Skocz do zawartości

Do zagazowanych gdzie macie parownik ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam raz jeszcze,

następny problem-pytanie. Mam 1,6 z 1999r założona do niego instalacja na CNG Tartarini i gaśnie na wolnych obrotach frown.gif. Był wymieniany silnik krokowy i regenerowany reduktor, ale to wszystko mało pomogło. Według "specjalitów" mam za daleko reduktor od mieszalnika. Reduktor faktycznie mma dosyć daleko bo po prawej stronie poniżej chłodnicy, ale problem taki że nie mam pojęcia gdzie można by go przenieść. Dodatkowo mam również klimatyzację która troszkę miejsca zajmuje. Gdzie u was montowano parownik (mniej więcej te sdame rozmiary i kształt) u mnie dodatkowy plus nie trzeba ciągnąć przewodów z ogrzewaniem tylko ten od gazu tak że powinno być prościej, ale mimo to nie widzę innego miejsca niewiem.gif Może jakieś propozycje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam parownik nad zbioniczkiem na płyn hamulcowy

> troszkę utrudnia obsługę zbiorniczka ale z gazem ok

podobnie u mnie. tyle ze troche z boku bardziej ale mimo to dostep do parownika i zbiornika z łynem hamulcowym bardzo utrudniony... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.