Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kilohaszu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. A czy polecicie jakieś zakłady we Wrocławiu bądź okolicach?
  2. Cześć Zastanawiam się, czy ktoś miał podobne rozkminy. Kupuję nowe auto (Lexus NX - prawdopodobnie odbiorę w wakacje) i zamierzam pojeździć nim dłużej niż standardowe leasingowe 2-3 lata. Z tego co czytam w internetach to mechanicznie mogę spodziewać się raczej spokoju ducha, ale Lexy nie słyną z zabezpieczeń antykorozyjnych. Co sądzicie o oddaniu go na konserwacje zaraz po odebraniu z salonu? Jaki to może być? A może polecicie jakiegoś fachowca, najlepiej w okolicy Wrocławia? No i ostatnie pytanie - czy taka robota wpływa na gwarancję, z tego co czytałem i widziałem dobrze zrobiona konserwacja wymaga demontażu paru elementów... Z góry dziękuję za podzielenie się Waszymi uwagami i doświadczeniami
  3. kilohaszu odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    To nie skrzynia bmw tylko tylko zf. Podobna siedzi np w volvo jag czy alfa... Volvo nie ma ZFa, tylko AISINa...
  4. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Aaa, to kolega ze Stanów, tam inne realia jazdy niż w EU, teraz wszystko jasne
  5. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Ale liczysz 8.5 dla jazdy 140 licznikowe przy starcie z pełną baterią? Czy start z pełną baterią i krótkie odcinki? Jeździłem B5 benzyna i przy stałej prędkości 140 palił pod 11. Testy jakie widziałem pokazywały podobne spalanie dla T6 plugin, więc nie sądzę żeby na długim odcinku autostradowym T8 palił 2.5 litra mniej...
  6. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    W obecnej nomenklaturze Volvo B4 do B6 to miękkie hybrydy nieważne czy z dieslem czy benzyną, a T6 i T8 to hybrydy plugin. Także T6 to benzynowy silnik (prawdopodobnie odpowiednik B5/dawne T5) + elektryk przy tylnej osi. Fakt, to ma świetne osiągi, ale nie widzę sensu posiadania auta które setkę robi w 6 sekund, ale ma ogranicznik na 180, za to na autostradzie przy 140 spali 12l/100km. Za mało chyba jeżdżę po mieście, żeby wykorzystać zalety plug-ina, a targanie całego tego ustrojstwa w trasę z mojego punktu widzenia nie ma sensu. No chyba że plugin ma jakieś inne zalety, na które chciałbyś zwrócić moją uwagę?
  7. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Myślałem przez moment o T6, ale ten ponoć głównie pokazuje swoje zalety w mieście. W trasie one zanikają, a na autostradzie wręcz przeszkadza (spalanie ok 12l przy 140 trochę nieciekawie). No i jest droższy cennikowo o 30k PLN. Byłbym wdzięczny gdybyś rozwinął swą myśl, ponoć jeszcze mam możliwość zmian w zamówieniu. Dzięki
  8. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    A jakie to elementy?
  9. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Kwiecień, ale to mi pasuje, z premedytacją zamawiam z dużym wyprzedzeniem, bo wiem jaka sytuacja na rynku...
  10. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Panowie, dzięki za pomoc! Ostatecznie w drodze kompromisu zamówiłem...XC60 z dieslem 200KM. Zobaczymy co to za kibel Pozdrawiam
  11. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Hmmm... to brzmi ciekawie w sumie, tylko ile taka hybryda spali w trasie?
  12. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Nie, nie, doplata do nappy wentylowanej nie jest taka duża... Ale ja myślałem o tapicerce z domieszką wełny w Volvo (i mikrofibrze w Audi). Jak wspominałem nie lubię skóry, ale jestem otwarty na argumenty
  13. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Pytanie jakie ma te fotele, bo tam są 3 różne, zwykłe w Momentum, wygodne w Inscription i 'sportowe' w R-design. Jeździłem więcej tymi z Inscription i jedyne co mi nie pasowało to skóra (nie cierpię skóry), zwłaszcza że weekend testowy był gorący, a fotele bez wentylacji
  14. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    Masz na myśli infotaiment? Ja właśnie dlatego rozpatruję Volvo bo zmienia system na ten Googlowski. Obecny mnie bardzo irytował na jazdach testowych, ale to co widziałem w necie bardzo mi się spodobało. Natomiast z opiniami użytkowników nowego systemu się nie spotkałem, ale polifty chyba dopiero teraz wydają?
  15. kilohaszu odpowiedział kilohaszu na temat - Motokącik
    No trochę naczytałem . Ale nie chodzi mi o produkcję w Chinach obecnego modelu (tu wiem, że XC60 B4 tylko jest z Chin, reszta z Europy), ale o modele sprzed przejęcia Volvo przez Geely. Ponoć poprzednie XC60 czy XC90, czy V70 byly dużo solidniejsze. Ale podkreślam to ponoć, ja nie znam nikogo kto ma starsze Volvo

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.