Skocz do zawartości

Potrzebna wstępna opinia (OPEL FRONTIERA)


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

na temat tego konkretnie autka

Co i nim sądzicie (opinie i spostrzeżenia mile widziane) i czy jest jakiś znawca z okolicy który pomógłby oblokać to coś. Pytam bo chce zrobić małego transfera z samochodami - ale o szczegóły nie pytajcie bo to zbyt skomplikowane. Wyjaśnię jak już będzie po wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam takie cudo i ogólnie jest ok a co dokładnie chciałbyś

> wiedzieć?

o silnik to nie będę pytał bo znany z wcześniejszych opli - powiedz czy uszkodzenia mechanizmów da się jakoś wykryć bo to może być jedyny problem jak dla mnie. Resztę to da się jakoś sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanizmy to tak:

wycieki z mostów zwłaszcza gdy jest wyłamana pochwa mostu ( wiadć takie ugięcie)

to samo dotyczy skrzyni

sprzegiełka na przodzie winny chodzic bez trzasków, naped powinien sie cicho załączac i wyłączać. przeguby na wałach - sprawa wiadoma pozostałe tylko w jeździe wyjdzie nic nie powinno trzeszczeć i buczeć i strzelac bo jak tak sie zdarzy to coś klęka i po zakupie napewno dowuesz sie co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.