Skocz do zawartości

To i ja się kwalę... II cżęść


Rob_73

Rekomendowane odpowiedzi

No a to mój Junaczysko - powstał z kupy części, złomu przywiezionych w bagażniku samochodu. Trochę pracy, części, magii, cudotwórstwa (części), potu, polerki, chromy, lakieru, kilometrów, załatwiania w urzedach i już ----- Juz rocznik 1962-gi żyje zlosnik.gif

274703829-116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cudo.

> Mój kumpel też ma takiego. I też Cudo.

> ....sam chromujesz?

Thx.... niestety chrom choć pięknie wygląda duuuuużo kosztuje - staram się załatwiać chromowanie "na lewo" w różnych zakładach.... Własnie szukam takiego bo czeka mnie szykowanie traji A tam ma być całe zawieszenie przednie,zderzak tył i duuuuuuuuużo innych elementów chromowanych - aż się boję ile fachury krzykną $$ za wszystko

Pozdro

Rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem taką dziesiąteczkę 61' ,ale na oryginalnej prądnicy .mniej więcej z tydzień po sprzedaży kumplowi junka pojechał nim do zakopanego i mu ukradli zpod namiotu, a żeby było śmieszniej jego brat był tam z nim uralem i też ukradli. dwa motocykle spięte łańcuchem ukradzione ze strzeżonego pola namiotowego. frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.