Skocz do zawartości

ciekawa blokada co Wy na to


Tumek15

Rekomendowane odpowiedzi

> Witojcie

> Na allegro znalazłem ciekawą blokadę na kierownicę co o niej sądzicie

> ?

> http://moto.allegro.pl/item203111555_najskuteczniejsze_zabezpieczenie_twego_pojazdu_.html

I gdzie to przewozić?jak koło zapasowe biglaugh.gifa pewnie złodzieje już wiedzą jak szybko sie tego pozbyć cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma czegos takiego jak dobry alarm

> obecnie najlepsze wydaje mi sie gps - przynajmniej namierza gdzie

> jest

ale zeby namierzyc potrzebny jest gprs lub sms, a a tzw. jammer na gsm'a to koszt chyba 400zl... mysle ze zlodzieje w swoich 'dziuplach' maja takie urzadzenia uruchomione non stop wink.gif wiec to tez nie do konca dobra sprawa... jakis czas temu przygladalem sie tematowi, jedynym slusznym rozwiazaniem jest chyba urzadzenie z funkcja 'park', wlacza sie ja wychodzac z samochodu, a gdy samochod zmienia pozycje bez jej wylaczenia, automatycznie nawiazuje polacznie gprs i wysyla co chwile maile z akutalna pozycja, wtedy wiec mniej wiecej wiadomo gdzie moze znajodowac sie samochod, nawet jezeli zlodzieje stosuja 'zagluszacz' to pozycja urywa sie tuz przed miejscem gdzie samochod stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu przygladalem

> sie tematowi, jedynym slusznym rozwiazaniem jest chyba

> urzadzenie z funkcja 'park', wlacza sie ja wychodzac z

> samochodu, a gdy samochod zmienia pozycje bez jej wylaczenia,

> automatycznie nawiazuje polacznie gprs i wysyla co chwile maile

> z akutalna pozycja, wtedy wiec mniej wiecej wiadomo gdzie moze

> znajodowac sie samochod, nawet jezeli zlodzieje stosuja

> 'zagluszacz' to pozycja urywa sie tuz przed miejscem gdzie

> samochod stoi.

wlasnie dokladnie o to mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witojcie

> Na allegro znalazłem ciekawą blokadę na kierownicę co o niej sądzicie

> ?

> http://moto.allegro.pl/item203111555_najskuteczniejsze_zabezpieczenie_twego_pojazdu_.html

Trochę jakby nieporęczne... najlepsza blokada na dzieciaków chcących się przejechać to blokada skrzyni biegów i ew. ukryty wyłącznik. Na profesjonalistów nie ma sposobu, tylko oni nie będą sobie zawracać głowy Puntem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mh ja w swoim mam alarm exus v10 z czujnikiem wstrząsu (można jeszcze zawsze czujnik mikrofalowy założyć) i jak parkuję czasem na obcym terenie to zakładam blokadę kierownicy ( taką za 20 zeta, żeby jakiś dzieciak nie wpadł na pomysł jazdy moim samochodem ), o tyle czujnik wstrząsu jest dobry ,że w momencie pociągnięcia za klamkę alarm się włączy, parkuję 5 metrów od swojego bloku to jakby co się włączy i wiem ,że ktoś przy nim majstruje (raz się tak zdarzyło, byłem w sklepie a tu alarm się włączył wybiegłem nikogo nie było ale drzwi były otwarte?). Dobra sprawa, AC nie posiadam więc jakieś zabezpieczenia się przyda przed stratą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma czegos takiego jak dobry alarm

chodziło ogólnie o alarm , niż takie cudo na kiere

> obecnie najlepsze wydaje mi sie gps - przynajmniej namierza gdzie

> jest

to już wypas ,ale cenowo średnio atrakcyjny ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodziło ogólnie o alarm , niż takie cudo na kiere

ogolnie alarm to tylko cos co piszczy. jak nazwa wskazuje tylko alarmuje ze ktos kradnie ci twoje auto grinser006.gif

> to już wypas ,ale cenowo średnio atrakcyjny

ja wiem policzyc AC to chyba bardziej wychodzi na "+" gps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogolnie alarm to tylko cos co piszczy. jak nazwa wskazuje tylko

> alarmuje ze ktos kradnie ci twoje auto

no ,ale wolałbyś się motać z tą blokadą grinser006.gif ? jak ktoś chce ukraść to i tak ukradnie wink.gif

> ja wiem policzyc AC to chyba bardziej wychodzi na "+" gps

no chyba ,że tak ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogolnie alarm to tylko cos co piszczy. jak nazwa wskazuje tylko

> alarmuje ze ktos kradnie ci twoje auto

alarm to ZUO konieczne, zakładane często tylko dlatego żeby ubezpieczyć auto, bo TU sobie tak wymyślają oslabiony.gif

> ja wiem policzyc AC to chyba bardziej wychodzi na "+" gps

dokładnie zamiast kupować jakieś GPSy, płacic abonamenty, wolałbym zainwestować w AC, płacisz i śpisz spokojnie w razie tfu tfu (odpukać) czego jakąś tam kasę masz zagwarantowaną. A swoją drogą jakieś sprytne nietypowe zabezpieczenie, najlepiej samoróbke jakąś ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.