Skocz do zawartości

Virago kto widział-jeździł-macał...


paruch

Rekomendowane odpowiedzi

Motor musi być. Miał być GS500, ale jest problem. Problem polega na tym że mnie się zawsze niesamowicie podobały wszelkie klasyki. A już choppery i cruisery najbardziej. No ale że one przeważnie dość drogie to myślałem sobie daj spokój poszukaj czegoś "nornmalnego". Ale ostatnio poczytałem coś niecoś o Yamaszce Virago i stało się crazy.gif Nic tylko o niej myślę. Nie mogę się wyzwolić. W nocy śnię o niej, w dzień marzę, wieczorem szperam po necie... zlosnik.gif Co myślicie o takiej zabawce jako pierwszej maszynie. Skuter ze swoimi 50cm3 i 5km mnie wkurza potwornie. Nie idzie na tym poczuć smaku wolności bo pow. 60km/h to chyba tylko siłą woli przyśpiesza. A takie Virago na jakie mnie by było stać to 250cm3 i 22km... 13,7 do 100 max ok 120... Ale z drugie strony jest już basujące V2 i start takie 22km przy motocyklu o masie 150kg musi mieć odpowiedni. Poza tym to ma być pierwszy motor i chyba lepsze takie 22km niż jakaś bestia 1.6 zakrecony.gif Jedno wiem na pewno. Streety mi się podobają, ale cruisery 893goodvibes.gif mamo orgazm na samą myśl o jeździe na czymś takim. W sumie to co pisze nie ma ładu i składu ale tak się najarałem że musiałem gdzieś te myśli przedstawić. zlosnik.gif Wszelkie sugestie mile widziane ok.gif

M52667_4.jpg

[image]http://img03.allegro.pl/photos/oryginal/52/5270/527037/52703792_1[/image]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Motor musi być. Miał być GS500, ale jest problem. Problem polega na

> tym że mnie się zawsze niesamowicie podobały wszelkie klasyki. A

> już choppery i cruisery najbardziej. No ale że one przeważnie

> dość drogie to myślałem sobie daj spokój poszukaj czegoś

> "nornmalnego". Ale ostatnio poczytałem coś niecoś o Yamaszce

> Virago i stało się Nic tylko o niej myślę. Nie mogę się

> wyzwolić. W nocy śnię o niej, w dzień marzę, wieczorem szperam

> po necie... Co myślicie o takiej zabawce jako pierwszej

> maszynie. Skuter ze swoimi 50cm3 i 5km mnie wkurza potwornie.

> Nie idzie na tym poczuć smaku wolności bo pow. 60km/h to chyba

> tylko siłą woli przyśpiesza. A takie Virago na jakie mnie by

> było stać to 250cm3 i 22km... 13,7 do 100 max ok 120... Ale z

> drugie strony jest już basujące V2 i start takie 22km przy

> motocyklu o masie 150kg musi mieć odpowiedni. Poza tym to ma być

> pierwszy motor i chyba lepsze takie 22km niż jakaś bestia 1.6

> Jedno wiem na pewno. Streety mi się podobają, ale cruisery mamo

> orgazm na samą myśl o jeździe na czymś takim. W sumie to co

> pisze nie ma ładu i składu ale tak się najarałem że musiałem

> gdzieś te myśli przedstawić. Wszelkie sugestie mile widziane

> [image]http://img03.allegro.pl/photos/oryginal/52/5270/527037/52703792_1[/image]

jak masz powyzej 180 cm wzrostu to wygladasz jak na zabawce dla dzieci 270751858-jezyk.gifzlosnik.gif Opinie ogolnie same dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez sie nad Virazka zastanawiam, tylko ja mysle o 750, a juz minimum

> 535. Z tego co zdazylem sie dowiedziec dosc bezawaryjna maszynka

> i duzy plus, ze ma wal kardana a nie lancuch

250 ma łańcuch. NIe żebym nie wolał 535, ale może być problem natury finansowej sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad w garazu obok jak zobaczył moje motóry kupił virago 535, mnie sie czopek nie podoba oslabiony.gif ale jak zobaczyłem i posidziałem na kumpla yamaszce nie pamietam ale miała tez lekko ponad 500cm3 tylko inaczej sie nazywała o wiele lepszy wyglad a do tego łądnie po miescie daje devil.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sąsiad w garazu obok jak zobaczył moje motóry kupił virago 535, mnie

> sie czopek nie podoba

A mnie się akurat wyjątkowo podoba 893goodvibes.gif

ale jak zobaczyłem i posidziałem na

> kumpla yamaszce nie pamietam ale miała tez lekko ponad 500cm3

> tylko inaczej sie nazywała o wiele lepszy wyglad a do tego

> łądnie po miescie daje

virago 535 robi 100 w 7s. Więc nie jest to rewlacja jak na tę pojemność ale do kruzowania wystarczy 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A mnie się akurat wyjątkowo podoba

o gustach sie nie dyskutuje, ale jak dla mnie jest za chuda jak na czopka mało masywna wink.gif ale ogólnie wole nakedy i scigi devil.gif

> ale jak zobaczyłem i posidziałem na

> virago 535 robi 100 w 7s. Więc nie jest to rewlacja jak na tę

> pojemność ale do kruzowania wystarczy

te 7 sekund to takie sportowe wiec obciachowo gazowac taką maszyna na swiatłach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o gustach sie nie dyskutuje, ale jak dla mnie jest za chuda jak na

> czopka mało masywna ale ogólnie wole nakedy i scigi

> te 7 sekund to takie sportowe wiec obciachowo gazowac taką maszyna na

> swiatłach

a gumę palić można zakrecony.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o gustach sie nie dyskutuje, ale jak dla mnie jest za chuda jak na

> czopka mało masywna ale ogólnie wole nakedy i scigi

> te 7 sekund to takie sportowe wiec obciachowo gazowac taką maszyna na

> swiatłach

qrrffa, dobrze gadasz... ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 192

> Ale mnie się to podoba że się nisko siedzi. Taki drag style

Mam tyle samo ok.gif i swego czasu przymierzałem się do 535 - zdecydowanie za mały. Podnożki były zbyt blisko i niezbyt wygodnie się siedziało z podkurczonymi nogami. sick.gif I tak wskoczyłem na większy rozmiar (750) - znacznie wygodniejszy, ale motocykl zdecydowanie większy i cięższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 192

> Ale mnie się to podoba że się nisko siedzi. Taki drag style

hmm.. z doswiadczenia wiem ze (188) wyglada sie na nim wtedy jak dziecko... jest to dosc smiesznu widok bo motocykl taki powinien byc duzy a tutaj wygladasz jak na Jinchengu 125 270751858-jezyk.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie kiedys przymierzałem do 535. Mniejszych nie brałem pod uwagę. Uważam ze już lepiej śmigać staruchem niż motorowerem stylizowanym jeszcze na coś ciężkiego. A 535 sie mi podobał ale jak dotarło do mnie że te kręcone wydechy to pic i że zbiornik paliwka jest gdzieś pod siedzeniem to uznałem że motorek jest jakiś nie "autentyczny". To tak jakby łysinkę zaczesywać albo malucha spojlerować co by sybciej pomykał. Właściciele virrzek i maluchów bez urazy - takie wolne przemyślenia.

Wiem że ten numer z bakiem jest czesty m.in. suzi intruder 1500vl. Ale do mnie takie zmyłki drażnią.

jakieś 4 lata temu zastanawiałem sie co kupić i tarfiła sie kawa ltd i było super.. dopóki nie musiałem sprzedać.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.