-
corsa c, szarpie
Przecież na spokojnie możesz sobie wymrugać błędy
-
wysprzęglik hydrauliczny corsa c
Przytrzymaj czymś, ktoś niech wciśnie kilka razy sprżegło i zobacz czy nie cieknie. Od wciskania ręką mogły się zawinąć uszczelniacze w środku, jeśli nie cieknie po takim tescie powinno być ok
- EGR Corsa
-
Sprzedam - Kupię, Poszukuję, Oddam ... 06.-08.2015
Z racji faktu ze brat chce zezlomowac astre g kombi 1,6 to jesli komus cokolwiek potrzeba mozna pisac napewno wszystko do obgadania
-
Corsa C 1.2 wymiana silnika ?
Napewno nie taki sam, sam kiedys myslalem o swapie na 1,4 ale nie jest to takie proste altek i rozrusznik pasuje a pozatym chyba niuc wiecej, zupelnie inny system sterowania w obu silnikach
-
Gooseneck - czy mozna legalnie jezdzic czyms takim w PL ?
> sam się nad tym ostatnio zastanawiałem, żeby ze 3 zestawy sprowadzić do PL do własnych potrzeb. Ale > na reazie sobie odpusciłem Odpowiedź jest jedna -homologacja europejska i można jeździć
-
Wyciek gazu
> Spróbuj wodą z detergentem. Tak ale najpierw musisz albo włączyć silnik albo zrobić zwarcie na elektrmagnesie zaworu. Zakładam że przeciek masz w okolicach filtra lub połączeń śrubowych
-
Astra F kombi Przecieki wodu do wnętrz auta
Ja w poprzedniej astrze mialem to samo. Uszczelniłem silikonem dekarskim a podsufitka na klej w spreyu powinno pomóc
-
corsa c 1.2 sekwencja - przełączanie się na gaz
może też juz pompa szwankuje i nie pcha wody w mały obieg. Zrobiłbym jak koledzy mówią - przepiąć reduktor w szereg i zobaczyć co będzie, zbyt dużo kombinacji nie ma. Zresztą moja też się przełącza po ok 3 km a temp przełączania mam na 15 stopni
-
Op-com Chińczyk
to w temacie interfejsów podpowiedzcie jakim zalogować - lub raczej włączyć opcję wyświetlania danych z radia w Corsie C? Radio CD 30 a wyświetlacz oryginalny jakimś kablem wszedłem w ustawienia i miałem tylko podgląd że jest off prawdopodobnie corsa wyszła z fabryki bez radia
-
Złomowanie prawie samochodu
Da się tylko bedziesz musiał do tego dopłacić lekko. Poszukam później w przepisach i powiem Ci co i jak. Buggiego raczej nie zarejestrujesz
-
podnoszenie tyłu (lewa lub prawa strona) w corsie
> A gdzie Ty masz miejsce przed mocowaniem wahacza? Na pewno mówimy o tym samym modelu? > Z tyły jest próg, wgłębienie na bak i podłoga, a przy mocowaniu wahacza jest tylko tzw. oczko do > mocowania śruby tulei wahacza > Mniej więcej takie zdjecie znalazłem w sieci tyłu > http://auto-klinika.pl/images/gallery/duze/opelcorsa1.jpg na podłużnicy np
-
Do kiedy butla jest ważna?
Skoro nowy zbiornik masz założony to załatwią tylko kopię legalizacji. Koszt ok 65 zł
-
TU Generali- odszkodowanie.
> Jednym słowem powoływanie się na "program" to ściema Dokładnie. Program jest jak najbardziej ok i w cywilizowanych krajach podaje realne koszta. To nasi wspaniali likwidatorzy stosują różne tricki po to żeby nabić sobie przepastne kieszenie. Nie pozwalaj na to
-
TU Generali- odszkodowanie.
Koledzy program do kosztorysowania to AUDATEX i z praktyki wiem że zarówno ceny części, lakieru oraz robocizny są dosyć wysokie i spokojnie zaspokajają nasze roszczenia wystarczające do naprawy auta. Niestety dane do programu wprowadzają ludzie i tu można wpisać wszystko, ceny z kosmosu. Dla przykładu cena tablicy rejestracyjnej wg AUDATEX - 95 zł, cena w urzędzie 53, cena podana przez likwidatora 30 zł - bo wpisał ręcznie.
Makar25
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta