Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Co to za cisza !!??

Featured Replies

Napisano

Jestem pierwszym który się tu pokazał ??

Bracia Tipo i Tempro Maniacy - GDZIE JESTEŚCIE !! hmm.gif

Napisano

Spokojnie.. jeszcze mam nadzieje ze sie pojawia. W ogole to forum to moj pomysl i staram sie teraz przekonac na forum na www.tempra.republika.pl zeby tutaj zaczeli pisac... ale nie wiem jak bedzie oslabiony.gif Robie co moge.. pomozcie jak chcecie wink.gif

Napisano
  • Autor

> Spokojnie.. jeszcze mam nadzieje ze sie pojawia. W ogole to forum to

> moj pomysl i staram sie teraz przekonac na forum na

> www.tempra.republika.pl zeby tutaj zaczeli pisac... ale nie wiem

> jak bedzie Robie co moge.. pomozcie jak chcecie

Wiem wiem cool.gif

Śledzę ten wątek na www.tempra.republika.pl

Napisano
  • Autor

> no to pisnij cos i niech sie przekonaja.. z miszka gadalem i jest za

> jezeli wszycy beda za... powiedz cos.. moze ich przekonasz

Zaraz cosik się tam poudzielam smile.gif

Ps. Trza by było chyba przygwoździć te wątki które zapodałeś smile.gif

Szkoda że nie masz szmatki "M" wink.gif

Napisano

> Jestem pierwszym który się tu pokazał ??

> Bracia Tipo i Tempro Maniacy - GDZIE JESTEŚCIE !!

niema ich ale będą pewnie wink.gif

Napisano
  • Autor

> Zaraz cosik się tam poudzielam

> Ps. Trza by było chyba przygwoździć te wątki które zapodałeś

> Szkoda że nie masz szmatki "M"

NO NO smile.gif

Odrazu zaczyna mnie siem tu robić przytulniej brawo.gif

Napisano
  • Autor

> tylko ze ludzi brakuje

Ja tam jestem pełen optymizmu !! zlosnik.gif

Sie nie bojaj będzie dobrze waytogo.gif

Napisano

> Ja tam jestem pełen optymizmu !!

> Sie nie bojaj będzie dobrze

jak na razie zaczynam mala reklame zlosnik.gifO TU! poki co wsrod bractwa ale pozniej.. zobaczy sie jeszcze.. chcialbym zeby to wypalilo... pomozesz mi? smile.gif zaproponuj cos... jezeli Ci zalezy zeby stworzyc tu naprawde cos duzego i ladnego... wink.gif

Napisano

Bedę sie u Was udzielał, mam duży sentyment do Tipo-szczaka parę ładnych lat nim jeździłem.

Pozdrawiam pasjonatów. 20.GIF

Napisano

> Jestem pierwszym który się tu pokazał ??

> Bracia Tipo i Tempro Maniacy - GDZIE JESTEŚCIE !!

nie rumakuj bo jeszcze M zostaniesz hahaha.gif

Napisano

> Jestem pierwszym który się tu pokazał ??

> Bracia Tipo i Tempro Maniacy - GDZIE JESTEŚCIE !!

No bracia Tipowcy rozwijajcie się. No ja niestety jestem już tylko byłym posiadaczem PIĘKNEGO, BŁĘKITNEGO TIPO ( od 2 miesięcy )

POWODZENIA

yay.gif

Napisano

> Jestem pierwszym który się tu pokazał ??

> Bracia Tipo i Tempro Maniacy - GDZIE JESTEŚCIE !! No jeszcze dodam wizerunek mojego byłego cacka

Napisano

Glowne forum TTT znajduje sie na stronie www.tempra.republika.pl wink.gif

Dlatego moze tu taka cisza.

Ja dopiero teraz zaczalem przegladac to forum.

Napisano

> Jestem pierwszym który się tu pokazał ??

> Bracia Tipo i Tempro Maniacy - GDZIE JESTEŚCIE !!

no prosze zlosnik.gif tylko kacik nowy stworzyc i juz sie bajzel robi zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifwink.gif

Napisano

> no prosze tylko kacik nowy stworzyc i juz sie bajzel robi

Ta już przyjdzie jeden z drugim i zaczynają spamować zlosnik.gif

Napisano
  • Autor

> Ta już przyjdzie jeden z drugim i zaczynają spamować

ale szybko rezygnują bo licznik siem nie kręci biglaugh.gif

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.