz ,,Drzwi,, Kabaretu Moralnego Niepokoju 😂
-
UCIĄG BALASTOWY TATRA 813T
Ropucha była bezwartsciowa,opierało się na silnikach na platformiePowrót naa moto
-
UCIĄG BALASTOWY TATRA 813T
Nie pamiętam normy..ale chyba 65/100 ?
-
UCIĄG BALASTOWY TATRA 813T
-
UCIĄG BALASTOWY TATRA 813T
Taki silnik robił hałas w kabinie . O radiu Safari można było zapomnieć . Na tyle obudowy silnika zainstalowany był stolik . Przy sobocie ,po robocie , odbywały się różne imprezy ( nawet kilkanaście osób ) . Zwróćcie uwagę na lewarek zmiany biegów-prawa strona kierownicy , dziś nazywa się wolant .
-
UCIĄG BALASTOWY TATRA 813T
Oczywiście-po zewnętrznej.Przepraszam za błąd w literówce.
-
UCIĄG BALASTOWY TATRA 813T
Zdejmowano balast żeby był dostęp do skrzyni,ale go nie wsadzano z powrotem ze względu na mniejsze zużycia paliwa.Były dla kierowcy oszczędności.A że zrzynało opony od wewnętrznej ,to już był problem firmy