Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Makar25

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Makar25 odpowiedział LuQ na temat - Opel
    Przecież na spokojnie możesz sobie wymrugać błędy
  2. Przytrzymaj czymś, ktoś niech wciśnie kilka razy sprżegło i zobacz czy nie cieknie. Od wciskania ręką mogły się zawinąć uszczelniacze w środku, jeśli nie cieknie po takim tescie powinno być ok
  3. Makar25 odpowiedział robert62 na temat - Opel
    a jaki masz bo były 2 rodzaje
  4. Z racji faktu ze brat chce zezlomowac astre g kombi 1,6 to jesli komus cokolwiek potrzeba mozna pisac napewno wszystko do obgadania
  5. Napewno nie taki sam, sam kiedys myslalem o swapie na 1,4 ale nie jest to takie proste altek i rozrusznik pasuje a pozatym chyba niuc wiecej, zupelnie inny system sterowania w obu silnikach
  6. > sam się nad tym ostatnio zastanawiałem, żeby ze 3 zestawy sprowadzić do PL do własnych potrzeb. Ale > na reazie sobie odpusciłem Odpowiedź jest jedna -homologacja europejska i można jeździć
  7. Makar25 odpowiedział szalonykon na temat - Opel
    > Spróbuj wodą z detergentem. Tak ale najpierw musisz albo włączyć silnik albo zrobić zwarcie na elektrmagnesie zaworu. Zakładam że przeciek masz w okolicach filtra lub połączeń śrubowych
  8. Ja w poprzedniej astrze mialem to samo. Uszczelniłem silikonem dekarskim a podsufitka na klej w spreyu powinno pomóc
  9. może też juz pompa szwankuje i nie pcha wody w mały obieg. Zrobiłbym jak koledzy mówią - przepiąć reduktor w szereg i zobaczyć co będzie, zbyt dużo kombinacji nie ma. Zresztą moja też się przełącza po ok 3 km a temp przełączania mam na 15 stopni
  10. Makar25 odpowiedział Lukass186 na temat - Opel
    to w temacie interfejsów podpowiedzcie jakim zalogować - lub raczej włączyć opcję wyświetlania danych z radia w Corsie C? Radio CD 30 a wyświetlacz oryginalny jakimś kablem wszedłem w ustawienia i miałem tylko podgląd że jest off prawdopodobnie corsa wyszła z fabryki bez radia
  11. Da się tylko bedziesz musiał do tego dopłacić lekko. Poszukam później w przepisach i powiem Ci co i jak. Buggiego raczej nie zarejestrujesz
  12. > A gdzie Ty masz miejsce przed mocowaniem wahacza? Na pewno mówimy o tym samym modelu? > Z tyły jest próg, wgłębienie na bak i podłoga, a przy mocowaniu wahacza jest tylko tzw. oczko do > mocowania śruby tulei wahacza > Mniej więcej takie zdjecie znalazłem w sieci tyłu > http://auto-klinika.pl/images/gallery/duze/opelcorsa1.jpg na podłużnicy np
  13. Skoro nowy zbiornik masz założony to załatwią tylko kopię legalizacji. Koszt ok 65 zł
  14. > Jednym słowem powoływanie się na "program" to ściema Dokładnie. Program jest jak najbardziej ok i w cywilizowanych krajach podaje realne koszta. To nasi wspaniali likwidatorzy stosują różne tricki po to żeby nabić sobie przepastne kieszenie. Nie pozwalaj na to
  15. Koledzy program do kosztorysowania to AUDATEX i z praktyki wiem że zarówno ceny części, lakieru oraz robocizny są dosyć wysokie i spokojnie zaspokajają nasze roszczenia wystarczające do naprawy auta. Niestety dane do programu wprowadzają ludzie i tu można wpisać wszystko, ceny z kosmosu. Dla przykładu cena tablicy rejestracyjnej wg AUDATEX - 95 zł, cena w urzędzie 53, cena podana przez likwidatora 30 zł - bo wpisał ręcznie.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.